Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teori harbi çok sağlammış da luffy ve zoro bunu nasıl anladı?
  • Bence luffy ve zoro da haki var o yuzden fark ettiler hani ruh gücleri kuvvetli ya hisleri falan da kuvvetlidir..:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_c_g

Bence luffy ve zoro da haki var o yuzden fark ettiler hani ruh gücleri kuvvetli ya hisleri falan da kuvvetlidir..:D

enterasan bi teori
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

quote:

Bence luffy ve zoro da haki var o yuzden fark ettiler hani ruh gücleri kuvvetli ya hisleri falan da kuvvetlidir..:D

enterasan bi teori

Ama başka açıklaması yok sanki Nami anlamadı çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: akktwell

quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

quote:

enterasan bi teori

Ama başka açıklaması yok sanki Nami anlamadı çünkü

evet nami anlamamıştı..

• bölümün spoilerlarına baktınızma law kurtarıyor luffyi, ne yapıyor la bu adam orda.. Bu arada spoilerı doğru koymuşmuyum acep ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöLGe_TeaM -- 17 Mart 2010; 13:49:25 >
  • Adamım Law iyi birine benziyodu zaten.İnşallah bi i.nelik yapmaz.
  • Law ben doktorum diyor hmmm..Ace'i kurtarabilir mi ki?Organları felan değiştirerek, sanmıyorum ama ölen ölmüştür artık geri gelmesin Ace .
  • bnce law aceyi kırabilir yani hatırlayın balon içine aldığı herkezi parçalayıp söküp takabiliyordu - aceyide aynı şekil başka biri ile değiştokuş yapabilir :) şabondi takım adasında açık arttırma çıkışı olduğu gibi :)
  • Ace de WB de öldü ya artık, yok dönüşü. Hatta en son gördüğümüzde Marine askerleri cesedini taşıyorlardı Ace'in. Ve o ceset, WB adayı ikiye böldüğünde WB ile beraber marinelerin tarafında kalmıştı zaten, Luffy şu anda o yere tamamen zıt bir yerde, adanın diğer yarısının ucunda. Bir an önce kaçmak varken, "bir gidip Ace'i de alayım belki oynarım vücuduyla" diyeceğini sanmıyorum Law'ın, diyip gitse de canlı çıkamaz zaten. Şu anda orda WB korsanları vs. Akainu ve BB korsanları vs. Sengoku yaşanıyor, gittiği gibi parça pinçik olur =P

Luffy'nin hasır şapkası da düştü ya arada, kim bilir ne zaman çıkacak tekrar ortaya. Hancock geri getirir belki =P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogion -- 18 Mart 2010; 16:15:25 >
  • Law heaa çok ilginç zaten bu adamı baştan gözüm tuttu sevmiştim.Bakalım neler olucak.Ama sizce biraz Akainu nun gücü abartılmıyor mu Aokiji ve Kizaru hiç bişi yapmazken Akainu ortalığın ortasına koyuyor :))
  • quote:

Law heaa çok ilginç zaten bu adamı baştan gözüm tuttu sevmiştim.Bakalım neler olucak.Ama sizce biraz Akainu nun gücü abartılmıyor mu Aokiji ve Kizaru hiç bişi yapmazken Akainu ortalığın ortasına koyuyor :))

Bu savaşta ilk kez piyasaya çıktığı için gaza geldi heralde
  • quote:

Law heaa çok ilginç zaten bu adamı baştan gözüm tuttu sevmiştim.Bakalım neler olucak.Ama sizce biraz Akainu nun gücü abartılmıyor mu Aokiji ve Kizaru hiç bişi yapmazken Akainu ortalığın ortasına koyuyor :))

Aynen bana da abartılı geldi Jimbei'yi dağıttı resmen.Law'ın ordan çıkması da epey garip ve saçma geldi umarım mantıklı bi açıklaması vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellBridge

quote:

Aynen bana da abartılı geldi Jimbei'yi dağıttı resmen.Law'ın ordan çıkması da epey garip ve saçma geldi umarım mantıklı bi açıklaması vardır.

Çıkar çıkmaz strawhati bana verin dedi.Tv den izleyip kalkmış gelmiş sanki

• Adamın ruhunda katliam yapmak var, Robin'in flashbackinde Ohara'da yaptıklarından belliydi
  • Akanui zaten gözümdeki tek amirel. Keşke tüm amireller onun kadar sert olabilseydi. Daha eğlenceli olurdu.
  • Law'ın Ace'i kurtarabileceğini sanmıyorum. Hatta Luffy bile nasıl bir iyileşme sürecinden geçecek, bunca aldığı darbeden ve hormondan sonra nasıl ayağa kalkabilecek bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 19 Mart 2010; 14:28:04 >
  • Bi sonraki Luffy vs Akainu nolur sizce?
  • Luffy Haki'yi kullanmayı öğrenirse önünde zaten hiçbir Logia kalmaz. Fiziksel anlamda zaten güçlü, zarar veremiyeceği düşmanları Logia, onu da Haki ile hallederse, Luffy Akainu'yu iyi bir benzetir. Siz de Shanks'ın da gelmesini beklemez miydiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rosenrot

Luffy Haki'yi kullanmayı öğrenirse önünde zaten hiçbir Logia kalmaz. Fiziksel anlamda zaten güçlü, zarar veremiyeceği düşmanları Logia, onu da Haki ile hallederse, Luffy Akainu'yu iyi bir benzetir. Siz de Shanks'ın da gelmesini beklemez miydiniz?

Shanks kaidou ile savaşta şuan..
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.