Şimdi Ara

Ölümsüz Renekton (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam sizin gibi çok üst düzey bir oyuncuya karşı hiç oynamadım ama isterseniz deneyelim Tobias Fate NA'de oynuyorum
  • Isla Tortuga kullanıcısına yanıt
    Sanji hocamız sadece Kore'de oynuyor şansınıza küsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes çilingir sanki ya ne var iyi yada kotu de gec be,abi ego sahibi olmanız,birilerine belli etmenize sebep olmamalı.Neyse ne,ben beğendim kardeşim.i like it.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theh3rkul3s

Herkes çilingir sanki ya ne var iyi yada kotu de gec be,abi ego sahibi olmanız,birilerine belli etmenize sebep olmamalı.Neyse ne,ben beğendim kardeşim.i like it.

Teşekkür ederim dostum, ben zaten burada çok iyi oynadım şöyle oynadım diye açmadım konuyu ama bazı arkadaşlar var ki konuyu yanlış anlamışlar, sürekli bi baltalama karalama çabasındalar. Ama sıkıntı yok ben bu tiplerinde elolarını biliyorum o yüzden pek sorun etmiyorum istedikleri kadar egolarını kabartsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueSquirrel

quote:

Herkes çilingir sanki ya ne var iyi yada kotu de gec be,abi ego sahibi olmanız,birilerine belli etmenize sebep olmamalı.Neyse ne,ben beğendim kardeşim.i like it.

Teşekkür ederim dostum, ben zaten burada çok iyi oynadım şöyle oynadım diye açmadım konuyu ama bazı arkadaşlar var ki konuyu yanlış anlamışlar, sürekli bi baltalama karalama çabasındalar. Ama sıkıntı yok ben bu tiplerinde elolarını biliyorum o yüzden pek sorun etmiyorum istedikleri kadar egolarını kabartsınlar

dogru olan bu zaten dostum iyi aksamlar.

• quote:

quote:

quote:

dogru olan bu zaten dostum iyi aksamlar.

Eyvallah.

• Helal olsun yani kimin ne dediği önemli değil orada adam lulu ile takım çalışması yaparak takımına skor kazandırmış eleştirmeden önce kendimize bakmamız önemli arkadaşlar. RENEKTON WELL PLAYED!
  • o itemlerle gayet doğal. birde fury hiç 50'nin altına düşmüyor neredeyse. q'su ile hp toplayıp devam ediyor. fury'yi e ile kullanıyor. bu da %15 armor pent demek. kısaca o champ ölmez. birde ruh gömleği olsa o oradan full hp ile çıkardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitallion

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

Ah ah. Mainimin bu kadar kötü oynandığını görmek beni üzüyor.

Daha iyi oynadığın bir video kalıntısı mevcutsa izlemek isterim dostum. Birde neresi kötü oynanmış onuda söylersen iyi olur

Fastest wave clear ever
    Duraksamalar op
    Visionu kaybedince duraksamak daha da op
    Normal cast e op
    jarvan f op
    dk 14 hiç bir şey için fight op
    morgana qları ve ultiden önce w atması
    sivir efsane kite

ben silver elo diyorum?

duraksamalarda pingı çıkıyodu hocam ilk başta banada garip gelmişiti sonra sağ yukarı bakınca fark ettim

• veliaslan77 kullanıcısına yanıt
    lulu ile takım çalışması? Lulucağız ulti atıcam diye koşturuyor renekton ters yöne kaçıyor ucu ucuna yetiştirmiş lulu bu mu takım çalışması
  • Adam hasar yememek için uzaklaşmış düz vuruşa ölebilirdi sonuçta. Senin nasıl oynuyorsun at bi video da görelim kardeş madem bu kadar detaylı biliyorsun her şeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prophet Velen

quote:

Orijinalden alıntı: Vitallion

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

Ah ah. Mainimin bu kadar kötü oynandığını görmek beni üzüyor.

