Şimdi Ara

ÖN MUHASEBE YAZILIMI ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
4
Favori
13.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kef14

Bilsoft muhasebe var, ücretsizdir. işinize yararmı bilmiyorum, isterseniz bi deneyin.
    Bilsoft muhasebe programı kullanan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnursanTekstil

quote:

Bilsoft muhasebe var, ücretsizdir. işinize yararmı bilmiyorum, isterseniz bi deneyin.

Ben :)

Halen kullaniyorum, sorun yok. Bi ara sıkıntı çıktı, bir sürü alacak verecek bilgisi vardi, hic birine ulaşamıyordum, aradim firmayı sadece "ücretli destek veriyoruz" demişlerdi.

Sonra anladim, program bedava, teknik destek ücretli, bundan para kazaniyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Halen kullaniyorum, sorun yok. Bi ara sıkıntı çıktı, bir sürü alacak verecek bilgisi vardi, hic birine ulaşamıyordum, aradim firmayı sadece "ücretli destek veriyoruz" demişlerdi.

Çok teşekkürler. Kullanan yorumuna ulaşamamıştım. Siz tavsiye ediyor musunuz?

• Bir süredir paraşüt ön muhasebe programını kullanıyorum, kurulumu falan yok deneyin derim. 1 ay falan ücretsiz demo deneyebilirsinwww.parasut.com
  • quote:

quote:

quote:

Teknik destek için fiyat sordum 30 TL gibi bir rakam verdiler. Bu kadar mı gerçekten? Ayrıca sık sık sorun çıkarmaz değil mi?
    Program çok kullanışlı, kolay, üstelik ücretsiz... Endişem bundan kaynaklı. :)
    Progamı açınca çıkan iletişim bilgilerindewww.bilsottyazilim.com gibi çok bariz bir hata da olunca acaba çok mu baştan savma, başarısız mı diye sorular oluştu. Ancak böylesine kolay olduğunu görünce de başka bir program gereği duymadım. Zaten işlem kapasitemiz de çok değil, detaylı pahalı bir program ihtiyacımız da yok.
    Tavsiye ediyor musunuz? :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teknik destek için fiyat sordum 30 TL gibi bir rakam verdiler. Bu kadar mı gerçekten? Ayrıca sık sık sorun çıkarmaz değil mi?
    Program çok kullanışlı, kolay, üstelik ücretsiz... Endişem bundan kaynaklı. :)
    Progamı açınca çıkan iletişim bilgilerindewww.bilsottyazilim.com gibi çok bariz bir hata da olunca acaba çok mu baştan savma, başarısız mı diye sorular oluştu. Ancak böylesine kolay olduğunu görünce de başka bir program gereği duymadım. Zaten işlem kapasitemiz de çok değil, detaylı pahalı bir program ihtiyacımız da yok.
    Tavsiye ediyor musunuz? :)

3-4 senedir kullanıyorum, bir kere sıkıntı çıktı, o da benim yaptığım hatadan kayanaklı, programı onedrive klasörüne kurdum, iş yerinde ki bilgisayar arıza yapsa yada çalınsa bile alacak-verecek bilgisi bulut'da, evden yada başka bir yerden alacak verecek bilgilerine rahat ulaşıyorum, programda stok takip ve fatura da var, ama benim stokla ve faturayla işim olmadığı için onların nasıl olduğunu bilmiyorum. Faturayı excell'de yazdırıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende Bilsoft Muhasebe Programını kullanıyorum gayet güzel bir program 2012'den beri kendi hatalarım dışında programda sorun olmadı. Zaten adamlar sürekli güncelleme yapıyorlar programı düzenleyip yenilikler ekliyorlar. Programsal hata olduğunda firmayı arayıp destek alıyorum ama kendi hatam olunca 30 TL ücret istiyorlar gayette güzel ilgileniyorlar(Ki üstüne basa basa söylüyorum ücretli programda alsam adamlar her aradığımda teknik servis ile görüştüğümde arkasından faturayı adresime yolluyorlar.). Böyle bedava, sorunsuz ve kaliteli program ben daha görmedim.

