Şimdi Ara

Okul Puanın yarıya düşmesi halinde HUKUK Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba bu sene Bir Üniversitede yerleşmiş bulunmaktayım. Bu Sene tekrar denemek istiyorum ve Hedefim Hukuk olduğu için (okul puanının etkisinin ne kadar önemli olduğunu bilmekteyim) Acaba Okul puanın yarıya inmiş halde olsa bile Çok iyi bir hukuk ( İstanbul,Gazi, 9 eylül ) kazanma ihtimalim nedir ?

Okul puanın yarıya inmesi kaç netle kapatabilirim ?

• Bende İstanbul hukuktayım Bok kazanırsın.Kazanırsan da hiç yaklaşma zaten.Hem sıkıcı hem çok zor dersler var haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YumiYumi
    Bende İstanbul hukuktayım Bok kazanırsın.Kazanırsan da hiç yaklaşma zaten.Hem sıkıcı hem çok zor dersler var haberin olsun.

İstanbul Hukuk'taysan derslere girmen bile hata bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoney

quote:

Bende İstanbul hukuktayım Bok kazanırsın.Kazanırsan da hiç yaklaşma zaten.Hem sıkıcı hem çok zor dersler var haberin olsun.

so what ?

• çalışırsan kazanırsın, ben tm'den girdim fm çıkışlıyım, önce alandışı hesaplanıp sonra yarıya inse bile okul puanım istanbul hukuk 2. öğretime girebiliyormuşum.
  • quote:

quote:

quote:

so what ?

sıkıcı demişsin ya ondan dedim.

• quote:

Sıkıcı ders yoktur , dersten sıkılan öğrenci vardır.

Not:Söz bana aittir izinsiz alıntı yapılabilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

so what ?

sıkıcı demişsin ya ondan dedim.

Doğru demişsin o zaman.

• quote:

İyi tespit, hukuk konusunda haklısın valla.
  • istanbul falan istiyosan en azından bir 490-500 puan yapma lazım. O da zor gibi ama çalışırsan olabilme ihtimali var
  • İstanbul Hukuk'un b.ku çıktı harbiden bu yıl kaç ögrenci aldı ?

Marmara Hukuk daha iyi.

Ufak bi hesapla Gazi'ye nasıl girecegini gözden geçirelim. 491 Gazi'nin puanı. Sana okuldan bu yıl 70 geldigini farzedelim. Yarısı gidiyo bunun kaldı 35. 456 ham puan yapman gerekir.

Yani; Türkçe:40
    Mat:35
    Sosyal:35
    Fen:10

Mat-2:45
    Geometri:25
    Edebiyat:56
    Cog:24

Ama niye illa bu yıl gitmek istiyosun ki seneye bu netlerle Boğaziçi İşletme'ye derceyle girersin farkındaysan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34
    İstanbul Hukuk'un b.ku çıktı harbiden bu yıl kaç ögrenci aldı ?

Marmara Hukuk daha iyi.

Ufak bi hesapla Gazi'ye nasıl girecegini gözden geçirelim. 491 Gazi'nin puanı. Sana okuldan bu yıl 70 geldigini farzedelim. Yarısı gidiyo bunun kaldı 35. 456 ham puan yapman gerekir.

Yani; Türkçe:40
    Mat:35
    Sosyal:35
    Fen:10

Mat-2:45
    Geometri:25
    Edebiyat:56
    Cog:24

Ama niye illa bu yıl gitmek istiyosun ki seneye bu netlerle Boğaziçi İşletme'ye derceyle girersin farkındaysan.

Girer, ama dereceyle girmek o kadar da kolay değil yani Benim bu seneki puanımdan 2-3 puan civarı daha düşüğe tekabül eder büyük olasılıkla bu netler, oradan biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoney -- 7 Kasım 2010; 13:55:03 >

• olmaz o iş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.