Daha iyi oynadığın bir video kalıntısı mevcutsa izlemek isterim dostum. Birde neresi kötü oynanmış onuda söylersen iyi olur

Fastest wave clear ever
    Duraksamalar op
    Visionu kaybedince duraksamak daha da op
    Normal cast e op
    jarvan f op
    dk 14 hiç bir şey için fight op
    morgana qları ve ultiden önce w atması
    sivir efsane kite

ben silver elo diyorum?

duraksamalarda pingı çıkıyodu hocam ilk başta banada garip gelmişiti sonra sağ yukarı bakınca fark ettim

Bunu arkadaşa belirttim zaten, ama o kadar çok baltalamaya odaklanmış ki oradaki duraksamanın gecikmeden kaynaklı olduğunu çözememiş Allah akıl fikir versin herkese ne diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

lulu ile takım çalışması? Lulucağız ulti atıcam diye koşturuyor renekton ters yöne kaçıyor ucu ucuna yetiştirmiş lulu bu mu takım çalışması

Videoyu nerenle izledin gerçekten merak ediyorum Eğer o ters yöne kaçmasam muhtemelen morgana beni düz vuruşuyla keserdi ki zaten lulu bana yetişip o ultiyi basabildi
    Ama daha iyi videolarınız varsa gönderin gelsin bakalım, bizde yorumlarız dostum

• BlueSquirrel kullanıcısına yanıt
    Lafımı "lulu ile takım çalışması yapmışlar" diyen kişiye nazaran söyledim.

Videou gayet net izledim, sadece can barına bakarak canının tahmini olarak 200 olduğunu düşündüm, ki morgana AD gitmiyorsa seni öldüremeyecek, sen ise anlamsızca ve mantıksız bir şekilde yürüyerek ultiden çıkmaya çalışıyorsun ki, çıkamazsın.
    Onun yerine, aynı şekilde sol tarafa kaçacak olursan morgana 1 kere düz vurabilirdi. Şans faktörlerin devrede olduğu bir videoyu atıp alkış tutmamızı beklemiyorsun heralde?

Bu arada senin düşük oyun bilgin ile benim oyun tarzımı yorumlayabileceğini sanmıyorum.
  • quote:

Lafımı "lulu ile takım çalışması yapmışlar" diyen kişiye nazaran söyledim.

Videou gayet net izledim, sadece can barına bakarak canının tahmini olarak 200 olduğunu düşündüm, ki morgana AD gitmiyorsa seni öldüremeyecek, sen ise anlamsızca ve mantıksız bir şekilde yürüyerek ultiden çıkmaya çalışıyorsun ki, çıkamazsın.
    Onun yerine, aynı şekilde sol tarafa kaçacak olursan morgana 1 kere düz vurabilirdi. Şans faktörlerin devrede olduğu bir videoyu atıp alkış tutmamızı beklemiyorsun heralde?

Bu arada senin düşük oyun bilgin ile benim oyun tarzımı yorumlayabileceğini sanmıyorum.

Ahahah akşam akşam güldürdün, ben videoyu zaten bakın beyler ben çok iyi oynadım kralım hepinizi ezerim diye atmadım, hani adama cevap atmışsın ya hani bu da benim konum ya cevaplama gereği duydum diyelim Sadece attığım bir videodan yola çıkarak ve bu videoyu yorumlayarak benim oyun bilgimin düşük olduğunu söyleyebiliyorsan ben sadece buna kahkaha atarım ki yorumunu gördüğümden beridir gülüyorum Dediğim gibi varsa bir videon ''YÜKSEK OYUN BİLGİNLE'' oynadığın bir video kalıntısı varsa at izleyelim, yorum yapmaktan emin ol zevk alacağım ki ilk attığın yorumla oyun bilginin ne düzeyde olduğunu zaten gösterdin İyi konu baltalamalar dilerim