Ben memnunum sizde deneyin bence.
  • Lila Mobil Muhasebe programını öneriyorum. Yeni nesil muhasebe yazılımı. Web tabanlı. Tablet /cep telefonları, mac dahil tüm tarayıcılarda çalışıyor. istek kendi pc nize yükleyin isterseniz bulut sunucularda kullanın. ister satın alın isterseniz kiralayın.
    Kobilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Stok yönetimi, cari borç- alacak takibi, müşteri analizi, karlılık durumu vb. ticari faaliyetleri ile ilgili sayısız işlem ve hareketleri takip eden web tabanlı online muhasebe programıdır. Barkod takibi, Sipariş ve irsaliye takibi vs de yapabilen bir uygulama.
    Lila Mobil de CRM, E-fatura, N11 Entegrasyonu, gittigidiyor entegrasyonu, hepsiburada entegrasyonu, üretim, döviz takibi vs. detay modüller mevcut.
    Lila Muhasebe, kullanımı kolay, online muhasebe otomasyonudur.
  • Merhabalar Kursoft KRS serisini deneyebilirsiniz. Bulut ve lokal çözümleri var bir çok sektöre özel programları mevcut sektörel alanda bilgi sahibiler kesinlikle tavsiye ederim.

Bu sayfadan ürünlerine bakabilirsiniz.
    http://www.kursoft.com.tr/kursoft-krs.aspx
  • Aaro Muhasebe Programı tamamen web tabanlı bir muhasebe programıdır.
    Dünyanın neresinde olursanız olun , internet olan tüm cihazlardan(masaüstü,mobil) muhasebe kayıtlarınızı görebilir/düzenleyebilirsiniz veya ekleme/silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
    Birkaç dakikada kaydolarak , Aaro Muhasebe Programını 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin:www.aaro.com.tr

ÖN MUHASEBE YAZILIMI ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isaemre -- 15 Haziran 2017; 11:19:37 >

• Faturapp kullanabilirsin, online ön muhasebe yazılımı, telefondan bilgisayardan erişilebiliyor. Müşteriler için sözleşme yaratabiliyorsun. Üstelik 14 Gün Ücretsiz.

https://www.faturapp.com
  • Merhabalar,

İnşaat malzeme satan küçük bir firmayız, teklif vermek, fatura kesmek ve borç alacak takibimizi yapacak mobil uyumlu, çok karmaşık işlemler olmadan Apple'da da çalışacak bir ön-muhasebe teklif uygulaması arayışımız vardı.
    Sonuç olarak birçok alternatifi inceledik ve işletme ihtiyaçlarımıza yeterince cevap verdiğini düşündüğümüz çok basit arayüzlerle yapılmış Mobiliys'i tavsiye etti bir arkadaşım, daha önce bir sürü tuşa basarak yaptığım işlemleri bir kaç tık ile yapabiliyor olduğum için paylaşma ihtiyacı hissettim.
    Aşağıda cari modülün ekran görüntüsünü paylaşıyorum, basit olarak her firma yanında ödeme yap tahsilat yap, borçlandır alacaklandır şeklinde butonlar var, ayrıca arama kısmı çok hızlı çalışıyor. borcu olanları alacağı olanları filtreleyebilmek gerçekten güzel...

Tavsiye ederim,
     ÖN MUHASEBE YAZILIMI ???

• bessoft ön muhasebe programı kullanan var mı?

ücretsiz muhasebe programı

www.bessoft.com

.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CleanCoders -- 10 Temmuz 2019; 23:4:12 >

• güzel hortlamış. parasut.com candır
  • Ön muhasebe için en güvenli ve en hızlı yol, yazılım programları kullanmak olacaktır diye düşündüm ve son 6 ay içerisinde piyasada bulunan muhasebe yazılımlarını deneyerek, ciddi bir deneme yanılma süresi geçirdim. Çalışmanın sebebi kendim için en doğru olan yazılımı bulmaktı diyebilirim, dolayısı ile tüm arkadaşlar bundan faydalanamayabilir, sonuçta her sektörün iş dinamikleri birbirinden farklı, fakat deneyimlerimi anlatmanın birçok kişiye faydalı olacağını düşünüyorum. Belirtmem gerekir ki bu geri bildirim içerisinde sadece web tabanlı hizmet veren firmalarla ilgili bulabilirsiniz. Şahsen, web tabanlı hizmet vermeyen firmaların çok geleceği olduğunu düşünmüyorum, dolayısı ile onları ne kadar pazar payına sahip olurlarsa olsun pas geçtim.
    Öncelikle söylemem gerekir ki, ülkemizde hizmet veren yerli online muhasebe firmaları, yabancı muadilleri ile karşılaştırıldığında gülünç seviyede olacak kadar kötüler. Bu Türk müşterisine yapılmış büyük bir haksızlık diyebilirim. Genel olarak bakıldığında aldığımız kalitedeki fark, fiyat farkına göre çok daha fazla. Öncelikle genel bir özet geçeceğim sonra ise özellik değerlendiriyor olacağım.

