Şimdi Ara

Oldschoolun mezun günlüğü( hedef: ilk 5k) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
47
Favori
40.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oldschool00 kullanıcısına yanıt
    Hocam denemeyi nereden buldunuz
  • hepüşüyenadam H kullanıcısına yanıt

Telegramdan buldum link atarim isteyene pmden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam size de 👍👍

• Hocam denemelerden maksimum verimi nasıl alıyorsunuz? Soru kesip biriktiriyor musunuz? Değerli vaktinizi ayırıp cevap yazarsanız çok sevinirim. Bende 73k(say) dan mezuna kaldım çıkmışlar haricinde 90 barajını bir türlü geçemedim. :(

• Ey ahali enfes bi denemeyle geldim size. Apotemi 3 lu tyt denemesi. Birincisini çözdüm. direkt tyt ÖSYM mat. Türkçesi cok zordu batirmisim. Sosyal normal sosyal. Fen güzeldi kaliteliydi. Totel 104 net Türkçe 32.5 mat 37 sosyal 17.75 fen 16.75 yarın da ikincisini çözücem. Çözün çözdürün. Şubat oldu artık keşke bi 107-108 ler görsem ama nasip

• slation711 kullanıcısına yanıt

Estagfirullah kral ne değerli vakti. Denemede yanlışları kesiyorum soru çözümden izliyorum anladiysam atıyorum çöpe. Ama anlamadiysam önce cevremdeki arkadaslara soruyorum. Telegramdan bi grubumuz var oraya atıyorum ya da geçen senelerde derece yapan arkadaşlarım var ( iyi okulun tek katkısı) yine anlamadiysam her dersin kutusu var hop oraya gidiyor biri çözene kadar kutuda kalıyor. Denemede kaçan sorulardan da 5 soruluk analiz yapıyorum sonra o yapamadığım soru tarzinin aynisini bulup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldschool00 -- 11 Şubat 2021; 21:54:17 >
    aynen öyle hocam cidden güzeldi ilki.ben de sadece ilkini çözmüştüm 2-3’ü de çözmeyi düşünüyorum o kadar kaliteli denemeye pek denk gelmedim.netleriniz de çok iyi başarılar dilerim🥳
  • Hocam ben normalde deneme saklamam ama apotemiyi ileriye bıraktım sıkıntı olma demi :)

• Lucy13 kullanıcısına yanıt

Yok hocam belki ben de bırakırım 2-3 u ileri bilemedim şu an...

• repolarize kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam size de 🙂☺️

Peki hocam kolay gelsin takipteyim  

• 3D SON PROVA AYTYİ YAZAN ADAM KÖR OLDU. ücreti hocanın ameliyat masrafları dahil 5 bin dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldschool00 -- 13 Şubat 2021; 20:10:21 >
  • 3D son prova ayt matematik 34.5 fen 32.5 totel 67. Sağlık olsun. Zor yapılmak için kasılmış zaten. Kesinlikle bariz hatalı sorular vardı. Beğenmedim tatsız olmuş.

Hocam simülasyon denemelerini çözdünüz mü? Bu son prova serisi simülasyona göre daha mı zor?

• HepDüşünceli kullanıcısına yanıt

Cozdum simülasyonları. Son provanin simülasyon ile alakasi yok hocam moral bozar yani iyi ki son aya bırakmamisim

• Hocam kolay gelsin bu bilgi sarmalı nasıl kontrol edebildiniz
    Bana atabilir misin hocam
  • Hocam matematikte tyt ayt için maksimum verim adına neler yapılmalı. Deneme analizi soru çözümü kitaplar vb önerilerinizi bekliyorum. (elimde 3d ayt karekök ayt var) (tyt adına endemik sb, bilgi sarmal 15li deneme, palme math e mat deneme, 3d tyt mat dememe var)
    TYT netlerim 18-22 arası Ayt daha olmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamesallen -- 14 Şubat 2021; 13:8:25 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.