Şimdi Ara

OKULLAR 31 AĞUSTOSTA AÇILIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sabah.com.tr/gundem/2020/07/03/son-dakika-okullar-ne-zaman-acilacak-meb-genelgeyi-gonderdi-iste-tarih

FAZLA SÖZE GEREK YOK 2.DALGAYI BIRAK YİNE GÜNLÜK 3-4 BİN VAKALARI GÖRÜRÜZ

• başlayacam sizin şeyinize 2 aydır 3-4k olacka diyorsunuz 35 gün geçti hala bir halt olmadı hergün düşüyor düşmese bile aynı civarda.

şu twitter kapatılmalı gerçekten de. her postun altına elemanlar yok yks ertelensin yok okullar açılmasın. sizin kadar tembel asosyal adam görmedim.
    cidden kapatılmalı. okullar açılacak seve seve. beğenmeyen çocuğunu göndermesin.
  • "Çocuklar her türlü ihmal ve istismardan korunmalı, Onlar her koşulda yetişkinlerden daha özel ele alınmalıdır."
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynd -- 22 Mayıs 2021; 12:8:38 >
  • Hayırlı ölmeler o zaman. "Zaba gada budayız buguu"
  • Bu aralar sürekli "okullar açılmayacak" haberi çıkıyordu muhtemelen bu haberlerin önüne geçmek için yazı gönderdiler... 2 ay öncesinden okulun açılıp acilmayacagina karar vermek mantıksız... Ayrıca Ziya Selçuk'un da öğrencilerin zarar görecegi bir karar alacağını düşünmüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi özel okulda sınıfta az kişi olabilir peki devlet okulunda kalabalık sınıflarda virüs daha da güçlenecektir yanlış bir karar bence .

• Çocuklar ne kadar sosyal mesafeyi koruyabilir, her şeyi bırak aynı sınıfta aynı havayı soluyorsun saatlerce...Ülke olarak geçmiş olsun durum kötüleşir bu kararla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky1905 -- 3 Temmuz 2020; 21:5:26 >
  • İsteyenin çocuğunu okula göndereceği isteyenin uzaktan eğitim yöntemleriyle eğitimine devam edeceği bir sistem gelmeli. Yoksa sonuçları gençlerimiz ve ülkemiz için çok ağır olacak...
  • Dereyi görmeden paça sıvanmaz
    3 gün sonra açılmıyoruz derlerse şaşırmam..
    Erken gelen bir açıklama olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çocuklar invulnerability set 1 god modmu yapacak o sabi, sübyanlar mikrop kaparsa ne olacak. 🤬😡 Nasıl bu insan zihniyeti çalışıyor anlayamadım gitti.

• başlayacam sizin şeyinize 2 aydır 3-4k olacka diyorsunuz 35 gün geçti hala bir halt olmadı hergün düşüyor düşmese bile aynı civarda.

şu twitter kapatılmalı gerçekten de. her postun altına elemanlar yok yks ertelensin yok okullar açılmasın. sizin kadar tembel asosyal adam görmedim.
    cidden kapatılmalı. okullar açılacak seve seve. beğenmeyen çocuğunu göndermesin.
  • Devlet okullarında en normal 40 45 kişilik sınıflar oluyor illaki bu 45 kişinin içinde biri hasta olacaktır. Tıpki grip gibi bir kişide başlar ve nerdeyse sınıfın yarısını etkiler ki tedavisi var bunun ama bu virüsün tedavisi henüz yokken böyle bir karar vermek oldukça riskli ve amatörce Allah sonumuzu hayır eylesin
  • Açmakta birşey yok açılır. Ama 2 hafta sonra kapanır. Çetin bir kış bizi bekler.

• yani bu verilere inanıyorsunuz akıl var mantık var herşey yasakken 10k vaka herşey serbest 1k vaka ya 10k derken yalan söylediler ya şimdi yalan söylüyorlar
  • Haydi okula liseli ergenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoooooL -- 3 Temmuz 2020; 23:12:2 >
  • Daha dün sağlık bakanı okulların açılmasını salgının durumu belirler diye basın acıklaması yapıyor, bugün milli eğitim bakanı 2 ay sonra okulları kesin açıyoruz diyor. Aklıma şu meşhur sokağa çıkma yasağı olmayacak denilip, akşamına yasak var diye açıklama yapan iç işleri bakanlığı geldi. Ya bizim bakanlıklar solo takılıyor, ya da onlara verilen talimatları uyguluyorlar.
  • Birader siz turkiyede yaşadığınızda emin misiniz? Kaç yüzbin kişi ekmeğini eğitim sektöründen kazanıyor bunun öğretmeni var hademesi var çaycısı var serviscisi var kantincisi var kırtasiyesi var. Açılmasina sasirmadim.

• Öğrenciler doluşmuş konuya.. Bıkmadınız mı yatmaktan?

Mesafenize, temizliğinize dikkat edin, sarmaş dolaş olmayın.. Başlayın artık..
  • Ağustosta okul mu vardı eskiden? Saçma..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.