Şimdi Ara

ÖLÜ PİXEL GARANTİ DURUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hepsiburada dan motorola atrix marka cihaz aldım.
    aradan 2 ay geçtikten sonra ekranda 2 adet ölü veya sıkışmış pixel gördüm garantiye gönderdim gelen cevap;

Tamir Bilgisi:
    CIHAZINIZA GUNCEL YAZILIM YUKLENMISTIR, Genel Kontrol Yapilmistir., CIHAZINIZIN TAMIR SURECI BASARI ILE SONUCLANMISITR., IKI ADET PIKSEL KABU EDILIR SEVIYEDEDIR

Garantide pixel sınırı nedir.
    Tüketici hakem heyeti faydalı olurmu.
    bilgisi deneyimi olanlar paylaşırsa sevinirim.

• Ilginc bir durum. Bu konuyu takip edecegim. Emsal teskil edecektir her turlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • markette dead pixel detected and fix var, denediniz mi? yorumlarda işe yaradığı söylenmiş. 1.5 - 2 saat sürüyormuş işlem.

deneyin, kaybınız olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

Merhabalar,
    Hepsiburada dan motorola atrix marka cihaz aldım.
    aradan 2 ay geçtikten sonra ekranda 2 adet ölü veya sıkışmış pixel gördüm garantiye gönderdim gelen cevap;

Tamir Bilgisi:
    CIHAZINIZA GUNCEL YAZILIM YUKLENMISTIR, Genel Kontrol Yapilmistir., CIHAZINIZIN TAMIR SURECI BASARI ILE SONUCLANMISITR., IKI ADET PIKSEL KABU EDILIR SEVIYEDEDIR

Garantide pixel sınırı nedir.
    Tüketici hakem heyeti faydalı olurmu.
    bilgisi deneyimi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Telefonu teleservis e mi gönderdni

• çok uyuz bir şey eski telefonumda 1 tane vardı ama en ufak tozu ölü pixel olarak algılıyor beyniniz garip bir durum
  • 2 ölü piksel kalbul edilebilir seviyededir de ne demek? Laptop ekranından bahsetmiyoruz, küçük bir telefon ekranı söz konusu olan. 1 tane olsa dahi değişim yapmak zorundalar.

Tüketici makhemesine başvurduğunuzda lehinizde bir sonuç çıkacaktır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

markette dead pixel detected and fix var, denediniz mi? yorumlarda işe yaradığı söylenmiş. 1.5 - 2 saat sürüyormuş işlem.

deneyin, kaybınız olmaz.

denedim dostum bir işe yaramıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: hunter4191

Telefonu teleservis e mi gönderdni

evet

quote:

Orijinalden alıntı: sniper1.6

çok uyuz bir şey eski telefonumda 1 tane vardı ama en ufak tozu ölü pixel olarak algılıyor beyniniz garip bir durum

hemde nasıl önceden bakmazdım her oyunde gözüm pixeli arıyor:D

quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

2 ölü piksel kalbul edilebilir seviyededir de ne demek? Laptop ekranından bahsetmiyoruz, küçük bir telefon ekranı söz konusu olan. 1 tane olsa dahi değişim yapmak zorundalar.

Tüketici makhemesine başvurduğunuzda lehinizde bir sonuç çıkacaktır bence.

şuan şikayetimvar.com a verdim bakalım teleservices liler ne cevap verecek.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1538164

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdy -- 31 Aralık 2012; 11:33:15 >

• 1 tane bile görülür yani telde

• Benim ekranda da var 5 tane kmadar gordum. Bazisi az parliyor. Bazisi cok parlak bir sekide mavi yaniyor. Olu mu bunlar? Nasil anlasilir?7

• çıkma ekran takıp gönderdiler bende ara sıra yine çıkıyor diye yeniden gönderdim.
    bana kapalı kutu cihaz gönderdiler hiç açmadan sattım kurtuldum
  • quote:

çıkma ekran takıp gönderdiler bende ara sıra yine çıkıyor diye yeniden gönderdim.

Ya bu herzaman olmuyor değil mi? Bende dün gece çok belirgindi ortada olan. Şimdi ise ortadaki o kadar belirgin değil ama. Bu ölü piksel mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

quote:

çıkma ekran takıp gönderdiler bende ara sıra yine çıkıyor diye yeniden gönderdim.

Ya bu herzaman olmuyor değil mi? Bende dün gece çok belirgindi ortada olan. Şimdi ise ortadaki o kadar belirgin değil ama. Bu ölü piksel mi oluyor?

evet ölü pixel garantiler 5 adetten az olanı garantiye almıyor.
  • quote:

Benim ekranda da var 5 tane kmadar gordum. Bazisi az parliyor. Bazisi cok parlak bir sekide mavi yaniyor. Olu mu bunlar? Nasil anlasilir?7

Azlar olu olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

Benim ekranda da var 5 tane kmadar gordum. Bazisi az parliyor. Bazisi cok parlak bir sekide mavi yaniyor. Olu mu bunlar? Nasil anlasilir?7

Azlar olu olabilir

hocam hepsi ölü onların, gidip gelen olursa sıkışmıştır, onların düzelme ihtimali olduğu gibi yeniden ortaya çıkma ihtimali yüksektir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

Azlar olu olabilir

hocam hepsi ölü onların, gidip gelen olursa sıkışmıştır, onların düzelme ihtimali olduğu gibi yeniden ortaya çıkma ihtimali yüksektir.

Oda olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.