Şimdi Ara

Oldschoolun mezun günlüğü( hedef: ilk 5k) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
47
Favori
40.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maşallah hocam çok iyi gidiyorsunuz bir aksilik olmazsa 5k dan çok daha iyi bir sıralama yapacağınızı düşünüyorum.seri denemelere geçtiniz mi konu devam mı hangi konular kaldı hocam.bir de kac k dan mezunsun ve gunluk ortalama kac saat derse ayiriyorsun
  • Aylardır moral bozmasın diye beklettiğim tyt elit karma paraf kırmızı denemesini çözdüm. Türkçesi ayni 2020 ÖSYM gibiydi. Sosyali o kadar zordu ki... Fen orta zor arasıydi. MATI HEM KALITELI HEM ZORDU. AĞLADIM. matta 7 soru hiç okuyamadan süre bitti. Geometride o kadar kaliteli sorular vardı ki... Asla tyt böyle gelmez. Normalden 10 net aşağı geldi. Süreyi yetiştiremedim.
    Totel:95
    Türkçe:38.75
    Sosyal:16.25(kemiklesti artik ne alt ne üst hep böyle geliyor)
    Mat:24.75(utanç verici)
    Fen:15.25 yine elektrik ve su dalgalarında kırınim kaçtı. Yapamıyorum. Kimyada saçma sapan bir soru kaçtı. Bir soruya dönecektim vaktim kalmadi.Sağlık olsun. Yarin da aytsini cozucem. Brutal bi aci olsun x2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • checkwallx kullanıcısına yanıt

Cok teşekkür ederim hocam size de

• pratan27 P kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam integral ve organik hariç konularim bitti. Bitki ve modern fizik tekrar atmam gerekiyor bir de. Branslara geçtim ama seri denemelere gecmedim. Her hafta 2 tyt 1 ayy çözüyorum. Geçen sene 30k tyt 49k ayt yaptım sınavda ea da cözünce terse geldim. Ama kendi hatam. Bakalım inşallah basaricaz böyle devam . Tekrar teşekkürler

• Oldschool00 kullanıcısına yanıt

Hocam Türkçe gerçek sınavda da bu yaptığınız gibi gelir mi? Ben ne yapıyorsam 6-7 net düşürüyorum. Sanki sınavda 35+ gelmesi imkansızmış gibi...

Tesekkurler hocam yanitiniz icin.ben de forumda gorunce mesajı takmadiniz zannettim.gayet iyi gidiyorsunuz takipteyim
  • Sınavda 36-4 yaptım hocam 35 dk sürdü 5 dk da boslara uğraştım. Yaparsınız sadece paragraf ehli olmaniz lazim o da ales cozerek gelisir piyasada osym tarzi paragraf az artık felsefe metni gibi soruyorlar biraz ağır dilli soruyorlar. Ama yapılır niye yapılmasın. Alesleri çözün 345 in branslari da en yakin olaniydo

• pratan27 P kullanıcısına yanıt

Estagfirullah hocam bildirim gelmemişti denemeyo yazmak için girince gördüm

branşlarda ne çözmeyi düşünüyorsun ya da çözüyorsun ayt fkb için apotemi(kimya biyoloji) paraf(fizik) çözüyordum bitmek üzereler
  • ironweasel80 kullanıcısına yanıt

Elimde fizik kimya biyoloji için apotemi 3d ve 345 ler var ve fizikte nihat bilgin denemeleri var onlari temizleyip mat icin önüme ne gelirse çözmeyi düşünüyorum öncelikli olarak 3d 345 sonuç metin endemik orijinal(eski tytsini çözdüm 2020 olan aşırı saçmaydı son denemeleri ama bu yeni basima baktım gayet ayarinda sorular hocam bi bakın bence) içeriden bi tekrar bakiyim branslara yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldschool00 -- 4 Şubat 2021; 18:27:0 >
  • Hocam netleriniz gerçekten çok iyi 11 im tyt fen ve geometride aşırı zorlanıyorum nasıl halledebilirim bir de deneme önerisi verebilirseniz çok sevinirim

• Hocam cok klişe olucak ama geoyu direkt kenan karadan hallettim konuyu onunla öğrenip acili de cozerseniz geoyu halledersiniz. Tyt fen sene başında ve 11 ken daha zor gelir ama aytyi öğrendikçe tyt feniniz de artar. Tyt fen için hangi derste sıkıntıniz büyükse 11 de halledin. Deneme olarak 345 3d elit karmalari cozebilirsiniz biraz daha kolay olsun istiyorsanız Bilgi sarmalin pusula ve depar denemeleri olabilir iyi çalışmalar. Ha bi de ben tyt ve ayt feni çap fasiküllerinden öğrendim

Hocam ben de mezunum da bu saydıgıniz 3d 345 falan geçen yıl çözmediniz mi? Yenilense bile soruların bi kismi kalmistir heralde, ben de bu konudan magdurum gecen yil cozdum hepsini bu yil yenilerini alsam mi almasam mi tereddutteyim valla

• Geçen yıl çözmedim hocam ne yazık ki geçen yıl bi çalışma yapmadım brans ya da deneme olarak(dershanede olduğumuz kurumsal denemeler hariç)

• Paraf ayt kırmızı denemeyi çözdüm. Sorular ufuk açıcı. Ama ÖSYM ile alakasi yok. Özellikle mat ve fizik. Kimya biyo normaldi. Bu senenin en düşük neti geldi 64.25
    32.5 mat 31.75 fen. Şeffaf bir günlük olsun istediğim için yazıyorum. Üzülmedim bu deneme için iyi bile. Sorular bana çok şey kattı. Yola devam. yıkılmadık

• Hocam öncelikle maşallah,11 de tyt netiniz kaçtı?
  • Teşekkürler hocam 11 de hic tyt çözmedim ilk tytmi 12.sinifta oldum 70 lerde bir seydi 72.73 arasi

• 3d nin geçen seneki son provasini çözdüm. Kesinlikle o matematiği direkt osym matematiği. Çok güzeldi cok sevdim. Sosyali de güzeldi. Türkçesi kolaydi. Feni ise gereksiz zorlamislar bi suru dikkat hatasi yapmışım
    Türkçe 40 sosyal 17.5 mat 32.75(vakit sıkıntım var sınavdan sonra boş soruları yapabiliyorum) fen ,14 totel 104.25 ortalama olarak bu netlerdeyim zaten fen 15-16 olsa tam olacaktı.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.