Şimdi Ara

Olympos -İzmir Arası Arabayla Gezi Planı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.Gün
    Olimpos Antikkent gezisi İstanbul - olimpos arası 800 km
    Ulupınar'da Botonik restaurant ta öğle yemeği Olimpos - Ulupınar Botanik Restaurant arası 15 km
    Yanartaş (800 metre yokuşlu yol Akşam üzeri spor ayakkabı ile gidin yanınıza su ve sucuk alın) Botanik Restaurant- Yanartaş arası 15 km
    Olymposda konaklama Yanartaş - Olimpos arası 22 km
    (Olympos sabah ve akşam yemeğı oluyor Bungalow Kişi Başı 75 TL )

2.Gün
    Adrasan Koyu (Adrasan Suluada tekne turu Sabah:10 Akşam:18.00 Öğle yemegi içinde Kişi Başı 50 TL ) Olimpos - Adrasan arası 15 km
    Kaşa giderken kapanmadan yetişirsek yol üzerinde Demre de Myra Örenyerini gez (Yaz Kapanış Saati: 19:00) Adrasan - Myra Ören Yeri 70 km
    Kaş Demre Myra Ören Yeri - Kaş aras 45 km
    Kaş da konaklama
    (Olympos Bunglow evler genelde 220 TL pansiyonlarında fıyatları sorulabılır sadece akşam yatmaya gidilecek)

3.gün
    Kaş(Kekova Tekne turu Bermuda Boat Tur ıle gidilebilir Sabah:10 Akşam:18.00 Öğle yemegi içinde 70 TL özellikle yaglıca koyu güzel)
    Kaş Küçük Çakıl ,Büyük Çakıl ,Akçagerme Halk Plajı veya Hidayet Koyuna gidilebilir yüzmek için VEYA Liman ağzındaki beachler giriş ücretsizmiş 3 tane Nuris Beach, Bilalin yeri, Delosh
    Kaş da Konaklama

4.Gün
    Kaputaş Plajı Kaş – Kaputaj Plajı arası 20 km
    Kalkan (ugramayabiliriz) Kaputaj Plajı – Kalkan arası 7.5 km
    Patara Plajı - Patara Antik Kent Kalkan – Patara Plajı arası 17 km
    Fethiyede Konaklama Patara Plajı – Fethiye arası 75 km
    (Oda Kahvaltı oteller 3 gece 2 kişi ortalama 350 TL)
    (Akşam gezi için üstü şemsiyeli bir sokak var Atatürk cd 95.sk)

5.Gün
    SaklıKent ve Gizlikent gezisi Fethiye- SaklıKent arası 45 Km
    Tlos Yakapark (Ugramayabiliriz)
    Babadağa çık Zirve cafede manzarayı izle SaklıKent – Babadag zirve cafe arası 40 Km
    Ölüdeniz
    Fethiyede Konaklama

6.Gün
    Ölüdeniz Tekne Turu
    KayaKöy
    Fethiyede Konaklama

7.Gün
    Göcek (Sahili Limanı Gez dolaş) Fethiye- Göcek arası 27 Km
    Köyceğiz (YuvarlakÇay Restaurant) Göcek – Yuvarlakçay Rest arası 42 Km
    Akyaka (Azmak Nehri Turu 10 TL ayrıca Balık ekmek yiyin) Yuvarlakçay Rest Akyaka arası 50 Km
    İzmir Konaklama Akyaka – İzmir arası 240 Km

8.Gün
    İstanbul Dönüş İzmir - İstanbul arası 470 Km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanjk -- 19 Temmuz 2017; 9:26:21 >

• Program güzel olmuş. umarım keyifli geçer. Yolda dikkatli gidin.

Fethiye'de çok uzun kalıyorsunuz gibi geldi oradan kısıp onun yerine Akyaka'ya eklenebilir. Akyaka'da sedir adası (klopatra plajı) var tekne turu ile gidiliyor tavsiye ederim. şu programdaki denize girilecek en güzel yerdir.

Fazla göz önünde olmadığından nasıl bir yer neler yapılır fazla detay yok ama bu size yardımcı olur sanırım. Fazla atraksiyonu olmadığından 4 yaşındaki çocuk ile fazla zorlanacağınızı sanmıyorum.

http://www.bizevdeyokuz.com/akyaka-gezilecek-yerler-yapilacak-seyler

• Benim rotamda eşim 9 yaş oğlumla 26 ağustosta belekten başlıyor sırasıyla antalya akvaryum
    çıralı(olimpos) 1 gece çadır
    ulupınar şelale restaurant
    adrasan koyu
    kaş konaklama tekne turu ( grand safari )
    fethiye jeep safari su savaşlı ( Focus tours )
    izmir e dönüş
    Otelden 12 gibi çıksak saat 3 gibi milli parka girmiş oluruz o gece orada çadırda konaklayıp ertesi gün adrasan koyu yanartaş çevre gezilecek yerleri gezip kaş a doğru gideriz akşam üstü kaş a ulaşıp ucuz biryerde konaklama ve ertesi gün tekne turu akşam üstü tekneden inip saat 8 gibi fethiye de oluruz orada bir gece konaklama sabah erken jeep safari akşam üstü izmire yola çıkma

• quote:

Orijinalden alıntı: waitu

Benim rotamda eşim 9 yaş oğlumla 26 ağustosta belekten başlıyor sırasıyla antalya akvaryum
    çıralı(olimpos) 1 gece çadır
    ulupınar şelale restaurant
    adrasan koyu
    kaş konaklama tekne turu ( grand safari )
    fethiye jeep safari su savaşlı ( Focus tours )
    izmir e dönüş
    Otelden 12 gibi çıksak saat 3 gibi milli parka girmiş oluruz o gece orada çadırda konaklayıp ertesi gün adrasan koyu yanartaş çevre gezilecek yerleri gezip kaş a doğru gideriz akşam üstü kaş a ulaşıp ucuz biryerde konaklama ve ertesi gün tekne turu akşam üstü tekneden inip saat 8 gibi fethiye de oluruz orada bir gece konaklama sabah erken jeep safari akşam üstü izmire yola çıkma

dondugunde tekrar yazarsan sevınırım nerde ne kadar konakladın vs vs tekne turu fıyatları

• winwin35 kullanıcısına yanıt
    fethıyeyı sevıyorum onun için uzun zaman bıraktım akyakada baktım sadece nehır turu cazıp geldı geçerken gormeden gıtmıyeyım dıe ekledım orayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.