Şimdi Ara

Omerta DH Örgütlenmesi Planı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben uzun süre Omerta oynadıktan sonra son reste oyunu bıraktım..(Yani yaklaşık iki haftadır)

Ancak oyuna yeniden başlamayı düşünüyorum.Bazılarına göre çok geç olabilir ancak hiç geç değil.

Ama Omerta'da kuru kuru suç işle kazan hapse gir çık diye geçinmenin sıkıcılığını çok iyi bilirim.Bir ailenin sıradan üyesi olmakta size hiçbirşey kazandırmaz.

Biz DH üyeleri olarak Omerta'ya çok sağlam bir aileyle girebiliriz.Herkes adam gibi kasar aile kurulur ve büyüyebilir.

Böyle bir istek varsa ben hazırım.gen.tr'de her türlü oynarız ve kasarız.Belki bu reste değil bir sonraki reste en güçlü aileler arasına gireriz.Ama sonuç olarak bir süre sonra ismimiz duyulur.Bu sadece bir plandır.Destek gördüğü takdirde harekete geçirilecektir.

Lütfen ilgilenenler bu mesaja cevap yazsınlar...

• Çok sağlam oynayan kişiler lazım ama.. Yeterli çoğunluğu sağlayabilirseniz ben katılırım..
  • 2 kişiyiz en az 15 lazım..Olmıycak gibi bu iş...
  • Bende varım oyuna bende başlayalı pek olmadı shoplifterim yakında pickpocket olurum... Siz nerdesiniz ben Chicago buyrun resim :

Omerta DH Örgütlenmesi Planı
  • bende varım
  • bende varım
  • bende varım
  • bende varım
  • Arkadaşlar açıkçası çok geç kaldık..Ben capo oldum bi ailede zaten...Artık bir sonraki res'e hep beraber örgütlenebilirsek süper olur...
  • arkadaslar bu iş bildiğiniz gibi shoplifter falan ile olmaz
    ben sayet uzun zamandır her vers. basında baslayıp yapacaklarını yapıp bası dik ayrılmayı seven bi oyuncuyum
    son vers. eger içinizde com oynayan varsa bilir tüm versionlardaki ing im Nocra bir brug cıkarıp ailemizi kurduk bende ailenin consiglieriydim version basında yapacaklarımızın tamamını yapıp noktayı koyduk gelecek version yeniden devam edeceğiz ve gercekten hızlı giriş yapıcaz mutlaka eğer ben sağlam oynarım beklentileri karsılarım diyen arkadaslar olursa kapımız her zaman acık benimle irtibata gecmeleri yeterli ben olmasam bile referansım ile emin olun bir çok kapıyı size acıcaktır.
  • ya arkadaslar neden gen.tr de oynuyosunuz,dunya capinda oynayalim oyunu gelin .com da oynayalim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.