Paraşüt
    Piyasaya bir yenilik getiren şirket diyebiliriz. Sağda solda okuduğunuzda oldukça olumlu yorumlar buluyor olacaksınız. Ben kendi değerlendirmemi yaparken bu yorumlardan etkilenmeden oldukça objektif değerlendirmeye çalışacağım. Öncelikle söylemek gerekir ki, en oturmuş süreçlere ve kullanıcı deneyimine sahip program Paraşüt.
    Özellikle, oluşturduğunuz evraklara göre çıkan menüler, bu menülere ait butonların yerleşimi vs. yerli yazılımlar standardında gayet iyi bir noktada. Fakat, daha önce de belirttiğim gibi, Amerikalının/Avrupalının aldığı kullanım kolaylığı burada da yok, müşteriye sunulan yayın tarihlerini göz önünde bulundurduğumuzda, aşağıda görünen birçok şirketin tasarımına ilham vermiş gibi görünüyor. Yerel sektör jargonunu fazla taşımıyor, bu açıdan direkt olarak yabancı yazılımların Türkiye gerçeği hiç göz önünde bulundurulmadan tasarlanması negatif noktalarından bir tanesi diyebilirim, dolayısı ile 40 yıllık muhasebeciden ziyade kendi işini takip etmek isteyen girişimciler için bir yazılım olmuş. Fakat, burada da bence farklı özellikleri barındırması, satış yönetimi vs. gibi özelliklerin daha gelişmiş olmasını beklerdim.

Ön Muhasebe Programı Fizibill
    Anladığım kadarı ile çok yeni bir firma, bunu menülerindeki yapıların bazılarının çok hızla yapılmış olduğunu anlayabiliyorum. Fakat en ilgimi çeken firmalardan biri oldu, öncelikle isim çok hoşuma gitti, ayrıca aşırı iyi bir destek sistemleri var, kullanımla ilgili hızlı destek döndüler. Yapmaya çalıştıkları olay, biraz daha finansal/muhasebesel merkezli şirket yönetimi programı gibi. Diğer ilgimi çeken durum ise bir Paraşüt kopyası olmaması ve kendi yoğurt yiyişlerini yaratmışlar diyebilirim. Gelir ve gider yapısını esnek yaratıp, yönetimi daha kolay bir yapı oluşturmuşlar. Fakat, iade faturası, tevkifat vs.. gibi eklemeleri gereken özellikler var. Rapor ekranlarının da daha göze hitap eder olması gerekiyor. Paraşüt’ün hitap ettiği kitleye hitap ediyor ve onu daha iyi anlamış gözüküyorlar diyebilirim, ama takip edilmesi gereken bir muhasebe yazılımı.

Morkasa
    Pek bir yorum yapamıyorum, çünkü programa girmekte bile zorluk yaşıyorum. Siteye giriş yapamıyorum. Çok ana bir problem olduğu için açıkçası destek bile almaya üşendim diyebilirim.

Akaunting
    Son zamanların en popüler yazılımlarından bir tanesi de Akaunting. Kesinlikle özgün bir yazılım. Open source bir proje olması da fark yaratan özelliklerinden. Yeteneklerinize güveniyorsanız, kendi muhasebe programınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bir özelliği ise baz programın tamamen ücretsiz olması. İş modelleri baz yazılımı ücretsiz verip, üzerine application satarak para kazanmak üzerine. Fakat, buradaki bir sıkıntı, bazı temel özellikleri edinmek, yani Paraşüt özellik seviyesine çıkabilmek için alınan aplikasyonlar sonucunda aynı iş aynı paraya gelmiş oluyor, o yüzden istediğiniz özellikleri dikkatli incelemek gerek, eğer istediğiniz özellikleri ücretsiz paket karşılıyorsa tercihiniz Akaunting olmalı, aski taktirde daha pahalıya bile geliyor çünkü fiyatlar dolar üzerinden. Ayrıca, Akaunting talep doğrultusunda kendiniz host edeceğiniz şekilde de ürünü sunuyor, müşteriden ödeme talep ederken kendi alan adınızın gözükmesi klas birşey bence.

