Şimdi Ara

olabilecek en orjinal mod fikirleri... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
11.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha öncelerden yapan vardı crt monitör içine koyan.. çok da iyi işçiliği vardı hoparlör felan da koymuştu..
  • Madem yangın tüpü istedin bende sana başka bi öneride bulunayım git yangın dolabı al bi tane içini doldur kapağıda keser lcd yi monte edersin
  •  olabilecek en orjinal mod fikirleri...

ekrana lcd mönitörü koyardım, sistemi onunarkasına kurar usb girişler vs yide yandaki panele monte ederdim =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: stwim

olabilecek en orjinal mod fikirleri...

ekrana lcd mönitörü koyardım, sistemi onunarkasına kurar usb girişler vs yide yandaki panele monte ederdim =)

Çok güzel fikir bence.Ama bulman biraz zor olabilir bu tvleri.Olmazsa saksının içine yap.Hava da alır.

•  olabilecek en orjinal mod fikirleri...

Klavye,ense ve baş kısmını keserek sadece gövdenin içini kullanarak birşeyler yapılabilir.
    mesela hava boşluğuna fan falan takılabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Puratu_

quote:

Orjinalden alıntı: stwim

Çok güzel fikir bence.Ama bulman biraz zor olabilir bu tvleri.Olmazsa saksının içine yap.Hava da alır.

zaten hayal kuruyoruz arkadaşım =) ama böyle bi tv bulursam ciddi anlamda yaparım bi süredir aklımda var bu tip bişy =)

• quote:

Orjinalden alıntı: Qcu

Klavye,ense ve baş kısmını keserek sadece gövdenin içini kullanarak birşeyler yapılabilir.
    mesela hava boşluğuna fan falan takılabilir

çok orjinal abi..gecenin bombası..müzik aletlerinden en müsait olanı seçilebilir..fakat ilham tamamiyle senden ..BOmBA diyorum..

• Bence çekmecelere bilgisayar yerleştirilebilir hem daha rahat hava alır mesela en alt çekmeceye su tankı üstüne ekran kartı üstüne de anakart ve işlmeci ram vs

veya kasanın dışına alçıdan istediğin bir figür yapabilirsin bir yerde anime kızı yapmışlardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gabriel Van Helsing

Bence çekmecelere bilgisayar yerleştirilebilir hem daha rahat hava alır mesela en alt çekmeceye su tankı üstüne ekran kartı üstüne de anakart ve işlmeci ram vs

veya kasanın dışına alçıdan istediğin bir figür yapabilirsin bir yerde anime kızı yapmışlardı

Sen ekran kartını anakarta takmıyormusun external olarakmı kullanıyorsun ekran kartını usb falan
  • Kaloriferin veya Yastık Kullanarak Değişik Bişeyler Denerdim
    Yada En iyisi Tencerenin İçine
  • afedersin pek anlamam da nvidia in harici ekran kartı çıkardığını duymuştum yanlışım için afedersin
  • usb ekran kartı var ama sadece görüntü için.. oyun oynamaya yeteceğini zannetmiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: necoinside

usb ekran kartı var ama sadece görüntü için.. oyun oynamaya yeteceğini zannetmiyorum..

Hiç duymadım vallaha ya nasıl oluyo şimdi bunu çözemem bi türlü hocam keşke koymasaydın aklım takıldı :D...

• bence hiç gerekli bişi değil yau 70 dolar fiyatı var (: günlük kullanımda anca msn internet gezintisi felan kullanılır.. aynı onboard gibi bi ekran kartı..
  • bildiğim kadarıyla 3 boyutlu uygulamalarda ıkınıyor o şeyler gerenksiz bir buluş
  • bence bilgi ekranı olarak kullanmak için 3. monitöre ihtiyaç duyanların işine yarayabilecke bi zımbırtasyon..
  • en kısa zamanda başlamayı düşündüğüm orjinal bi mod

frekans arama tuşları fan kontrolü yapmayı planlıyorum bakalım üniversitede başlıyacağım

• güzel düşünce =)
  • saol dostum üniversitede faaliyetide yapılacak onun bakalım
  • tüpün içine koy tüpün örnek piknik tüpü :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.