Şimdi Ara

Olympiakos 10 kişi kaldı, Osmanlı saldırıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

quote:

Beraberlikte iyi sonuç bu şartlarda. En azından yenilerek ülke puanını düşürmediler.

Yeterince çirkef troll yetmiyormuş gibi bir de sen peydah oldun.

Trollük amacında değilim, gördüğümü ve olanı söylüyorum. Anadolu takımları kaybettiğinde sizde aynı argümanı kullanmıyor musunuz her seferinde ? Şimdi neden zorunuza gitti ki, anlayamadım.

Hayır yani tuttuğun takım sanki avrupa'ya her gittiğinde fırtınalar estiriyormuş gibi konuşuyorsun.

Zoruma giden bir şey yok, kendini kandırmana gerekte yok. Trollük, çirkeflik amacında olduğun bu konudan da, diğer konulardan da belli.

---------------------------

Osmanlı iyi bir skor aldı. Umarım Ankara'da doğru oyunla elerler yunanları.

Troll olmadığımı ve bu amacı gütmediğimi bilen bilir. Gerisinin bir önemi yok. İşinize gelmeyen yorumları yazan herkes troll oluyor size göre.

Tabi tabi.

Malum takım 6 gol yediğinde yazsan şunları neyse. Yenilen tamamen Fenerbahçe olduğu için çirkeflik yapma gereği duyuyorsun.

Devam et böyle. Diğerleriyle çok iyi ikili oldun.

• Beşiktaş kaybetsin, yine yazarım. Bununla ne alakası var ? Son yıllara bakarsak tuttuğum takımın, tuttuğunuz takımdan daha çok puan kazandırdığını göreceğiz muhtemelen. Bunu da söylemeden geçmek istemedim.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Kaybetti, yazmadın. Hemde ezilerek yenilmesine rağmen. Fener aynı şekilde yenilseydi düşünemiyorum seni. :)

Hadi iyi geceler.
  • Konu neden Trabzonspor bölümünde?
  • Helal size be, Rumlar'ı sevindirmediler . Ankara'da ölümcül darbeyi vururlar umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Konu neden Trabzonspor bölümünde?

Maç oynanırken anlık olarak açtığım için kendi bölümüme açmak istedim. Maç konusu değil sonuçta, o yüzden.
  • helal osmaliya umutlu degildim 2. yari kotu oynuyodu ama avantajli skor aldi, umarim turu gecerler.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Kötü oynamaktan ziyade acemice oynadılar futbolcular bence.
  • quote:

hocam maci izliyemedim, ligin ikinci devresi basladiginda beri ligde kotulerdi demek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

hocam maci izliyemedim, ligin ikinci devresi basladiginda beri ligde kotulerdi demek istedim.

Tutarlı ve mantıklı oynadılar fakat acemilik işi bozdu dün akşam hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.