Videoda takım çalışması yok, ben de bunu diyorum ve sen bana "videoyu nerenle izliyorsun" diyorsun. Yaptığın şeyle epey bir gurur duymuşsun sanırım neyse bu senin için önemli bir kıstas olsa gerek küçümsemeyeceğim.
    Sadece attığın bir videodan yola çıkarak evet bunu diyebilirim bence, çünkü 1 dakika civarı bir videoda hem takımında hem de karşı takımda 348239482348 tane yapılan hata var.
    Bu arada seni güldürebiliyorsam ne mutlu bana, gülünecek halin bile varken seni mutlu etmişim ya ne güzel.
    Video falan çekmiyorum zaten, bu kalitede videolar çekecek olsaydım bütün oyunlarımı baştan sona kaydedip koyardım herhalde. İlla ki oyun bilgimin ne denli seviyede olduğunu görmek istiyorsan - ki bunu görebilerek bir vizyona veya oyun bilgisine sahip olduğunu da HALA düşünmüyorum - yayın geçmişimden bakabilirsin.

Son olarak, "lulu ile takım çalışması yapmadılar, lulucağız koşturmuş son anda yetişmiş renekton terse kaçmış" = konu baltalamak ise, sana akıl sağlığı da diliyorum.

• quote:

Videoda takım çalışması yok, ben de bunu diyorum ve sen bana "videoyu nerenle izliyorsun" diyorsun. Yaptığın şeyle epey bir gurur duymuşsun sanırım neyse bu senin için önemli bir kıstas olsa gerek küçümsemeyeceğim.
    Sadece attığın bir videodan yola çıkarak evet bunu diyebilirim bence, çünkü 1 dakika civarı bir videoda hem takımında hem de karşı takımda 348239482348 tane yapılan hata var.
    Bu arada seni güldürebiliyorsam ne mutlu bana, gülünecek halin bile varken seni mutlu etmişim ya ne güzel.
    Video falan çekmiyorum zaten, bu kalitede videolar çekecek olsaydım bütün oyunlarımı baştan sona kaydedip koyardım herhalde. İlla ki oyun bilgimin ne denli seviyede olduğunu görmek istiyorsan - ki bunu görebilerek bir vizyona veya oyun bilgisine sahip olduğunu da HALA düşünmüyorum - yayın geçmişimden bakabilirsin.

Son olarak, "lulu ile takım çalışması yapmadılar, lulucağız koşturmuş son anda yetişmiş renekton terse kaçmış" = konu baltalamak ise, sana akıl sağlığı da diliyorum.

Ben adama yaptığın yoruma istinaden bunu dedim ancak sen bunu anlayamayıp lafı başka yere çekecek kadar konuyu uzatan birisin Başında dediğim gibi burada övülecek bir hareket yok sadece sohbet amaçlı açtığım konuda bu derece kibirlenerek konuyu kirletmen gerçekten gülünç Evet ben bu videoyu bakın ben efsaneyim şöyleyim böyleyim diyerek atsaydım atılan saçma sapan yorumları gayet olumlu karşılardım ancak bu denli konuda benim açma sebebimin bile belli olduğu bu videoda bu tarz yorumlar almak beni güldürüyor, evet gülüyorum çünkü böylesine bir konuda bile kibirlenip egonu kaldıracak düzeyde bir insansın Ama sıkıntı yok bende senin böylesine haline gülüyorum çünkü sende gülünecek haldesin. Bu video benim için önemli birşey olsaydı ki değil, emin ol böyle bir yere konu açıp sergileme gereği duymazdım Kendimi tek bir konudan çıkan tartışma yüzünden kimseye kanıtlayacak değilim herkes istediğini düşünmekte özgür '' İlla ki oyun bilgimin ne denli seviyede olduğunu görmek istiyorsan - ki bunu görebilerek bir vizyona veya oyun bilgisine sahip olduğunu da HALA düşünmüyorum - yayın geçmişimden bakabilirsin.'' demişsin, hayırdır mehdilik ünvanına falan mı layık görüldün tek bir konudan veyahut videodan yola çıkarak benim vizyonumu ve bilgimi görebilecek kapasite görmüyorum seni ki göremezsin zaten Bu arada çok şükür akıl sağlığım yerinde Konu baltalamak derken bile ne dediğimi dahi anlamamışsın açıklama gereğinde bulunup konunun uzamasına sebebiyet vermeyeceğim. Bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum, eğer ki ciddi sıkıntıların varsa bana pm atarak bunları belirtebilirsin. Son olarak İyi yayınlar dilerim.

