Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Torneol

Sayfanın altına yazardı bence

Sabo giriş yaptı vs. Diye

Usta Sabo'yu biz tanımıyorduk ki, öyle olsa çok da epik olmazdı, şok olmazdık yani

Bu arada yeni bölüm süperdi. Katakuri resmen akıyor gösterildiğinden beri, sağ kol dediğin böyle olur işte.
    Editörün spoiler vermesi çok saçma oldu, bölüm sonunun heyecanını kaçırdı resmen.
    Yonkou'nun gücünü kafalara vura vura gösterdi mangaka.
  • Ya şu kutuda
    bomba olduğunu nerede söylemişlerdi? Ben kaçırdım sanırım orayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Ya şu kutuda
    bomba olduğunu nerede söylemişlerdi? Ben kaçırdım sanırım orayı?

Balıkadam adasında söylenmişti yanılmıyorsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tilqi_Gin

quote:

Sayfanın altına yazardı bence

Sabo giriş yaptı vs. Diye

Usta Sabo'yu biz tanımıyorduk ki, öyle olsa çok da epik olmazdı, şok olmazdık yani

Bu arada yeni bölüm süperdi. Katakuri resmen akıyor gösterildiğinden beri, sağ kol dediğin böyle olur işte.
    Editörün spoiler vermesi çok saçma oldu, bölüm sonunun heyecanını kaçırdı resmen.
    Yonkou'nun gücünü kafalara vura vura gösterdi mangaka.

Doğru sabo ace luffy arc marineford arcdan sonraydı

Arcların yayınlanış sırası Tam tersi olsaydı o zaman epik olurdu ama :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Katakuri reis naptı be saniyede İchiji'yi indirdi.
    Yonkou tamamen bambaşka bir ligde. Luffy'nin gidecek daha yolu var demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyond-Birthday

Katakuri reis naptı be saniyede İchiji'yi indirdi.
    Yonkou tamamen bambaşka bir ligde. Luffy'nin gidecek daha yolu var demek ki.

Adamlar sandık düşene kadar herkesi paketledi, saniyeler içinde. Katakuri direkt tek attı zaten.

• Bi an ben bile ümitsizliğe kapıldım Caasar arkasına bakınca..
  • Abi adam teq atti lan.

Adam 2 kisi gidip bir ülkeyi deviren adama tek atti oha.

• Şimdi başka anime/mangaları olsa ( örneğin blach,naruto.vs.vs.vs) power up alıp devirmisti bigmom u

• Durumlar sakat. Mokoko'ya gider bu isin sonu
  • Big momun geçmişinden de anlayabileceğimiz gibi big momda zeka geriliği var ama buna rağmen de aşırı fiziksel kuvvete sahip daha 5 yaşındayken yaptıkları ortada aradan 60 sene geçmiş aşırı güçlenmiştir,big momun geçmişini daha detaylı görmek için sabırsızlanıyorum

Öte yandan pudingin , bigmomun hatıralarını silip veya değiştirip lolaya düşman ettiğini düşünüyorum,lola muhtemelen annesinin kendinden nefret ettiğinden haberi yoktur.

Geleceği gören adam ise çok gizemli ve güçlü karakter tek başına serinin en güçlü karakterlerinden biri gibi ayrıca seride ki en fazla ödüle sahip karakter ve bu kişi big momun sağ kolu,big mom aşırı güçlü nasıl bu kadar sağlam bir orduyu toplayıp söz dinlettirebiliyor başka açıklaması olamaz.Yonkou seviyesi cidden farklı bi boyut

Bigmomdan sonra kaidoya nasıl kafa tutacaklar bunu merak ediyorum,kaido, big mom gibi salak değil luffynin tayfayı gördüğü anda öldürücektir acaba lawın planı ne

Seri çok sağlam gidiyor valla inşallah bu kalitede devam eder

• Ayrıca ince bi detay anime ekibi kaidoyu özene bezene çiziyor, bunu sadece önemli 1kaç karakterde yapmışlardı

(Shanks,beyazsakal) kaidonun seride yeri bence baya önem teşkil ediyor bu yüzden de çizimlerine özen gösteriyorlar.

• Torneol kullanıcısına yanıt
    Big mom ın salak olduğunuda nereden çıkarttın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

+1
    Kadının 5 yaşındaki halinden gerizekalı olduğu çıkarımını yapılmamıştır umarım. Kadın sadece biraz duygularına göre hareket eden bir kadın, mesela hazine yerine şeker tercih etmesi ama bu kadının zekasının geri olduğunu göstermez.
  • quote:

konuşmalarından hareketlerinden belli oluyor
    misal geçmişinde caramel ve tüm çocukları yediğini düşünüyorum, yedikten sonrada nerdeler diye arıyor
    şimdi ki halinde de brookun yerine başka iskelet koyuyorlar öldüğünü sanıyor filan bunlar sadece aklıma ilk gelen örnekler
    tamam one piecede ki karakter yapılandırması absürt oluyor çoğunlukla ama bu absürtlük yonkouda olunca ister istemez böyle düşünmem normal
  • quote:

quote:

misal geçmişinde caramel ve tüm çocukları yediğini düşünüyorum, yedikten sonrada nerdeler diye arıyor
    şimdi ki halinde de brookun yerine başka iskelet koyuyorlar öldüğünü sanıyor filan bunlar sadece aklıma ilk gelen örnekler
    tamam one piecede ki karakter yapılandırması absürt oluyor çoğunlukla ama bu absürtlük yonkouda olunca ister istemez böyle düşünmem normal

+1
    Bu pek tartışmaya açık bir konu bile değil aslında

Whitebeard ın uyurken Ace in saldırısını püskürtmesine bakıyorsun, bir de Big Mom un (ve ruhlarının) Brook u çaldırıyor olmasına. Big mom çok güçlü biri olabilir ama zekası çocuk düzeyinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 11 Temmuz 2017; 2:39:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

quote:

+1
    Bu pek tartışmaya açık bir konu bile değil aslında

Whitebeard ın uyurken Ace in saldırısını püskürtmesine bakıyorsun, bir de Big Mom un (ve ruhlarının) Brook u çaldırıyor olmasına. Big mom çok güçlü biri olabilir ama zekası çocuk düzeyinde.

yüz ifadesi bile ben salağım diye bağıyor zaten

• 872

Ben bu saatten sonra böyle sıvama beklemezdim Oda'dan. Yakışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 12 Temmuz 2017; 20:3:46 >
  • En azından bir iki ölü beklerdim. Ancak sounen animesi olduğu için fazla yadirgamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

872

Ben bu saatten sonra böyle sıvama beklemezdim Oda'dan. Yakışmadı.

sınavama olarak düşünülmemeli bence . günümüzde de zeka hastalığı olup çok güçlü insanlar var :) anime karakterinde olması çok normal . big mum akıllı olup istediğinde çok güçlü olarak piyasada dolaşşa farklı olurdu yada gücünü tam kullanamama durumu da olabilir. bilinçsiz olarak olduğu için kral olamadı belki de. ki daha kendi tayfasına ne yapacağı belli değil :D bence merak iyidir. Ters köşe olabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.