Şimdi Ara

oled48c14lb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oled48c14lb almayı düşünüyorum. alan veya hakkında fikri olan varsa bilgilendirebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba gsari, yaklaşık olarak 2 hafta önce Lg oled48c modelini aldım. Çalışmaktan vakit buldukça tv izlemekten hoşlanan biri olarak genel olarak 55-60 inçlere baktım. Fakat bu ürünü mağazaya gidip gördüğümde gerek ekran büyüklüğü ses kalitesi renk kalitesi olarak muhteşem bir sinema deneyimi yaşatıyor. Düşünüyorsanız kesinlikle almanızı şiddet ile öneririm.

• evim küçük olduğu için inch olarak bu tv önerdiler. Cepa avmdeki lg mağazasasından çok uygun ödeme seçenekleriyle aldım. Bu zamana kadar izlediklerim tv değilmiş gerçekten. Hem görüntü hem ses kalitesi aşırı iyi. Almayı düşünüyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrvdg -- 27 Eylül 2021; 12:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsari

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam Ankara Kentpark Avm LG shop mağazası bu ürünü mağazaların arasında en uygun alabileceğiniz mağazadır

İnternet üzerinden alacaksanız eğer,
    https://www.trendyol.com/lg/oled48c14-48-122-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-oled-tv-p-124435255?merchantId=105325&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_urun_listeleme&adjust_tracker=uv21fv4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme
  • Herkes merhaba diyerek girmis konuya, ne kadar da resmiler. Bence spam onlar, dikkate alma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.