PatroFin
    Siteye ilk girdiğimde bir karmaşıklık göze çarpıyor; tasarım olarak kendilerini geliştirebilirler diye düşünüyorum. Çok çeşite sahip ürün yelpazesi ile bu tasarım olayını bir nebze telafi ettiğini söyleyebilirim. Müşterilerine sunduğu paketleri değiştirrme özelliğine sahip; yani istediğimiz ürünler ile paket oluşturabiliyoruz. Gizlilik konusuna sitede çok yer verilmiş yeni üye olmak isteyen ve olmuş kişilere programa karşı güven aşılamak için faydalı bir yöntem olabilir.

BillSoft

Macaristan’da faliyete geçmiş olan, ve tabi ki her ülkeye de açık olan bir ön muhasebe programı. 4 senelik bir geçmişe sahip olduğu için güvenilirlik konusunda tereddütüm olmadı. Sadece TL ile işlem yapılabildiği için ben kullanamadım. Değişen döviz kurlarını manuel olarak hesaplamak istemedim. TL dışında bir para birimi seçemiyor olmk oldukça eksi bir durum.

Bakiye
    Ücretsiz deneme süresi diğer programlara göre yarı yarıya düşük. KOBİ’ler ön muhasebe progamı seçerken önemli bir kriter olan ücretsiz deneme sürümünün uzun olmasına dikkat eder. 15 gün olan programı mı yoksa 30 gün olan program mı daha çok tercih edilir, yorumu biraz da sizlere bırakıyorum. Artısı olarak ise kredi kartı gerektirmeden de ödeme yapılabiliyor olması. İsim açısından Google’da arama konusunda sıkıntı yaşadım çok genel bir kelimeyi marka yapmalarının hata diye düşünüyorum.

Nkolayofis
    Bakiye ile logoları çok benziyor ama aralarında bir ilişki bulunmamakta. Bu ön muhasebe programını top 3 listeme alabilirim. Üzerine fazla düşünülmüş, içerik bakımından zenginleştirilmeye uğraşıldığı aşikar. Blogların yanında eğitici videoların eklenmesi programı başka bir seviyeye, ön muhasebe programı dışında eğitici videolar çeken blog sitesine de evrilmiş denilebilir. Ön muhasebenin dışında banka fix adında bir özellik dah eklemişler. Banka hesaplarını tek elden kontrol etme işlemi olarak tanımlayabilirim. Çok yönlü bir site oluşunu sevdim. Yalnız her güzelde bir kusur olduğu gibi burada da bir kusur bulunuyor. Fiyatları bir ön muhasebe programına göre bir hayli uçuk.

BizimHesap
    Programın bir bankanın alt kuruluşu olması kendilerine kolay tanınma şansını vermiş. Aynı kredi kartına yapılan indirimli ürünler gibi burada da ön muhasebe programına özel avantajlar bulunmakta. Aynı zamanda müşterilerin yorumlarının olduğu bir kısım da bulunmakta. Müşteri memnuniyetini kaydolmak isteyen diğer aday müşterilere göstermek akıllıca. Fatura kesme ekranı seri ve kolay fatura kesmek için çok uygun değil, ancak gün içinde yoğun fatura kesmeye ihtiyacınız olmuyorsa, programın amacından şaşması dışında bir sorun yok.

MikroX
    Bakiye programı gibi KOBİ’lere veya girişimcilere 15 günlük deneme sunuyorlar. Daha 2018 de kurulmuş olmasına rağmen site dizaynı ve blog çokluğu ile dikkatimi çekti. İlerleyen zamanda hızlı ivme yakalayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun Aslan -- 5 Ekim 2018; 15:7:35 >

