Şimdi Ara

Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 50 Yer !!! (GOOGLE EARTH) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke jpg oalrak bi rar gibi bişi yapsaydın da...google earth olmadan da görebilseydikk
  • keşke bunun gibi yapsaydınn....neyse yinede saol..ben göremedim ama olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest9865 -- 26 Eylül 2005, 14:25:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: akincetin

keşke bunun gibi yapsaydınn....neyse yinede saol..ben göremedim ama olsun...

Amerika ve Avrupa dışında hatta o bölgelerdeki birçok yerde bu kalitede foto alınmıyor ne yazık ki. Bu halde yapmış olsam en fazla 10-15 foto koyulabilirdi buraya. O sebeple Google Earth'te kullanılabilecek bir dosya halinde bıraktım.

• süper bişey olmuş ellerine sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: afganaf

quote:

Orjinalden alıntı: akincetin

keşke bunun gibi yapsaydınn....neyse yinede saol..ben göremedim ama olsun...

Amerika ve Avrupa dışında hatta o bölgelerdeki birçok yerde bu kalitede foto alınmıyor ne yazık ki. Bu halde yapmış olsam en fazla 10-15 foto koyulabilirdi buraya. O sebeple Google Earth'te kullanılabilecek bir dosya halinde bıraktım.

ok soal yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest9865 -- 26 Eylül 2005, 14:56:43 >

• ah be bi kadıköy eminönü'nü yüksek çözünürlükle çekmemişler, yuh diyorum bu google earth'e
  • İsrail'de de hiçbir yer nerdeyse tam belirgin değil.Biz arkadaşlarla bunun nedenini tartıştık bayaaa ama bi sonuca varamadık..
    Google Earth'ın kurucusu veya belirli bir sahibi var mı?
    Varsa hangi uyruklu
    Bileniniz varsa sevinirim..
  • Askeri bölgeler silik çekilmiş belirgin değil bu yüzden olabilir. Google Earth üzerinde bu kadar yer için kimbilir ne kadar zamanın gitmiştir, uğraştığın için sağol ellerine sağlık afganaf .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Symmetrical

Askeri bölgeler silik çekilmiş belirgin değil bu yüzden olabilir. Google Earth üzerinde bu kadar yer için kimbilir ne kadar zamanın gitmiştir, uğraştığın için sağol ellerine sağlık afganaf .

Bazı askeri bölgeler çok çok net.... Ama unuttum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adoniss

Bi arkadaş kızıldenizde bende şaşırdım ama parlak bişey bulmuştu uydu onun ne olduğunu bilen var mı???

hakkaten ya onu bende gördüm google bile what is this yazmış
  • Eline sağlık hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: respectrespect

Eline sağlık hocam
  • SÜPER Dostum eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Symmetrical

Askeri bölgeler silik çekilmiş belirgin değil bu yüzden olabilir. Google Earth üzerinde bu kadar yer için kimbilir ne kadar zamanın gitmiştir, uğraştığın için sağol ellerine sağlık afganaf .

BEyler bana bi askeri bölgenin kordinatlarını verebilir misiniz???
  • Saraçoğlu

• Teşekkürler
  • PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
  • bi de şey vardı onu alabilirmiyiz
    hani resmi çekerken afrikada yerliler bakıyordu ya
    onun bi kodu vardı forumda verilmişti ama nerden bulacaz şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI314

bi de şey vardı onu alabilirmiyiz
    hani resmi çekerken afrikada yerliler bakıyordu ya
    onun bi kodu vardı forumda verilmişti ama nerden bulacaz şimdi

Ben de istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.