Şimdi Ara

SİLİNSİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
4.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • durumun iyi değil de pahalı olmayan maskülen çantalar da var. önerime gelirsek okul değiştir kesinlikle ailen de bunu diyen hocaları sağlam bir fırçalasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

sınıfa geri geri yuruyerek gir

Moonwalk yaparak mı yani hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınıftaki herkese ana avrat söv ve gülerek moonwalk yaparak kaç.
  • nightsinwhitesatin kullanıcısına yanıt
    abicim ne alaka kadın çantası ile erkekler kullanamaz mı dış görünüşü böyle olunca çantanın kadın çantası mı oluyor anlamıyorum valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shavo

abicim ne alaka kadın çantası ile erkekler kullanamaz mı dış görünüşü böyle olunca çantanın kadın çantası mı oluyor anlamıyorum valla

sakin ol biraz daha maskulen bir çanta seç sınıftakilerin çenesinin kapanması için

• kardeş sen de kendine bir çeki düzen ver, at sahibine göre kişner demişler...sen nasılsan millet öyle davranır...itin köpeğin önde gideni olalım, adi olalım, şerefsiz olalım, o***** çocuğu olalım daha revaçta olursun inan bak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 20 Eylül 2017; 15:24:5 >
  • Onlara patronun kim olduğunu göster

• Senin ozguvenin yokki buyuk ihtimal sesin felan cikmiyor.Bu alemde malesef pic olacaksin yoksa kizlar felanda bakmaz. Sende onlara aynisini yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shavo

bilmiyorumki abi hep dalga geçiyorlar

Sen derslerine iyi çalışacaksın,iyi notlar alacaksın,onlar g.t olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

Üniversiteler meslek okulu değildir, seni bir meslek üzerine 4 yıl eğitmez. Sana meslekten, hatta dersten daha çok şey katar. Üniverisite mezunu adam dediğin sayısal bile olsa önemli dünya klasikleri okumuş, Türk edebiyatını etkileyen yazarlara hakim, İngilizcesi asgari orta-seviye olması beklenen, -de'i -da'yı ne zaman ayırıp ayırmayacağını bilen; sözel bölüm olsa bile ekonominin nasıl işlediğini bilen, 2+2 toplamayı bilen özetle kendi anadalından ziyade birey olarak her konuda az çok donanımlı olmaktır.

yanlış konu hocam heralde diğer sekmedeydi o

• Hocalara etmediğimiz kalmazdı sesleri çıkmazdı ağlarlardı. Sende o çantayı biran önce bir kıza ver. elinde götür 1 tane defter çanta ne len.
  • Çantanı değiştir

• Onlara oguzhanın 150 mülyon oldugunu söyle

• Awendel kullanıcısına yanıt
    oğuzhan kim
  • CSB degilse bisey bilmiyorum abi. Ha ama bi ihtimal gercek olmasina karsi diyebilecegim tek bisey var ya birinin agzina oturt yada o okuldan ayril ama hala israr ediyorum.

C

S

B

Edit: Abiler Ablalar CSB olcegime baktim son yazdiklarina gore gosterge bozuldu adam serin degil buzzz gibi hikaye yazmis ama zenci isi guzel zenciyi tuttum orasi komikti bide menzil koyu seysi onlari sevdim totalde FSB(frozen story bro) ama komik notun 7.8/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars .Ulrich. -- 20 Eylül 2017; 23:44:18 >
  • Lars .Ulrich. kullanıcısına yanıt
    Csb olduğunu nerden biliyorsun insanları yalancı olarak göstermeye hakkın yok!!1!1!1!1!1!1!!

• Blackoffire kullanıcısına yanıt
    kardesim eger millet sana durzu fln diyosa tahtaya acarsin ufo kornoyu millete izletirsin biz de boyle bi delikanliyiz fln filn dersin iste sonra okul reisi olursun ama sen ve senin gibi fetocu dusunce sistemini savunan seriatci solcular ulkeyi bolmekle mesgulsunuz idam gerek size idam

• Onları ciddiye alma ve kavga et diyenlere de aldırış etme sınıftaki aciz arkadaşlarının tek amacı senin üzerinden prim yapıp sana saldırmak seni saf dışı bırakmak için bu saldırılar devam edecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umursama ve dalga geç sen normal birşey yapsan bile tedirgin etmek için sana gülecekler birşey yokmuş gibi devam et onları özgüven ve kendinden eminliğinle hezimete uğrat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tüng

Seni çok iyi anlıyorum. Öyle pislik insanlarla ben de yaşadım. Okulunu değiştirmeye çalış. Bir da hoca filan da öyle bir laf ederse "sana ne istediğim gibi sallarım" de. "Ama hoca o ayıp olur"filan diye düşünme sakın. Hocaysa da yaptığı benzetmeyi düşünecek. Öyle "zencilere veriyor musun" filan diyenlere direk anancılık yap. "Annen iyi bilir zenci tadını"filan de. Kimseyi umursama. Kavga gerekiyorda dayak yeme pahasına et. "Dayak yedim" demek "hiç denemeden ezildim" demekten iyidir.

"Annen iyi bilir zenci tadını" tavsiyelere bak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.