Şimdi Ara

OKUL KAYDI İÇİN 450 YTL !!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baskılarına katlanabiliyorsanız vermeyin..

Kayıt etmeyiz filan derler ama yılmayın..

Katlanamıyorsanız yukarıdaki yorumlar gibi önce ufak bi miktar verin sonra halledelim deyin..

Sonrası Allah kerim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaZAaRa

Baskılarına katlanabiliyorsanız vermeyin..

Kayıt etmeyiz filan derler ama yılmayın..

Katlanamıyorsanız yukarıdaki yorumlar gibi önce ufak bi miktar verin sonra halledelim deyin..

Sonrası Allah kerim..

Kayıt etmemek ne demek?

Açık açık eğitimin parasız olduğu söyleniyor mu? Evet.

Vermek zorunda değiliz.

• quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Ya vermeyin, boşverin.

Aidatı anlarım da, bu kadar da olmaz ki.

dostum vermeyelim iyi hoşta banada kayıt parası için baya istewmişlerdi ama 150 ytl verdik biz . vermezsen keyfin bilir diyorlar kayıt etmiyorla rbu kadar basit
  • Bizden 200 lira istediler 25 lira yatirdim, bi daha da vermedim. Boyle egitim olmaz, yok dogalgaz parasi , yok su parasi yok ot parasi bok parasi...
  • internetten kayıt olunabilecekti heralde öle bi dümen vardı o daha başlamadımı?
  • sikayetvar.com a yaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpalp84

Kardeşim ne yapayım pazarlığı !! Eğitim hakkı diye birşey var. Hadi 50-100 istesinler vereyim. Asgari ücretle geçinenlerin vay haline.

Ne demek bu ya kardeşim haketmiş o okulu biraz üstlerine git yapıcaksınız bu kaydı diye yapmazsanız farklı yerlere başvuracağım de süt dökmüş kediye dönerler sakın verme o parayı sakın
  • il milli egitim müdürlügüne şikayet edin
  • Arkadaşlar,

Sakın olaki vermeyin..

Sadece istenen malzemeleri götürün..

Tanıdığınız Polis varsa onla gidin

Üniformalı olursa daha iyi olur.Gidin kayıta halledin..bakalım alabileceklermi
  • quote:

Orjinalden alıntı: GENÇFIRAT

quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Ya vermeyin, boşverin.

Aidatı anlarım da, bu kadar da olmaz ki.

dostum vermeyelim iyi hoşta banada kayıt parası için baya istewmişlerdi ama 150 ytl verdik biz . vermezsen keyfin bilir diyorlar kayıt etmiyorla rbu kadar basit

Ederler, sen hiç merak etme.

Şikayet ettiğin zaman ne gerekçe gösterecekler?

"Para vermedi!"

• Anadolu lisesine gideceksen para vermezsin sen bu okula sınavı kazanıp gelmişsin verme parayı g.tleri yiyorsa almasınlar.
    Almazlarsa savcılığa suç duyurusu tak! müdür ve müdür yardımcıları işten atılmış ve kendini o lisede bulmuş olursun.
    Ama düz lise ise başka bir okula git.
  • quote:

Orjinalden alıntı: C@r@nthir

sikayetvar.com a yaz

Şirket olsa iyi fikir
  • quote:

Orjinalden alıntı: CfgMaster

Anadolu lisesine gideceksen para vermezsin sen bu okula sınavı kazanıp gelmişsin verme parayı g.tleri yiyorsa almasınlar.
    Almazlarsa savcılığa suç duyurusu tak! müdür ve müdür yardımcıları işten atılmış ve kendini o lisede bulmuş olursun.
    Ama düz lise ise başka bir okula git.

