Şimdi Ara

Ölmekten korkuyormusunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
3.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşüncelerimi yazsam buraya beni atheist diye banlattırsınız.
  • Yapmam gerekenlerin farkında olup, yapmadığım için, nasıl hesap vereceğimi bilmediğinden korkuyorum.
  • Acı çekerek veya utanç duyulcak bi ölümden korkuorum sadece.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuckinication -- 17 Aralık 2011; 22:04:01 >
  • ölümle vals etmeden korkmuyorum demeyin bence.

destandaki azraille çarpışan cengaver gibi olamıyor insan.
  • Bu biraz ölümden sonraki yaşama inanıp inanmamakla da alakalı.
    Şahsen bir Müslüman olarak diğer tarafa yatırımım fazla olmuş olsa pek korkmazdım ama şuandaki halimle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckoning

ölümle vals etmeden korkmuyorum demeyin bence.

destandaki azraille çarpışan cengaver gibi olamıyor insan.

Çok doğru
  • hiç ölmedik nerden bilelim :)

Allah tan tek isteğim boğularak ölmemek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öldükten sonra ne olcağını bilemediğim için korkuyorum sadece.
  • Acı çekerek ölmekten korkuyorum.
  • Korkum yok.

Her canlı ölümü tadacaktır.
  • sadece merak ve çaldım bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerFarukBal

sadece merak ve çaldım bu arada

• Korkmaktan ölüyorum.
  • Ölmekten değil acı çekmekten korkuyorum.
  • Sorgu melekleri kabre gelirler , Namazını doğru kıldınmı derler , Hemen kurtuldunmu sandın ölünce ? Senin için azap hazırdır derler.
  • Ölümden değil ama hayattayken sağlık sorunlarımın olmasından biraz korkarım.
  • Ahiret inancım yok açıkçası , hayatı dolu dolu yaşamaya çalışıyorum
  • Ölümü en son sevdiğim insanın yanında düşündüm. O uyuyorken, onu izledim. Nefesini neredeyse duymuyordum. Sanki yanımda cansız biri yatıyordu. O zaman mutluluğu ona endekslememem gerektiğini anladım. O gündür, yalnız olduğumu ve ibadetlerime daha çok zaman ayırmam gerektiğini anladım. Ne tuhaf... Onu öylece hareketsiz şekilde uyuması bana ölümü hatırlattı. Çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ölüm hepimizin sonu kaçınılmaz bir şey, kendi adıma söyliyim bugüne kadar hiç korkmadım ölümden sanmıyorum da bundan sonra korkayım.sanırım sorun ölmek değil ne zaman ölmekle ilgili kimse istemez tabi erken yaşta ölmeyi ama hastalık hastası da olmamak lazım değil mi yok böbreğim ağrdı gidiyorum yok, ciğerim alarm veriyor vay kalbim tekledi de hoş değil yaşamdan soğutur seni yaşamana bak bence taco öldüğün zaman düşünürüz gerisini

Not: Demek yedin cezayı ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxeII

Kardeşim ölüm hepimizin sonu kaçınılmaz bir şey, kendi adıma söyliyim bugüne kadar hiç korkmadım ölümden sanmıyorum da bundan sonra korkayım.sanırım sorun ölmek değil ne zaman ölmekle ilgili kimse istemez tabi erken yaşta ölmeyi ama hastalık hastası da olmamak lazım değil mi yok böbreğim ağrdı gidiyorum yok, ciğerim alarm veriyor vay kalbim tekledi de hoş değil yaşamdan soğutur seni yaşamana bak bence taco öldüğün zaman düşünürüz gerisini

Not: Demek yedin cezayı ha

Ben ölmüşüm panpa. açarmısınız tamirci durumundayım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.