Şimdi Ara

Okumayı Düşünüp, Başlayamadığınız Kitaplar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bence kendini bi süreliğine sınırla.Hem elindekiler biter hem de paran birikir yeni kitaplar alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugat47

hocam bence kendini bi süreliğine sınırla.Hem elindekiler biter hem de paran birikir yeni kitaplar alırsın

Oldukça mantıklı hakkaten ya. Tamam ben bunun için zorlayım kendimi :)
  • Ricky.McFloyd kullanıcısına yanıt
    Bence de hocam
  • Oblomov kitaplıkta duruyor şu an. Yılbaşından önce almıştım, zaman olmadığından hanüz onu okuyamadım. Bende yaza bıraktım. Ve tabi parasızlık yüzünden alamadığım bir Kara Kule serisi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: logan34

Oblomov kitaplıkta duruyor şu an. Yılbaşından önce almıştım, zaman olmadığından hanüz onu okuyamadım. Bende yaza bıraktım. Ve tabi parasızlık yüzünden alamadığım bir Kara Kule serisi var.

:D Kara Kule serisini bende yaklaşık iki yıldır topluyorum :D eskiden internetten alışveriş yapmazdım. Ona bulaştıktan sonra daha kolay oldu tabi :) Ama hala son kitabı alabilmiş değilim.
    Bende İdefix'ten almayı düşünüyorum hocam. İlk kitap bende vardı zaten. Diğer kitaplar 102 lira civarında tutuyor (Son çıkan ara kitap hariç). Bakalım belki bu ay sonunda alırım.
  • quote:

Bende İdefix'ten almayı düşünüyorum hocam. İlk kitap bende vardı zaten. Diğer kitaplar 102 lira civarında tutuyor (Son çıkan ara kitap hariç). Bakalım belki bu ay sonunda alırım.

Bende ikişer ikişer aldım zaten :D Hepsini birden almaya yürek dayanmaz :D
    Başta bende öyle düşünüyordum. Bitirdikçe alırım dedim. Sonra İdefix'in kampanyası aklımı çeldi.
  • quote:

Başta bende öyle düşünüyordum. Bitirdikçe alırım dedim. Sonra İdefix'in kampanyası aklımı çeldi.

Kampanlar güzel ama onların hızına yetişicez derken batıp gidicez galiba :D
    Aynen öyle hocam. Ay başında da bir 100 liralık alışveriş yapmıştım. Bunu da alırsam iyice batacağım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan1910

Bende metro2033 ü büyük istekle alıp 30 sf okuyup sıkıldığımdan okuyamadım

Bu aralar sık duyduğum kitaplardan.Bende okumayı düşünüyordum.
  • kral katili güncesi
  • Böyle Buyurdu Zerdüşt. fırsat olmadığından başlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luzerzz

Böyle Buyurdu Zerdüşt. fırsat olmadığından başlayamadım.

Güzel ama ağır bir kitaptır diyebilirim. Her ne kadar Nietzsche'nin en hafif okunuşlu kitaplarından biri olsada :)
  • Suç ve Ceza, o kadar çok övülüyor ki en iyi anlayabilmek için beynimin daha da olgunlaşmasını bekliyorum ama bu yaz okuycam sanırım
  • Kıyamet Kitabı, sıkıcı geldiğinden başlayamıyorum.

• Charles Dickens - İki Şehrin Hikayesi

Hep başlıyorum ama bir kaç bölüm sonra bırakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Suç ve Ceza, o kadar çok övülüyor ki en iyi anlayabilmek için beynimin daha da olgunlaşmasını bekliyorum ama bu yaz okuycam sanırım

Bende orta okul yıllarnda incelerinden birini okumuştum ama aklımda pek bişey kalmadı tabi. Tekrar okuyacağım kitaplardan birisi benimde.
  • Zaman çarkı serisi ilk kitapta 100 sayfa sonra bırakmak zorunda kalmıştım hikayeye tam dalamadan bırakınca şimdi devam da edemiyorum bakalım nasıl olacak bu iş...
  • Ben de Zaman Çarkı 1.kitapta takıldım. KKG den sonra bir şey okumak içimden gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.