Şimdi Ara

olta tavsiyesine ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimdeki oltanın makinesinde parça kırıldı sanırım, sorunu var yani. yaptırmaya gittiğimde de 40-50 liradan aşağı tutmaz yeni olta bak daha iyi dediler. ama öyle müptelası da değilim, sadece palamut, çinekop, lüfer, mırmır gibi boyutlardaki balıklardan oltaya geldiğinde çekmekte sıkıntı yaşamayayım istiyorum. amatörden ortaya geçiş seviyelerinde birşey yeterli olur sanırım ( anladığımdan değil gösterilen makineleri öyle sınıflandırdıkları için). dövizden dolayı herşey aldı başını gitti ama 150 TL civarı ( mümkünse geçmeyecek) bir makine arıyorum. marka model - link paylaşabilirseniz sevinirim

• İşin içine palamut ve hele lüfer gibi avcı balıklar girdiğinde 150 liralık bir makine zorluk çıkarır. Ama istersen Remixon Mega Mirror 4000 Olta Makinesine internetten bak...

• "okuma revenger rv-55" 130 tl civarında fiyatı var drag gücü 9 kg işini fazlasıyla görür.

• önerileriniz için teşekkür ederim :)

• Olta setiniz tamamsa buradan ip misinanızı seçebilirsiniz. İp misina tavsiye

• Hocam şu an avdan geliyorum. Hangi ildesiniz bilmiyorum ama bugün derin meralarda muazzam tatlı su levreği aldım. Kesinlikle tavsiye ederim avını denemeyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.