Şimdi Ara

ÖN KAPI HOPARLÖRÜ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ARACIM TOFAŞ ŞAHİN. ARKALARDA PİONEER IN 400 WATT 2 ADET HOPARLÖRÜ VAR. TEYP YİNE PİONEER DEH 1500. ÖN KAPILARA DA PİONEER ALMAK İSTİYORUM AMA FAZLA BİLGİM YOK. SESTE BOZUKLUK YAPAR MI. DİĞER HOPARLÖRLER İLE UYUM SAĞLAR MI ? TEŞEKKÜR EDERİM

• Oto teypleri dört çıkışlıdır seste bogukluk olmazda güç kaybı yaşanacaktır. Arka iki kolon kuvvetli vururken biraz zayıflıcaktır.
    Anlatabildim mi.!
    Ayrıca ön kapılara kolon takmanızı önermem sürücüyü rahatsız eder. Kolay gaza gelebilirsiniz. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyurt

Oto teypleri dört çıkışlıdır seste bogukluk olmazda güç kaybı yaşanacaktır. Arka iki kolon kuvvetli vururken biraz zayıflıcaktır.
    Anlatabildim mi.!
    Ayrıca ön kapılara kolon takmanızı önermem sürücüyü rahatsız eder. Kolay gaza gelebilirsiniz. :)

ses seviyesini ayarladiktan sonra rahatsiz edici bir durum olmaz

• belli bi sesten sonra bozma yapar hocam elinizdeki urun pioneer 6965s mi model olarak

• valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    evet üstadım 6965s. ama ön kapılara oval değil 13 cm lik hoparlör taktırcam ama sesi bozar diye korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: npinarci18

evet üstadım 6965s. ama ön kapılara oval değil 13 cm lik hoparlör taktırcam ama sesi bozar diye korkuyorum

takabilirsiniz sorun olmaz ama yuksek seste bozma yapar hocam bilginiz olsun teyp cikislari 22*4rms tir ortalama beslemez ama caldirir ii verim almaniz icin ovallere orta yollu amfi alirsaniz daha temiz ses alirsiniz hocam kapi hoparloru amfi istemez bilginize

• önerebileceğiniz bi amfi var mı ? ilerde belki subwoofer da takabilirim. şimdiden alıyım ama çok pahalı olmasın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

quote:

takabilirsiniz sorun olmaz ama yuksek seste bozma yapar hocam bilginiz olsun teyp cikislari 22*4rms tir ortalama beslemez ama caldirir ii verim almaniz icin ovallere orta yollu amfi alirsaniz daha temiz ses alirsiniz hocam kapi hoparloru amfi istemez bilginize

niye istemesin ben anfide kullaniyorum yuksek sestede bozma yok teybin cikisiyla anfi bir degil biliyorsun jblin midlerinden memnunum o konuda haci sanada tavsiye ederim kullan evinde anfiyle teypten dinlemekle anfiden hpf ayarli dinlemek farkli

• yani diyosun ki amfi al
  • quote:

önerebileceğiniz bi amfi var mı ? ilerde belki subwoofer da takabilirim. şimdiden alıyım ama çok pahalı olmasın hocam

butce belirtirseniz yardimci olurum hocqm 13cm olarak linkteki urun isinizi gorur

valla üstad ses sistemleri fiyatlarından pek anlamıyorum ki sen dediğin gibi orta yollu bi şeye bakıversen zahmet olmazsa
  • quote:

valla üstad ses sistemleri fiyatlarından pek anlamıyorum ki sen dediğin gibi orta yollu bi şeye bakıversen zahmet olmazsa

elinizdeki ovallere en uygun fiyatli ve kaliteli sony xm gtx6041 modelini alabilirsiniz fiyati 180-190 civari

• peki bunu ilerde sub takarsam yine kullanabilir miyim
  • quote:

yani diyosun ki amfi al

anfi her zaman iyidir sade teybin cikislari yetmez tamam teybin cikislarida kaliteli yalniz 22 rms max gucunde ufaktan 4x50-4x60 anfide bile farki hissedersin

• quote:

peki bunu ilerde sub takarsam yine kullanabilir miyim

sub baglayabilirsin arkadasin onerdigi anfiye tam beslemez ama seni tatmin eder nasil bi sub baglayacagina bagli birde

• yani bu amfiye maximum nasıl bir sub takabiliriz ?
  • maximum 150 rms lik hocam

teşekkür ederim üstadım valla çok yardımcı oldunuz başım sıkışınca yine rahatsız ederim sizi. tabi diğer arkadaşa da teşekkürümü sunarım
  • quote:

teşekkür ederim üstadım valla çok yardımcı oldunuz başım sıkışınca yine rahatsız ederim sizi. tabi diğer arkadaşa da teşekkürümü sunarım

ben tsk ederim yardimci olabildiysem her zaman bekleriz hocam :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.