Şimdi Ara

OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
4
Favori
11.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arca ACAR

arkadaşlar 5 gb ve 3 gb nasıl alıcaz bu tarifeye geçince biri aydınlatabilir mi beni
    5GB Burdan
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/platinum-yeni-abone-hediye-internet-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

3GB ise Burdan.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-haydi-gel-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Haydi gel otomatik mi tanımlanıyor? Daha gelmedi, müşteri hizmetlerini aradım o da fatura kesimi bekleyelim dedi. Nasıl alırız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL
    OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL

• 4hill kullanıcısına yanıt
    Şu numara taşıma diye gelen 2gb 12 aylık mı? İlk kez gördüm.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Ben de :) ilk başta Turkcell’den başvurunca verilen 4 aylık hediye sandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutubcu

10+5+3 nasıl oluyor açıklayabilir misiniZ? Ben de şu anda Lifecell 6GB 39 TL tarifesindeyim ve bu pakete geçmek istiyorum. Sizin gibi kombin yapabilmek için ne yapmam gerekiyor?
    Arkadaşlar yanlış hesaplamış normalde aynı aynı tarifede ücretle 50 GB alıyorsun. 18 GB az hesaplanmış.

• Bana 10GB harici verilen 5+3+2+1GB 12 ay boyunca hediye var. Bu tarifeye gelen ortalama 20GB net alıyor gibi.

18 nisanda 5GB kampanyası bitiyor, tarifeye geçecekler acele etmeli. Muhtemelen yine 2-3 ay sonra o kampanya yenilenir.

OLAY! KAMPANYA UZADI! Son Gün 23.07.2019 Turkcell Platinum Hoş Geldin 12 Ay Boyunca 18 GB 79,90 TL

• Bugün geçtim.. 5GB dışında gelen yok.. Vodafone den Taşıdım..

• Lene kullanıcısına yanıt
    Bu konuda online işlemlerde bir talep olusturdum. Sonra aradılar beni Neden haydi gel 3gb hediyesi alamadım diye biraz kem küm olduktan sonra biraz bekletti. Sonra 12 ay boyunca size tanımlıyorum dedi

• Mehtnc1 kullanıcısına yanıt
    Valla şimdi aradım. Biraz bekleyin falan dediler.. Baya konuştuk. Sistem otomatik tanımlıyor falan dedi. Bakalım biraz bekleyim sonra ararım..

Hayır sen arama online işlemlerde talep oluştur onlar sana dönerler zaten.

• Mehtnc1 kullanıcısına yanıt
    Aradılar.. Pek sonuç alamadım. Talep iletden yazın dediler.. Şimdi oraya deneyecem..

haydi gel 1gb, haydi gel 3gb aynı anda nasıl oluyor?

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    4 ay boyunca 2gb tanımlanacaktı, o an sistemde sorun olduğu için tanımlanmadı. Aradılar ve memnuniyetiniz için 4 ay boyunca 2gb yerine 12 ay boyunca 3gb veriyoruz dediler. Pek bi memnun oldum

Senden bize Hediye GB kalmıyor Yeter artık yeterrr.

Ramazan geliyor rahat ol tümden ikiye katlayacağız

Bak bunu güzel söyledin HADİ inşallah

• 80₺ ye ben limitsiz fiber internet kullanıyorum evde. Turkcell soyguncudur ve pişmanlıktır...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.