Şimdi Ara

Ölümle ve hastalıkla dalga geçmeyi marifet sananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu hadi her konuyu troll maymun halinizle darma dağın ediyorsunuz da foruma girip ciddi hastalık, ölüm gibi troll konular açmak nasıl bir arsızlık ve insafsızlıktır. Az kendinize gelin be kardeşim.

• konu sahibi
    Ölümle ve hastalıkla dalga geçmeyi marifet sananlar
  • SATANIST kullanıcısına yanıt
    Haksız mıyım yani? Bence buna dikkat edilmeli. Troll bir yere kadar, ayıp denen birşey var.
  • maalesef ergen ve ailesi baskısı gören kişiler forumda trollük yapıyor
  • Ne bos konu bu ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmaciktan gelen basiniz sagolsunlar daha itici durmuyor mu sence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foruma açılan konuların %95'i troll birde bunları ciddiye alan var

• ileride baslarına gelecek o zaman mıllet ne cekmıs anlarlar.kımse kacamaz herkesın yakını ölür
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Hani beni bloklamıştın sen kanatsız boğa görünümlü ton balığı?
  • Trollemekten bahsetmiyorum ancak...

Tamamen anlayışla alakalı. Beni burada belki linç edersiniz bazı yazdıklarım yüzünden bilemiyorum, doğrusu umursamıyorum da, ancak böyle şeyler bana nötr geliyor. Yani birisi konu sahibinin deyişiyle ‘ölümle veya hastalıkla’ ilgili konu açtığında ben üzüntümü dile getirmek istemiyorum çünkü üzüntü duymuyorum. Karısını kaybetmiş adamın biri gelmiş konu açmış, zibilyon tane başın sağolsun mesajı var. Eyvallah. Arada birisi “yeni bi hanım bulursun” mu ne yazmış linç etmişler adamı. Ne alaka?

Başımdan geçen bi olayı anlatayım. Instagram’da bir sayfa bir gönderi paylaşmış. Mezuniyetine 2 gün kala tren altında kalıp ölen aog’lu bir çocuk. Aog sayfası değil, başka bir sayfa atmış ayrıca kaç defa gördüm ben bu postu zaten bir de acıklı bir açıklama yazmışlar. Ben de yorum yazdım, “Eee ne yapalım? İş dönüşü gün sonunda eğlenmeye giriyoruz instagrama, bir de yas mı tutalım? Paylaşım amacın nedir?” yazdım. Ne ana kalmış ne avrat. Linç etmişler. Neymiş bi rahmet okusam çok mu olurmuş.

Sonuç olarak, bir başkasının ölümüne veya hastalığına üzülemiyorum ben. Bu, yaşayan için üzücü bir durumdur. Ama ben yapmasam da trolleyenler bile çıkabilir. Çıkması çok doğaldır, doğal karşılanmalıdır da.

• MaRa MizaH mApIOz moRuQ!
  • İnançlı bir insan için nasıl din ile ilgili mizah yapmak rahatsız edici bir durumsa senin içinde bu konular rahatsız edici olabilir. Ancak bu durum bir ateisti bağlar mı? hayır. Her şey hoşuna gidecek diye bir şey yok. Senin mizahının malzemesini de rahatsız edici bulan birileri elbet vardır. Siz kendi doğrunuz ile yaşayın. Milletin yanlışı kendine kalsın. Mizah göreceli bir şey bu kadar tutulmayın.
  • atmosferikmotor kullanıcısına yanıt
    Tamam kes uzatma yol al

Bu cümleyi tek başına mı kurdun yoksa kahveden arkadaşlarla kek kemirirken birlikte mi yazdın?
    Tamam uza

Fikir belirtmekten aciz olunca ancak böyle çemkirmeler ile mesaj yazılabiliyor demek. Kanatsız kuşun acısı ve acizliği. Öperim gözlerinden, huzurdan ayrılabilirsin.
    Tamam haklisin simdi yol al

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Tamam haklisin simdi yol al
    Durunca düşersin. Gerçi sen zaten düşmüş bir sülalenin daha düşmüşü olarak operasyon yapıyorsun sanırım.
    Ya tamam atmosferik kardesim uzatmayalim

Hadi simdi kaybol

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.