Şimdi Ara

OLEFİNİ klima kullanan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
17.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar airfel bayisine gittim 9000 btu luk bir klima alıcaktım
    takılacak duvar 80 cm oldugundan airfel green serisi 9000 lik baktım ark dediki sadece yer kucuk oldugundan baska markada olmaz mı dedi olefini 9000 lik önerdi bu model airfelden daha performanslı dedi airfel de çin buda çin malı dedi ismini hiç duymadığım bir marka (1080 tl 10 taksitli fiyat)
    duvarda yer sıkıntım oldugundan aklıma yattı gibi sizlerin marka için yorumu nedir

elinde sadece bu yoktu sordugum bayi daikin airfell olefini ve bir markanın daha bursa satıs ve servisi
    eyer devamlı acık durmiycaksa inverter olmasada olur dedi

daikinde kampanya vardı 1790 tl inverter modeli dedi (worldcard 10 taksit li) pahalı oldugundan vaz gectim

takılacak oda günes almıyor ama sıcak oluyor bazen ondan klima istiyorum
    oda ufak tas catlasın 10 m2

• bu marka hava perdelerinde 1 numara ve yıllardır türkiyede varlar
    inverter olanını al çok konfor sağlar
    artık elektrik tasarrufu olayını geçelim derim
    9000 btu york inverter tavsiyem
    ama lütfen inverter olanını al derim
    olefini 9 invrt kaç tl. ?
    5442375778
  • inverter olanı 1500 tl dedi ark ama inverter olanı 9000 liklerde sadece siyah varmıs

üstad yer olayı ver birde buyuk klima alamıyorum malesef yazdıgım gibi duvar 80 cm 73 max 75 olsun dha buyuk iç üniteli chaz alamam
  • Olefintin kaliteli orta seğmentin kaliteli bir ürünüdür.Servis yedek parça hiç sıkıntısız.Türkiye de 30 senelik bir firma,hava perdesinde Türkiye de 1 numaradır.Nerede ise tüm bankalarda,alış veriş mrk,mağza zincirlerinde Olefini hava perdesi vardır ve bu piyasanın en pahalısıdır.Ama bilen paraya acımaz alır.Klima konusunda da artık atağa geçecek bir firma,size verilen fiyatlar makul,bence rahatlıkla alabilirsiniz.

http://www.ozfrigoteknik.com/Sayfa.aspx?PageId=42

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbirol -- 6 Haziran 2013; 20:14:10 >
  • yorumlarınızla içimi iyice rahat ettirdiniz
    ctesi gidip anlaşiyim ark hafta içi gelip taksınlar

hepinize tşk ler arkadaşlar
  • yorumlarınızı da burada bekliyoruz. Olefini klima için açılış sayfası olsun ...
  • tabiki haftaya takılır tahminimce önümüzdeki hafta sonu yaparım yorumlarımı
  • bu gun ödemeyi yaptım cuma takılacak sizlerle paylasıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

bu gun ödemeyi yaptım cuma takılacak sizlerle paylasıcam

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

bu gun ödemeyi yaptım cuma takılacak sizlerle paylasıcam

Klimayı aldınız mı ?
  • 2 yıldır kullanıyorum bile üstad
  • DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    bu yorumdan memnun olduğunuzu çıkarıyorum Biraz bilgi verebilirseniz konuyu ileride görecekler için bir fikir sahibi olmalarını sağlamış olacaksanız. Teşekkürler
  • valla üstad söyle söyliyim ben 9000 lik inverter olmayan modeli aldım
    aksamları uyurken kullanıyorum sesten şimdiye kadar hiç rahatsızolmadım
    24 derecede yada nem almada calıstırıyorum

sadece salon yatak odasını acık bırakıyoruz (diyer tum kapılar kapalı) evdeki nemi alıp baya yaşanabilir hale geitiriyor o küçük kapasitesi ile
    neden 9000 aldım da dersenis taktırmak istediğim duvar küçük sadece bu modelin iç ünitesi uygundu da onda yoksa 18000 falan alsam bütün ev buz gibi olurdu

cok sıcak havalarda bile salonda vantilator le ek olarak tüm kapılar kapalı gene calsıtırınca baya ferahlıyor e evet buz gibi olmuyor ama nefes alıncak hale getiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ ICEMAN -- 22 Ağustos 2016; 11:42:17 >
  • Merhaba, Dj Iceman; bugünlerde karşılaştığım olefini marka klimayı araştırıyorum, malum uzun süredir kullanıyorsunuz, servis ve ürün yorumlarınız nedir ?
  • hocam gecen yıl onu ablam verdim ama daha takılmadı

yan, memnundum ben sadece sogutma için kullnadım salona 18000 airfell inverter alınca olfinin yerinede 12000 inverter airfell aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.