Şimdi Ara

Onayımı Almadan Kredi Kartı Limitim Yükseltildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, geçen ay her zaman yaptığım alışveriş çizgimin biraz üstüne çıktım ve limitime çok yaklaştım, bunun sonrasında mobil şubeden kontrol ettiğimde benden onay alınmadan kart limitimin 2 katına çıkartıldığını gördüm. Var mı böyle bir yetkileri? Ben limitim artsın istemiyorum çünkü ne kadar artarsa o kadar kullanılıyor bu devirde

• Kredi kartı başvurusunda size sorulyor 'otomatik limit artışı istermisiniz?' diye. Orda evet dediyseniz yükseltebilirler. İnternet şube den limit ayarlarından bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomatik artırma olsa bile sormadan artıramazlar diye biliyorum. Hatta 15 günde süresi var
  • Siz sanslisiniz gününden önce biz ödeme yapıyoruz Limit yine 15bin tl maaşın 4 katı diyor ama maaşını 4 katı 8bin tl nasıl olacak bende anlamadım bırak yüksek dursun lazım olur biz 50 bin TL için zorluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomen1701

Siz sanslisiniz gününden önce biz ödeme yapıyoruz Limit yine 15bin tl maaşın 4 katı diyor ama maaşını 4 katı 8bin tl nasıl olacak bende anlamadım bırak yüksek dursun lazım olur biz 50 bin TL için zorluyor

garantiye başvurun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.