Şimdi Ara

Okul puanının düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene tercih yaptım ama istediğim yer gelmedi okulu kazandım ama kayıt yaptırmasam seneye bir daha girsem sıralamam ne kadar düşer?
    Edit: hedefim 5k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galadriello -- 26 Temmuz 2015; 14:45:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Obp'ne bağlı ama ortalama bir obp ile ilk 500-600'e girmen lazım.
  • Bana okuldan 30 puan civarında bişey gelmişti. Tercih yapıp kazanıp gitmeyince yarısını kestiler okul puanının
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Bana okuldan 30 puan civarında bişey gelmişti. Tercih yapıp kazanıp gitmeyince yarısını kestiler okul puanının

Bana okuldan 47 puan geldi yarısı mı kesiliyor hep?
    Bir de şey dediler 2 sene sonra girersen kesmiyorlar? Onu anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galadriello

quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Bana okuldan 30 puan civarında bişey gelmişti. Tercih yapıp kazanıp gitmeyince yarısını kestiler okul puanının

Bana okuldan 47 puan geldi yarısı mı kesiliyor hep?
    Bir de şey dediler 2 sene sonra girersen kesmiyorlar? Onu anlamadım

Detaylar hakkında bilgim yok ama ben yarısı kesiliyor diye biliyorum. Yine bi araştırmak gerek. Bu en sonra konuşulacak mesele ama istemediğin yeri niye yazıyorsun ki be dostum

• Kazandığın an bir sonraki sene okul puanının yarısı kesilir ister kayıt ol ister olma ister okuldan atıl ister dondur vs. değişmezdir bu. Seneye tercih yapmazsan bir sonraki sene ise okul puanın kırılmaz. Yani en son tercih yaptığından 2 sene sonraki sınavda okul puanın kırılmadan devam eder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.