• Büyüyen işletmeler için KOBİ dostu ön muhasebe programı!NKolayOfis ön muhasebe programı olmasının yanı sıra işletmelerin ofis işlerini optimize ederek bu işletmelerin verimliliklerini ve sürdürülebilirliklerini arttıran bir bulut teknolojisidir. Ve bir çok özelliğe sahiptir.
    Bknzhttps://www.****ofis.com/
    Cari Hesap Takip Programı
    Cari Hesap Takibi ile hesaplarınızı tek bir yerden takip edin, borç alacak durumunuzu kontrol altında tutun.
    Fatura Takip Programı
    Fatura kesme ve hesaplama programı ile faturanızı daha kısa sürede oluşturun, tahsilatlarınızı hızlandırın.
    Gelir Gider Takip Programı
    Genel Gelir Gider takibi için bu programı kullanın. Zaman kaybı yaşamayın, her yerden yönetin.
    e-Fatura e-Arşiv Programı
    NKolayOfis ön muhasebe e-Fatura e-Arşiv programı ile e-Fatura özelliğine geçiş yapın, zamanı ve maliyeti minimuma indirin.
    Stok Takip Programı
    Basit ve kolay olan stok kontrolü ile stok takibi yapın, satışları kaçırmayın.
    Online Banka Entegrasyonu
    BankFIX ile banka hesaplarınızı kolayca yönetmenin keyfine varın.Türkiye’nin önde gelen 16 bankası ile entegre çalışan ön muhasebe programı NKolayOfis ile tüm banka ve hesaplarınıza tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz.
    Ön Muhasebe Raporlama Programı
    Ön muhasebe ile ilgili bütün raporlara ayrıntılı bir şekilde her yerden erişim sağlayabilirsiniz.
    Proje Gelir Gider Takip Programı
    Proje gelir gider takibi ile nakit akışınızı ayrıntılı raporlar haline getirip takibini kolayca yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elifaytre -- 30 Ocak 2019; 11:37:38 >

• [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/360697/54f48a91-e5c2-474d-925e-65943d506ec5.png [/simage]

Pratik Ticari Asistan Özellikleri

Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

Cari Yönetimi
    Müşteri ve Tedarikçileriniz arasında yapmış olduğunuz borç-alacak hesabını takip etmenizi sağlayan modüldürdür.

Stok Yönetimi
    Stok Yönetimi adından da anlaşılacağı üzere stoklarınızı fatura harici belge olarak girişini ve çıkışını yapmanızı sağlar.

Kasa Yönetimi
    Firmanızın nakit para akışını takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Kasadan ödeme ve tahsilat işlemleri görüntülemenizi sağlar.

Banka Yönetimi
    Firmanınız banka hesaplarını ve banka hareketlerini ve kredi kartı tahsil işlemlerini banka hesaplarınıza kaydetmenizi sağlar.

Fatura Yönetimi
    Firmanızın Alış faturası, Satış faturası ve iade faturalarınızı düzenleyebileceğiniz yazdırabileceğiniz kullanımı kolay modüldür.

Çek Senet Yönetimi
    Çek, Senet işlemlerini listeyebilir ve yönetebilirsiniz. Cirolayabilir, Banka ve Kasa Hesabınıza aktarabilirsiniz

Haberleşme Yönetimi
    Terazi, Pos gibi harici cihazlara bilgi göndermenizi ve işlemleri sisteme entegre etmenizi sağlar.

Rapor Yönetimi
    Ticari Asistan ile yaptığınız tüm işlemleri dilediğiniz işlem türü ya da tarihler arası raporlayabilirsiniz

Hızlı Satış Ekranı
    Market, Manav, Şarküteri, Kuruyemiş, Kırtasiye gibi işletmelerde Barkodlu şekilde satış ekranı modülüdür.

30 gün ücretsiz test imkanı.

Ayrıntılı Bilgi için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz

Ticari Asistan

• iki şubeli giyim üzerine perakende işim var.iki şubeninde stoklarını tutabileceğim,satışları düşebileceğim bir program arıyorum.programı kendi takibim adına istiyorum.

tavsiye verebilecek birileri olursa sevinirim.

NOT : Bilsoft u deneme amaçlı kurdum kullandım ama iki şube arasında ki transfer işlemlerinde ana adeti çoğaltma gibi bir hata verdi.kendileri ile görüştüğümde bu sorunun demo kaynakla olabileceği tam sürüm ile halledebileceklerini ilettiler.ama sağlıklı cevap alamadım bu sebeple yaş tahtaya basmak istemedim.
  • Arkadaşlar paraşüt hesabımı devretmek istiyorum. Nisan 2020 ye kadar üyelik ücreti ödenmiştir.
  • Ufukhundur U kullanıcısına yanıt
    Elbette var incelemenizi tavsiye ederim...https://www.fornext.com.tr/https://www.fornext.com.tr/stok-cari-fatura-programi-sharp
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.