Şimdi Ara

kuyumcu kentte calismak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar.bi tanidigin yaninda kuyumcu isine giricegim nasil bi istir.ilk defa kuyumculuk isinde calisicagim.kuyumcukentte is.Ilk defa calisan için nasildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu çalışıpda yardımcı olucak :S
  • up
  • Ne yapıcan tam olarak? İmalat mı satış mı? Kuyumcukent wedding world AVM kısmında mı yoksa imalathanelerin olduğu blok mu?

Taşınmadan önce ordaydı ofisim, insan bile görmüyosun nerdeyse. Kuş uçmaz, kervan geçmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Ne yapıcan tam olarak? İmalat mı satış mı? Kuyumcukent wedding world AVM kısmında mı yoksa imalathanelerin olduğu blok mu?

Taşınmadan önce ordaydı ofisim, insan bile görmüyosun nerdeyse. Kuş uçmaz, kervan geçmez.

Buyuk ihtimalle imalattir pff icimi karartin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmalat tarafı biraz daha esnafvari, kalabalık. Kebapçısından kumpircisine, tekelinden kuaförüne her şey var içerde. Ben AVM kısmındaydım, insan görmediğim günler oluyodu
  • quote:

İmalat tarafı biraz daha esnafvari, kalabalık. Kebapçısından kumpircisine, tekelinden kuaförüne her şey var içerde. Ben AVM kısmındaydım, insan görmediğim günler oluyodu

Peki iş nasıldır çok yorucu oluyormu.İlk defa çalısacak birisi için :D
  • Bilgim yok malesef, benim ofisim web, network ve fotoğraf üzerine Kuyum sektörüyle çok iş yapıyorum fakat gel gör ki iç yüzü nasıldır bilmem.
  • quote:

Bilgim yok malesef, benim ofisim web, network ve fotoğraf üzerine Kuyum sektörüyle çok iş yapıyorum fakat gel gör ki iç yüzü nasıldır bilmem.

Peki tşk ettim
  • Tam olarak yapıcağın iş nedir? Çıraklıktan gireceksen işin zor söyliyeyim, içini karartmak gibi olmasın. Arkadaşım 1,5 yıldır çalışıyor ilk çırak olarak girdiğinde bayağı ezik muammelesi yapmışlar oda orda emektar kuzeni olduğu halde. Fakat sonradan işi öğrendikçe dahada rahatlıyorsun, komple mi giriyosun bilmiyorum 1 aylık felan gireceksen girip o eziyeti çekme.

Sistem her yerde aynımı bilmiyorum fakat 15 günde bir maaş alınıyor. %50 şeklinde. İşi öğrendikçe rahatlıyorsun yeni çıraklar felan geliyor sonra sen yeni gelenlere devrecilik yapıyosun.
  • @ Halit1x1
    yas kac,sektorde ne turden faailyetin olacak is yerinde ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.