Olayı özetleyelim mi istersen? Açıkçası neyin ne olduğunu anlama konusunda sorunların var bence.

Bir arkadaş "lulu+renekton takım çalışması yapmış" dedi
    Ben de o arkadaşa nazaran "lulu ile takım çalışması? Lulucağız ulti atıcam diye koşturuyor renekton ters yöne kaçıyor ucu ucuna yetiştirmiş lulu ultiyi bu mu takım çalışması" dedim.

Bu cümlede sana sataşmış olduğum cümle hangisi? Ters yöne kaçtığımı söylemem mi?

Anlam verebildiğim kadarıyla, yorum yapanların çoğu sana sataştığı için, yazdığımı zerre anlamayıp "bu bana sataşmış, ben de ona ağzının payını vermeliyim" kafasında yazmışsın
    "videoyu nerenle izledin" "sen de yap yorumlarız biz" cümleleri ılımlı cümleler değil,veya eleştiriye açık birinin yazacağı cümleler değil(ki ortada eleştiri bile yok), haksız mıyım?
    Peki bu vakte kadar sana "en ufak" bir sataşma cümlesi görebilir misin?

Sonra böbürlenip "yav krdş nrnly izliyosn luluya gitsem morgana düz vurçak ölçem .s.s" diyorsun. Yahu karşıdaki adam bile çok kötü, düz vuruş menzilinin içindesin zaten ve adam sana vurmamış. Hani senin mantığınla yürüsek seni zaten öldürürdü, o zaman niye hala sağa doğru kaçıyorsun? 160 canla ölmeyeceğini bilmen zaten yüksek seviye bilgi gerektiren bir şey değil. Bunu bilmiyorsan zaten düşük seviyesin. Bu lafı da gelip "nerenle izliyorsun" lafına istinaden söyledim. Dilerim bu yazdığın anlamsız cümleleri başkaları sana sataştığı için, o sinirle yazmışsındır. Aksi tarafını düşünmek bile istemiyorum.

Neyse tl;dr
    İlk yapığım yorumumu 5 kere oku.

• quote:

Olayı özetleyelim mi istersen? Açıkçası neyin ne olduğunu anlama konusunda sorunların var bence.

Bir arkadaş "lulu+renekton takım çalışması yapmış" dedi
    Ben de o arkadaşa nazaran "lulu ile takım çalışması? Lulucağız ulti atıcam diye koşturuyor renekton ters yöne kaçıyor ucu ucuna yetiştirmiş lulu ultiyi bu mu takım çalışması" dedim.

Bu cümlede sana sataşmış olduğum cümle hangisi? Ters yöne kaçtığımı söylemem mi?

Anlam verebildiğim kadarıyla, yorum yapanların çoğu sana sataştığı için, yazdığımı zerre anlamayıp "bu bana sataşmış, ben de ona ağzının payını vermeliyim" kafasında yazmışsın
    "videoyu nerenle izledin" "sen de yap yorumlarız biz" cümleleri ılımlı cümleler değil,veya eleştiriye açık birinin yazacağı cümleler değil(ki ortada eleştiri bile yok), haksız mıyım?
    Peki bu vakte kadar sana "en ufak" bir sataşma cümlesi görebilir misin?

Sonra böbürlenip "yav krdş nrnly izliyosn luluya gitsem morgana düz vurçak ölçem .s.s" diyorsun. Yahu karşıdaki adam bile çok kötü, düz vuruş menzilinin içindesin zaten ve adam sana vurmamış. Hani senin mantığınla yürüsek seni zaten öldürürdü, o zaman niye hala sağa doğru kaçıyorsun? 160 canla ölmeyeceğini bilmen zaten yüksek seviye bilgi gerektiren bir şey değil. Bunu bilmiyorsan zaten düşük seviyesin. Bu lafı da gelip "nerenle izliyorsun" lafına istinaden söyledim. Dilerim bu yazdığın anlamsız cümleleri başkaları sana sataştığı için, o sinirle yazmışsındır. Aksi tarafını düşünmek bile istemiyorum.

