Şimdi Ara

OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
4
Favori
11.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu mobil operatörler, evde kullandığın fiberle kıyaslamak saçma değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Mobil internetlere bu fiyatları ödemek saçmalık hocam demek istediğim buydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

80₺ ye ben limitsiz fiber internet kullanıyorum evde. Turkcell soyguncudur ve pişmanlıktır...
    Arkadaşım bunu yapmayın lütfen. Bizim zekamıza hakaret etmiş oluyorsunuz. Rica ediyorum mobil internet ve sadece evde kullanılabilecek interneti aynı tutmayın. Ev internetini cebinde her yere taşıyabiliyor musun. Ben sabah 07:45 ve akşam 22:00 arası evde olamıyorum. İşim gereği sürekli telefondan dosya alıp veriyorum. Ayın haftada en az 4 günü olmak üzere ayın bazı günleri de gece evde değilim.
    Eve fiber internet alsam çocukların eğitimine de zarar verebiliyor,çocukların elinden tableti alamıyorsun. Alırsın ama kalbini kırarsın.
    Biz bilmiyormuyuz 120 TL verip eve sınırsız internet alıp kullanmayı.
    Mobil internet farklıdır ev interneti farklıdır. İhtiyaca göre birine mecbur kalırsın.
    Düzenli olarak eve akşam 6'da gelebilsem ben de sınırsız ev interneti alırdım ve mobil hattımda ayda 3 GB internet rahat yeterdi.

• Bende bu tarifeye gecis icin basvurdum. Yarin taşınacak hat. 3gb haydi gelden yararlanamiyorum ama olsun. 15 gb yeter. Garanti salla kazanda var Allah bereket versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 14 Nisan 2019; 11:13:1 >
  • 3GB'ı alanlar var, talep falan oluştur birşeyler olur elbet.

Garanti GB olayına fb, twitter ve instagram da dahil bilgin olsun.

Hoşgeldin!

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Bende eskiye dönüş yaptım eski daha kullanışlı hesabım uygulaması OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada 3gb haydi gel tanımlanmadı. Talep ilet ten talep ouşturmak istiyorum ama anlayamadım yok dersime çalışıyorum gibi saçma sapan cevaplar veriyor.
  • Talep ilet dedikten sonra kuruma özel tarife talerine bas, mesajını yz ve kullanım haklarının ss'ini alıp oraya ekle gönder.

Onlar seni ararlar.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkürler. Ben kurum olmadığım için ondan denemedim :) İlettik bakalım inşallah tanımlanır.
  • an itibariyle turkcelle geçtim inş yetişirim

• Bu tarifeye numara taşıyarak gelirseniz 10 GB + 5 GB + 2 GB alırsınız. +2GB 4 aylıktır. Lifecell haydi gel kampanyası ile bu tarifenin kampanyası karıştırılmasın. Turkcell kullanacaklar için 70 TL +- 10TL bütçesinde en uygun çözümdür. Aynı fiyat ve içerikte faturasız kullanacaksanız paycell alıp 50 TL ayrı ayrı yüklemelerle 3 aylık +2GB ve +1GB hediyeler alırsınız. Haydi gel faturasızda 2 GB veriyor. Turkcell'de 50 TL üstü tarifelerde taahhutlü faturalı hat öneririm. 50 TL altı faturasızlar zarar ettirmez.
    Bu platinum tarifesinde salla kazan internet garantili bu olumlu. Saatlik internet vermezse tarifenin avantajı artar.

• Güncel mi bu kampanya

• Evet,yeni sayılır zaten.

• Merhabalar

Platinum'a özel yeni gelenlere 5 GB kampanyası uzatıldı mı? Son tarih 18 Nisan olarak belirtilmişti. Iyi günler dilerim.

• gkhnkndy kullanıcısına yanıt
    18 nisan'da bitiyor. Kampanya bittikten sonra yeni çıkartırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

18 nisan'da bitiyor. Kampanya bittikten sonra yeni çıkartırlar.
    Bitişi itibari ile mi yenileniyor, yoksa ilerleyen zamanlarda mı? Turkcell pazarlamaları hakkında pek bilgi sahibi değilim.

• gkhnkndy kullanıcısına yanıt
    Kampanya bittikten sonra 2 aya aynısını çıkartırlar.

Geçen sene öyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Kampanya bittikten sonra 2 aya aynısını çıkartırlar.

Geçen sene öyle oldu.
    Teşekkür ederim dostum. Galiba biraz daha bekleyeceğim gibi...

• Servisler ücretli mi bilginiz var mi? Mesela fatura takip servisi bayideki çalişan o ücretsiz demisti.
    OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.