Şimdi Ara

OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
4
Favori
11.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Multe

Benim bu tarifeye geçerken ki önerim.

Online olarak lifecell fırsat 5 gb tarifesine başvurmak (bu şekilde 4 ay 2 gb hediye gelir) ve fatura kesim tarihine birkaç gün kala bu tarifeye geçiş için başvurmak. Bu şekilde yaparak haydi gel den gelecek olan 3 gb hediyeyi riske atmamış oluyorsun bugün dikkatimi çekti Faturalı Haydi Gel Kampanyası (Tarife/paket değişikliği yapıldığında devam edermi; Evet, devam eder ibaresi var).

Ayrıca faturada 25 tl üzeri artış olduğu için süper hediye kampanyasından bana 12 ay 2 gb verdi ama burada durum biraz karışık 4 ay 2 gb verme durumu da var yeni numara aldığım için özel bir durum mu oldu bilmiyorum. 5 gb platinum hediyesi otomatik olarak yükleniyor zaten.
    Ben bu şekilde işlem yaptım.
    Karmaşıklığı açıklayan en iyi yazı Uğur A'nın yazdığı bu yazı ve bir de bir arkadaşın yazdığı bir yazı vardı.
    Yanlış anlaşılma şurada: Numara taşımayı internet üzerinden yapınca gelen 4 ay x 2 GB detayı iyi anlaşılmıyor. Burada 2 durum bilinmeli, 4 ay x 2GB hediyesi hattını taşıma başvurusunu bayiden değil turkcell com tr sitesinden yapanlara geliyor ve 12 ay değil,ilk 4 ay geliyor. Ayrıca 2 GB daha alann bir arkadaş vardı,o arkadaş,İL bazlı,İL'e özel kampanya var,bulunduğu İL'den dolayı ekstra +2GB oradan almış ve bu durum sanki herkes bu tarifeye hattını taşıyınca +2GB alır gibi yansıdı. Daha önce de buna itiraz ettim,bu gibi detayları iyi anlaşılır şekilde yazın ki insanlar mağdur olmasın dedim.
    Olanı yazalım,herkesin alabilecegini genelleyerek yazalım arkadaşlar,İL'e özel bir kampanyayı herkese veriliyormuş gibi genelleyerek tanıtım yapmayalım,bakın insanlar mağdur oluyor,neden ben alamadım yada nasıl alırım bulamadım diye yazıp duruyor.
    Platinum olmazsa Lifecell Fırsat 9 GB +3GB haydi gelden 12 GB 63 TL olur. Arada 16 TL fark var. Kimseye olmayan şeylerle oyalamayalım. Zaman kaybetmesinler insanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Zaten bu pakete geçenler internet için geçiyor. Turkcellde en bol internet en ucuz bu pakette.
    Sadece konusma yapacaklar 20tlye de paket bulur 30tlye de bulur. Turkcellde 2-5gb arasi internet paketleri 40-60tl arası.
    Turkcelle de herkes zengin diye geçmiyor. Bizim köyde sadece turkcell cekiyor. Ayrıca çok sık şehir dışı yaptığım için otobüste de her bölgede çekiyor.

• Bayiiden bu tarifeye taşıdım vodafone hattımı. Ama 10+5gb hoşgeldin tanımlandı sadece. +3 alma şansım var mı?

• 2013 yılında haydi gel kampanyasından yararlandığım için ek hediye alamıyormuşum :)

• beter.böcek kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu bende yaşadım.. 2017 yılında olmuş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +3 geldimi? bende mart ayında hattımı taşımıştım lifecel 9gb tarifesine. platnm hoşgeldin tarifesine geçebilirim 5+3 gelecekse
  • Arkadaşlar lifecell fırsat 5gb a online başvurmaya çalışıyorum ancak olmuyor bu hizmetten sadece turkcelliler yararlanabilir diyor. turkcell li ol dediğimde de o paketi seçenekler arasında çıkmıyor.

• Bu gün hazır karttan geçiş yaptım yalnız bende 16gb oldu

• Gelmedi. Gelmesi gerekiyor mu onu da öğrenemedim

• Platinium canlı destek yemedi 3 gb için ne yapmak lazım ?

• 3 GB'ı 2013 senesinde aldım diye vermediler , bende 1 hafta içinde Vodafone'a geri döndüm gidere gider 😀

• Platinum müşteri hizmetlerini arayıp geçiş yaptım, ayın 25 inde olacak geçiş
    Bana söylediği 10+5+2 şeklinde oldu, 3gb haydi gel sorduğumda ise oda gelir cevabını verdi. Bakalım nolacak

• +2 nedir?

• saçmalık. 18gb falan da değil kendi uygulamarina 10gb ayirmis yok onu salla yok bunu salla. bip nedir arkadaş 😁😁 geçen arkadaş denk geldi yok su mekanda internet verecek ileri sokakta internet var ordan turkcell bedava internet verecek diyor ahshsjskakak

• Size özel hediye çıktı dedi ekranda, 12 boyunca 2gb

• Benim geçiş oldu, herhangi bir eksik yok
    OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: AsoBey

Benim geçiş oldu, herhangi bir eksik yok
    Hocam bayiden mi geçtiniz yoksa turkcelin sayfasından mı taşıdınız numarayı
  • Şuan Turkcell'in en uygun ve bol içeriği bu olsa gerek.

20GB 79 TL, alacağın hediyeler falan hariç. E Turkcell kaliteside olunca fena tokat vurulmuş oluyor. BTK buna nasıl izin verdi anlamak güç.

Güle güle kullan

• Ben bugün taşıdım hattımı 15 GB alicaz galiba bayiden başvuru yaptım neyse ek internetleri salla salla kazaniriz artık

• platinum müşteri hizmetlerine bağlanıp geçiş yaptım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.