Şimdi Ara

Okulda Mağdur durumum. Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizden tavsiyeleriniz bekliyorum benim için çok önemli. Arkadaşlar benim okul ortalamam ile okulda 4. Sıradayım. Okulun en iyi notlarına sahip öğrencilerin den biriyim. Fakat Devamsızlığım 40 gün olduğu için sınıfta kaliyorum. Neden Devamsızlığım 40 gün onu anlatayım.

Doktor bazı sorunlardan dolayı 30 gün rapor verdi. Bende tmm diyip 30 gün okula gitmedim. Okulun bu son günleri müdüre bana dedi sınıfta kalıyorsun. Neden diye sorduğumda özürlü devamsızlığımın 20 günü geçtiğini söyledi. Ve hiç bir şey yapamayacağımı kesinlikle sınıfta kaldığımı söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muztafaali63 -- 15 Eylül 2021; 0:49:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özürlü devamsızlık sınırı 30 gün diye biliyorum.

• Heyet raporunu bir araştır.Heyet kurulu raporunu okul idaresine verirsen bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Dediğim gibi heyet raporunu bi araştır
  • Ailenle okula gidip devamsızlığını sildirebilirsin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heyet raporunu araştır. Dediği gibi heyet raporunu araştır. Heyet raporu verirsen geçersin heyet raporunu araştır. Dediğim gibi heyet raporunu araştır. Heyet kurulundan heyet heyet

• benin zamanımda bu tür uzun sureli devamsızlıklar için heyet raporu kullanılıyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tek seferde 30 gün rapor verdiyse heyet raporudur zaten, tek seferde 10 günün üstündeki tüm raporlar heyet raporudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsfelek -- 23 Mayıs 2019; 8:48:8 >
  • Ben anlamadım ki arkadaş özürlü devamsızlık'ın süresi mi olurmuş ? Kim diyor nerde yazıyor ?

Şimdi benim bacağım bir çok yerden kırıldı kaza geçirdim, 4 ay boyunca raporum uygun görüldü. Bu kesin kaldım anlamına mı geliyor yani tamamiyle size yapılmış bir şaka diye düşünüyorum. Bende devlet kurumunda çalışıyorum bizde de rapor belli bir süre kullandırılır ancak heyet raporu tamamiyle farklıdır ister ise 3 ay, 5 ay, 10 ay bile kullanabilir. Bu sebep ile başka okullara gidin falan bir görüşün gerekirse böyle birşeyin olma ihtimali yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UJohnLAue -- 23 Mayıs 2019; 9:54:16 >
  • ynsfelek kullanıcısına yanıt
    Hocam tek sefer de 30 vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muztafaali63 -- 15 Eylül 2021; 0:50:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.