Şimdi Ara

Ölümden Döndüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Annemle printerın kartusu için dısarı çıkmıstık doldurtmak için,Atalar tren istasyonunu bileniniz vardır,orda köprünün altında karsıdan karsıya geçmeniz gereken dümdüz geniş bir yol var,annemle birseyden konusuyorduk ve ben birseyler dusunmeye basladım karsıdan karsıya geçerken,annem onden geçmis bende koskoca yolda yavas yavas yuruyormusum aptal gibi tam o sırada annem bagırdı noluyo demeye kalmadı bi korna sesi geldi hemen arkamdan kendini 1 adım ileri atmamla arkamdan bir arabanın süratlice gecmesi bir oldu.Elim ayagım bosaldı az kalsın ölüyordum.Hiç bu kadar yaklasmamısdım olume.Düsündükçe kafayı yıcek gibi oluyorum.Havada 15-20 takla attıracakdı bana araba az kalsın.Çok kotuyum arkadaslarHayatım bitiyordu bugun.Allah'a şükür birşey olmadı.Allah korudu.Allah'ım sana şükürler olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ρѕусhо -- 11 Nisan 2009; 18:21:51 >

• geçmiş olsun.dikkatli olmak lazım
  • Geçmiş olsun
  • Ölümden döndün şahitlerin var. Bknz:Annen

Geçmiş olsun
  • Iskaladım ya Sonra da geri dönmeye üşendim

Şaka bir yana geçmiş olsun ...
  • Geçmiş olsun hocam, verilmiş sadakan varmış.

Yaşadığımız hergün için Rabb'imize şükretmeliyiz.

(:
  • Sagol dostum.Sunu anladımki olum insanı hiç ummadıgın bir anda dunyadan koparabilir.Az kalsın televizyonda izleyipde aa nasıl gormuyorlar koskoca arabayı dedigim haberlere çıkacakdım yani olmaz olmaz dememek lazım.O yuzden hiç olmeyecek gibi çalısmak, yasamak lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ρѕусhо -- 11 Nisan 2009; 18:26:28 >
  • Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun.
    Ama güzel heyecan olmuştur.Benimde başıma buna benzer bişey gelmişti...
  • Seninde canın ne tatlıymış,bi ağlamadığın kalmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThePhenoM

Seninde canın ne tatlıymış,bi ağlamadığın kalmış

Al işte.Göbek mi ataydım ya? Tövbe tövbe.Merak ediyorum basına boyle bir durum gelse o anki şaşkınlıkla nasıl olurdun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ρѕусhо

quote:

Orjinalden alıntı: ThePhenoM

Seninde canın ne tatlıymış,bi ağlamadığın kalmış

Al işte.Göbek mi ataydım ya? Tövbe tövbe.Merak ediyorum basına boyle bir durum gelse o anki şaşkınlıkla nasıl olurdun?

Başıma o kadar çok öyle olay geldiki,o kadar abartmana şaşırdım
  • Atalar köprüsünün altından bir geçiş var oto yıkamacı var bizim serviste tavanı köprü altına gömmüştü geçen tavan göçmüştü
  • Geçmiş olsun.

Orda hiç birşey yapmadan donabilirdin de.. Allah korumuş.
  • Geçmiş olsun , trafikte dikkatli olmak lazım.
  • olay kaç sularında oldu aynı şey bugün başımıza geldi de ondan sordum bende annemle çarşıya iniyordum sol taraftan bi minibus gelip biraz yukarımızda durdu ve annemde o heyecanla "hadi hemen karşıya geçelim" diyip koşmaya başladı bende minibusun arkasından araba fln geliyomu diye kontrol ediyodum ki o an bi motorsikletin hızla geldiğini gördüm "anneeeeee kooş "diye bi bağırdım motor tam annemin sıfır yanından geçti üstelik o sırada aslında yavaşlamıştı belki ben bağırmasaydım duraksıyacaktı o an şok geçirdim ve orada bulunun herkes olayı gördü bize geçmiş olsun dedi
    aslında ben hala anlayamıyorum o motorsikletin anneme çarpması an meselesiydi çünkü yavaşlamıştı çarpacağına o an kesin gözüyle baktım ve kalbim duracak gibi oldu son sesle bağırmıstım..senin ki gibi bir adım bir sn kurtardı ve kesinlikle Allah korudu Allaha şükürler olsun annem şükür namazı bile kıldı yani

işte hayat bu kadar kısa.. ölüm bir nefes kadar yakın..o yüzden hayat oyununu kurallarına göre oynamak gerek

sanada çok büyük geçmiş olsun arkadaşım

• 1 dakika sonra ne olacağını kim bilebilir ki.bir arkadaşımla birlikte okuldan çıktık.onun da yanında tanımadığım bir arkadaşı vardı.3 kişi çarşıya gezmeye gittik.yolda karşıdan karşıya geçeceğiz o çocuk bir atladı yola hızla gelen bir taksi çocuğa çarptı.kalbim duracak gibiydi bir an.çocuk yere yığıldı.ve 2 dk. yerde oturduktan sonra hiçbirşey olmamış gibi devam etti...ama ilk başta yere düşünce öldü sanmıştım
  • Geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.