Şimdi Ara

Okuldan bir kız benden hoşlandığını söyledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Batumatu

quote:

Orijinalden alıntı: RowneSM

quote:

Beyler herkes kaç demiş ama kız efsane güzel ya. Öyle böyle değil yani. Ben bu yüzden bir şans vereyim istiyorum yok mu daha tecrübeli birisi? Yardımcı olacak?

Dostum güzellik diyorsun yapma gözünü seveyim, her güzel olan keşke ilişkide de bu kadar güzel olsa. Burdan güzelleri kötülemiyorum, kız güzel diye mükemmel bir ilişkiniz olacak diye bir şey yok. Keza berbat bir ilişkide olabilir. Karar senin güzelliğe kapılma der sağdan sağdan uzaklaşırım.

Hocam ben zaten güzelliğe çok önem veren bir insan değilim yani en azından değildim. Ama bu kadar güzel hiç benden hoşlanma ihtimalini bile düşünmediğim birisi benden hoşlandığını söyleyince işler değişti. Hep uzaktan görüp aşırı çok güzel olduğu için yürümeyi bile aklınızdan geçirmediginiz kızlar olur ya hani bu bana imkanı yok bakmaz dediklerimiz işte o kızdan bu... Al diziye koy oynasın. Şuanda inanılmaz derecede ikilemde kaldım...

Dostum kusura bakma hiç öyle olmadım en kralında da şansımı denedim elde de ettim. Önemli olan gözde büyütmemek tüm her şey burda bitiyor. Senin gözüne güzel gelmiş olabilir elbette hak veririm size, söylüyorum da isterseniz deneyin. Denemeyin demiyorum size de fakat ilişkinin gidişhatı kötü olursa üzülmeyin diye diyorum güzellik her şey değil diye. Madem bu kadar etkilendin dene hocam arkandayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ekstra açıklama yapayım her okulda bir efsane güzel kız vardır hani en yakışıklı erkeklerin bile yürüyüp cevap alamadığı kız. Bu kız herkes tarafından bilinir ve sevgilisi var diye düşünülür çünkü öyle bir kızın yalnız olması mümkün değildir. İşte bu kız, o kız. İnanılmaz ötesi bir güzelliği var yemin ederim yanından geçen kızların yüzünü görmeniz lazım nasıl bir kıskançlık, kin, nefret... Kız çok neredeyse hiç makyaj yapmıyor ama teni o kadar güzel ki gerek bile kalmıyor... AĞLAYACAM. Kız benim koyu muhalif olduğumu bilmiyor. Henüz rengimi belli etmedim öğrenirse konuşmaz benle büyük ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: oymakus

Koyunları uzaktan sev.

Niye ailen seni wifi ilemi seviyor

• Aslında konu biraz yanlış yönlendi. Bende bu kızla birlikte olmak istiyorum ama bir kız için benliğimden vazgeçicem. Benim olmayan düşünceleri benim gibi sunacağım ve kızın hoşlandığı kişinin kişiliği aslında benim kişiliğim olmamış olacak. Ben bu durumda uzun vadede nasıl zorluklar yaşarım?

• Batumatu kullanıcısına yanıt
    Hocam bence çok şey istiyorsunuz. Söylediğiniz kadar güzelse kaçırmayın en kötü yürümez ayılırsınız. Birde kafama birşey takıldı izninizle soruyorum. Kızın dindar olduğunu söylediniz bu durumda muhtemelen kapalı olduğunu düşündüm. Saçlarının siyah olduğunu nereden anladınız kaştan mı yoksa kapalı değil mi?

• Kendi tarafına çekmeyi hiç düşündün mü? Hadi aslanım göreyim seni cumhuriyet ve bu vatan senin gibi evlatlarla nihayi kalacaktır
    Hocam yaşları söylerseniz daha iyi olur (mesajlar icinde verdiyseniz ben henüz bakmadım). Zaten en başlarda bu tür şeyleri konusmazsiniz diye tahmin ediyorum sizde konusunu açmayın pek. Bir süre sonra yavas yavas ogrenin nasil biri olduğunu. Mesela güncel olaylari soyleyip tepkisini sorun. Geri donuse göre yavas yavas sizde kendi fikirlerinizi belirtin ama direk ne düşündüğünüzü değil neden böyle düşündüğünüzü de neden sonuç iliskisiyle açıklayın. Bir süre sonra size hak vermek yerine sicak catismaya giriyorsa yavastan ayrilirsiniz. Belki olumlu dönüşler alip kafa yapinizin uyduğunu fark edersiniz kolay gelsin şimdiden.