Neyse tl;dr
    İlk yapığım yorumumu 5 kere oku.

Seninde okuduğunu anlamada problemlerin var ya da hiç okumadan yazıyorsun. Şimdi senin gece gece canın sıkılmış birilerine sarmak istiyorsun anlaşılan ki benim yazdığım cümleleride okuduğundan pek emin değilim o yüzden son kez yazacağım. Öncelikle bana sataşmış olduğun cümle ilk cümle değil, ben orada arkadaşın yazdığı cümleye verdiğin cevaba istinaden verdim diyorum (şurayı kafanda belli bir algı yaratana kadar oku tekrar et)
    Zaten adam bana sağa kaçarken vurmuyor, benim dediğim şey ben luluya doğru kaçarken adamın bana düz vuruş atıp o anda kesebileceği İHTİMALİYDİ,(İhtimalden söz ediyorum İhtimaller.. şans faktörleri vesaire... Oralara girmeyeceğim.) sağa doğru kaçarken lulu bana yetişip zaten ulti atıyor, o saatten sonra vursa nolur vurmasa ne olur ki morgananın ultiside tam lulunun ultisiyle aynı anda işleve girdiği için hasarı belli oranda kapatıyor, anlıyor musun anlatabiliyor muyum ? evet adamın menzili içindeydim ama belki sola kaçarken vuracaktı değil mi ? Bu tür pozisyonlar anlık oldukları için hani o anda ne yapılabileceği bazen kestirilemiyor, tekraar tekrar söylüyorum ben bu videoyu çok iyi, efsane işte süper diye atmadım öyle bir video olsa zaten eleştirilecek yanları bolca var ki burada kendimde sana nelerin hatalı olduğunu yazarım.
    Açıkçası birkaç kişiye yazdığım kısa cümlelere millete ağzının payını vermeliyim tarzında yorumlamanda saçma, o yorumlar sadece beni ilgilendiyor ve verdiğim cevaplarında ağzının payını vermeliyim tarzında cevaplar olduğunu düşünmüyorum. Öyle birşey olsaydı oradaki yorumların hepsi daha saldırgan bir edayla yazılmış olurdu. Benim mantığımla dediğinde o adamın yazdığına yanıtım oluyor, mantığım olmuyor canım benim. Daha fazla uzamasını istemediğim için yorum atmana gerek yok desemde atacaksın çünkü okumuyorsun... Daha fazla uzamaması için bundan sonraki atacağın yoruma cevap vermeyi düşünmüyorum. Çok sıkılıyorsan özel mesaj at hal çaresine bakarız

Ben senin verdiğin cevaplar üzerinden bir şey anlatıyorum ama sen her seferinde "reset" tuşuna basıp ne söylesem de üste çıksam modundasın.
    Bu konuşmayı da burda sonlandırayım bence, niyahetinde senle TARTIŞAMIYORUM bile. Nihayetinde tartışma güzel bir şeydir, yapabilene. Biz senle bir tartışma yapamadık, bu sorunun kaynağı da tek taraflı bir şekilde senden kaynaklandı.

Az önce de belirtmiştim, anlamamakta ısrar edeceğini biliyorum fakat yine de en başta ne yazdığımı sana TEKRAR ve TEKRAR açıklıyorum.
    "lulu ile renekton takım çalışması yapmadı ile, şans faktörü etkiliydi sadece"
    Takdir edersin ki bu cümlenin altında bir art niyet arayan ben değilim, sendin, ki teşekkür ederim cevapların bunu destekler vaziyetteydi.

Son olarak da şunu eklemek isterim, burada çözemeyeceğin şeyleri "özele gel orda konuşalım" diyince de çözemezsin. Bu biraz zayıflık göstergesi diye düşünüyorum, zira bunun oyunda adres veya telefon numarası istemekten farkı yok.

Olur da bundan sonra bir şey yazmaya cesaret toplar isen, yorumlarımı en baştan oku. Eminim ki ordaki cevaplar zaten yetecektir, malum her seferinde kendimi yinelemek durumunda bıraktın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.