Benden 40 ytl aldılar. Anadolu Lisesi.
  • slm ben öğretmenim. sana tavsiyem, eğer gerçekten 450 ytl istedilerse ve eviniz "okul kayıt alanı" içerisindeyse bunu kayıt yapan elemana söyleyin, yani bak biz okul kayıt alanı içerisindeyiz lütfen kayıdı yapın, yapacağımız bağışı da izin verin biz durumumuza göre kendimiz belirleyelim deyin. zorluk çıkarırlarsa bir dilekçeyle milli eğt müd. başvurun, yalnız dikkat edin dilekçeyi rastgele birine değil, sözle de değil, "evrak kayıt" bölümüne verin ve kayıt nosu verildiğinden emin olun. ikinci şıkka başvurursan isterlerse kayıt etmesinler.
  • Arkadaşlar diyorumya artık adamlarda işini biliyor. Parayı git okul aile birliğine yatır diyorlar. İstenilen belgeler arasında 450 ytl lik makbuz diyor resmen. Şerefsiz öğrenci velileride sanırım parayı kırışıyorki okul yönetimine yardım ediyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sss66

slm ben öğretmenim. sana tavsiyem, eğer gerçekten 450 ytl istedilerse ve eviniz "okul kayıt alanı" içerisindeyse bunu kayıt yapan elemana söyleyin, yani bak biz okul kayıt alanı içerisindeyiz lütfen kayıdı yapın, yapacağımız bağışı da izin verin biz durumumuza göre kendimiz belirleyelim deyin. zorluk çıkarırlarsa bir dilekçeyle milli eğt müd. başvurun, yalnız dikkat edin dilekçeyi rastgele birine değil, sözle de değil, "evrak kayıt" bölümüne verin ve kayıt nosu verildiğinden emin olun. ikinci şıkka başvurursan isterlerse kayıt etmesinler.

Kesin zorluk çıkaracaklardır. Fakat dediğinizi yapacağım.

• quote:

Orjinalden alıntı: sss66

slm ben öğretmenim. sana tavsiyem, eğer gerçekten 450 ytl istedilerse ve eviniz "okul kayıt alanı" içerisindeyse bunu kayıt yapan elemana söyleyin, yani bak biz okul kayıt alanı içerisindeyiz lütfen kayıdı yapın, yapacağımız bağışı da izin verin biz durumumuza göre kendimiz belirleyelim deyin. zorluk çıkarırlarsa bir dilekçeyle milli eğt müd. başvurun, yalnız dikkat edin dilekçeyi rastgele birine değil, sözle de değil, "evrak kayıt" bölümüne verin ve kayıt nosu verildiğinden emin olun. ikinci şıkka başvurursan isterlerse kayıt etmesinler.

Hayret...

İlk defa bir öğretmeni, zorla istenen kayıt parasına karşı direnenleri savunurken görüyorum. Helal be hocam.

Ben sürekli birbirini tutan ve müdür yalakası öğretmenler gördüğüm için...

Fakat @alpalp84'ün dediği gibi, kesin zorluk çıkartırlar.

• okul aile birliği gelmiş diyoki çay partisi var gitcek kızlar var mı tabii gitcek kızlar yok bize demezmi bütün sınıftaki erkeklere parayı sizler zorunlu vericeksiniz yoksa müdüre sölerim dedi bnm de arkım kalktı dediki sölemezsen .......... olmadı öbür türlü .............. böle dedi kadın sene sonuna kadar ziyaret etmedi bizi müdürede gidemedi gidemezdi zaten birde bu okul aile birliği ne işe yarıyor yaw her gün odada oturup sigara çay içmekle okul aile birliği olunamıyor ama para istemesini biliyorlar siz ne yapın ne edin diyinki daha dogrusu babanız desin ben asgari ücretle çalışıyorum zart zurt diyin 50 ytl ye bu işi halledersiniz he öle birşey olmadı verin dilekçeyi burunları sürtsün ve diyinki ister beni 50 ytl ye kayıt yaparsın istersen okuldan sürülür vede para cezasına tutulursun diyin tırsarlar

• quote:

Orjinalden alıntı: alpalp84

Kesin zorluk çıkaracaklardır. Fakat dediğinizi yapacağım.

çoğu veli şikayetten etmekten korkuyor, nedeni de "ya çocuğuma ileride derslerde zorluk çıkarırlarsa" veya benzer nedenlerdir. ama şu var, velilere kıllık yapan idareciler genelde okuldaki öğretmenlere de zıt giderler ve sevilmezler. o yönden rahat olun.
  • bir ara şöyle bir diyalog okumuştum;
    x-hangi okula gidiyosu ... andalu lisesi
    y-özel mi?
    x-devlet okulu.seninki?
    y-benim babam o kadar zengin değil ben özel okula gidiyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.