• Kafan sarmadıkça ne yapacaksın güzelliği? Her zaman hayatta mutlu olabileceğin şeyleri yapmalısın. Tamam ultra güzel olabilir ama görüşlerine tersse bu durum ilk başlarda sorun teşkil etmese bile ilişkinin ilerleyen zamanlarında sürekli ortaya çıkacak. Ve sürekli zıt görüşler yüzünden ilişkiniz zarar görecek ve kavgalar edeceksiniz. Yine mutsuz olacaksınız ve sonuç hüsran.

Haa kız gerçekten görüşünden dönüpte seni severse o zaman işler değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Hocam bence çok şey istiyorsunuz. Söylediğiniz kadar güzelse kaçırmayın en kötü yürümez ayılırsınız. Birde kafama birşey takıldı izninizle soruyorum. Kızın dindar olduğunu söylediniz bu durumda muhtemelen kapalı olduğunu düşündüm. Saçlarının siyah olduğunu nereden anladınız kaştan mı yoksa kapalı değil mi?

Hocam kız kapalı değil dindar derken yanlış terim oldu evet kız dini bütün birisi ama başı kapalı değil.

• Julimezar kullanıcısına yanıt
    Yaşlar 22-21 benden bir yaş küçük kendi tarafıma çekmeyi deneyeceğim ama bana pek zannetmiyorum. Bana çok ama çok koyu ak partili olduğunu söylediler ailesinden dolayı sanırım.

• Kardeş bi ss at çok merak ettim anlattığın kadar güzel mi

• kız güzel olsa akpli olmazdı. bir tane sarışın mavi gözlü akpli var mı ? üzerine makarnayla kömür atıp ss at inanalım akpli olduğuna
  • güzel ak partili olmaz csb

• quote:

Ciddi bir fikir danışalım dedik trolle çattık..

DH bitmiş...

ciddili konu dışına yaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    herkesin ayrı görüşü olabilir niye takıldınki bu kadar öyle bahsediyorsunuzki sanarsın hdp yi savunuyor. ülkenin cumhurbaşkanını seviyor gayet normal anormal olan sizin gibiler yok kız dindar yok koyu ak partili falan. Umarım sevgilin olmaz

• evlenmeden olmaz de
  • quote:

Orijinalden alıntı: PresidentObama

evlenmeden olmaz de

Oo reyiz nabıyoruz Trump başkan olduktan sonra seni buralarda görür olduk

• CyberZone12 kullanıcısına yanıt
  • Bırak o işi.Siyaset her ne kadar gündelik hayattan farklı olsa da bir insanın kafa yapısını belli eder.Çıkıp ne yapacaksın zevklerin aynı olmayacak.Elini tutamayacaksın,öpemeyeceksin sarılamayacaksın.İşin diğer yanı sen sergiye,tiyatroya gidelim diyeceksin kız aman haram diyecek.Sen sinemaya gidelim diyeceksin kız aman dayılarım görür laf çıkar diyecek.Rock dinleyeceksin ona bile şeyfan işi diyecek.Yol ver gitsin.

• İlişkide siyasi görüşler olmaz. Sen olursun o olur. Hayatını beraber geçirmek istediğin biri değilse hiç uğraşma.

Kaldı ki kaç kişi kendiyle aynı görüşe sahip olmayan insanın güzel yanlarını sevebiliyor. Bence sen öyle biri değilsin. Boşuna kendinide kızı da yorma.

Ayrıca konununda fake olduğunu düşünüyorum. Ülke ve dünya gündeminde bölümünde ki tartışmaları buraya çok güzel taşıyabilecek bir konu.

Bunlar benim görüşüm, doğru veya değil. Eğer merak ediyor olmasaydı konuyu açmazdı o yüzden tartışmaya sebebiyet verecek postlara cevap vermeninde amacı yok. Konu sahibine görüşünüzü bildirin ve siyasi tartışma yapmayın lütfen. Kendi kininizi kendinize saklayın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.