Şimdi Ara

Ön cama film çektirmek hala yasak mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
0
Favori
13.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

2 kez filan gitmişimdir vizeye ondan kusur çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RyDeR kullanıcısına yanıt

Benimki çok göze batmıyor 10 cm filan

Ön cama film çektirmek hala yasak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgutozkan -- 26 Şubat 2022; 11:41:43 >
  • Şeffaf güneş ışığını kesen filmler ile sorun çözülür.

• Geçen sene Kasım ayında ön cam da dahil film yaptırdım aracıma. Filmler öyle kalitesiz değildi. Ön cam filmi sözde 0.5 numaraydı ama gece sürüşü ciddi anlamda zorlaştı benim için. Uzunları açmadan kör kör sürüyordum. Hele aydınlatması hiç olmayan yollarda uzunlar dahi işe yaramıyordu. Baktım böyle olmayacak söktürdüm. Yaklaşık 2 ay dayanabildim. Bu 2 ayda kaza yapmamam adeta mucizeydi. Bu sürede en az 4 defa sadece gece olmak üzere çevirmeye girdim ama bir sorun olmadı. Hepsinde iç ışıkları açıp öyle geçtim yüreğim hop hop ede ede. Camların hepsinde film olduğu için ön camla birlikte dışardan içerisi görünmüyordu zaten. Yayaya yol vereceksin elinle geç işareti yapıyorsun, yaya seni görmüyor. Büyük sıkıntı. Ben bu çakma zenoncu araçların kör edici etkisinden ve güneşten bir nebze olsun rahatlarım diye yaptırmıştım. Başka bir amacım yoktu. Llumar ve 3m bu konuda nasıldır bilmiyorum. Sadece ön cama özel filmler varmış ama onlar da aşırı pahalı.

• Bende de 3 aydır %70'i geçirgen renksiz sadece uv ışınlarını kesen film var çevirmeye de girdim hiçbir sıkıntı yaşamadım.Sadece muayene bir soru işareti,onda da dışarıdan ya da içerden herhangi bir görüş problemi olmadığı için bir şey olacağını sanmıyorum.

• PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptınız acaba araç muayneden geçti mi?
    Bende ön cama lumar şeffaf film uygulatmak istiyorum sırf güneş ışınları için ancak muayne işi düşündürüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yasak, sadece ışık kesen şeffaf olanlarından yaptırabilirsiniz.

• apaçilikte ısrar neden anlamıyorum!

• ön cama güneş ışığını kessin diye şeffaf film yaptırmak yasak değil. polis özellikle gece feneri tuttuğu zaman içeride ne olup bittiğini görmeli diye bir şeyler deniyordu o zamanlar. uv için şeffaf olur sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fox90 kullanıcısına yanıt

Geçtim hocam hiç sıkıntısız,zaten çektirdiğim film neredeyse tamamen şeffaf dışarıdan bakınca içerisi görülüyor.Muayenede bu tarz bir filmle hiçbir sorun yaşamazsınız.

• PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Klima performansı amacıyla bende çektirmek istiyorum. Güneş karşıdan vurunca 35 derece sıcakta klima yetersiz kalıyor.

• Benim aracın ön camında 6 yıldır Lıumar Air 80 var. Şeffaf seramik tabanlı bir cam filmi. 3 kere muayeneye girdim. Zaten belli olmuyor.

Ön cama film çektirmek hala yasak mı?

• eyönetmen E kullanıcısına yanıt

7000 tl şu an o film Ön cama film çektirmek hala yasak mı? 

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

O kadar oldu mu ? 450 Tl ye yaptırmıştım. İstanbul / Üsküdar Llumar Ahmete , oda kapattı gitti .

Memnun musunuz cam filminden

• Moueson kullanıcısına yanıt

Memnunum hocam, önceki aracımda da vardı. Yazın sıcak günlerinde oldukça işe yarıyor. Muadili diğer markalarla performansını karşılaştırmadım. Isıyı yüzde yüz tabiki kesmiyor ama klima performansına etkisi yüksek.

instada biri öyle fiyat çekmiş vala

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.