Şimdi Ara

Okul ile ilgili acıl yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar komşumun oğlu bana geldi ve yardım istedi.Çocuk meslek lisesine gidiyor.Sene başında bölüm tercihini yaptıktan sonra bu gün okula gitmiş ve bilişim bölümünü kazanamadığını öğrenmiş.Yani açıkta kalmış.Şimdi o gence ne gibi bir öneride bulunmam lazım? (Bu benim sorunum değil kesinlikle.Çocuk benden yardım istediği için bende bu konuyu açtım.) Lütfen sadece insan olanlar konuya cevap versin.
    Teşekkürler.

• Yukarı!
  • açıkta kalmadı okulundaki kontenjan açığı olan bir bölüme gitcek mesela en dandik bölüm metal vs. diyelim ona gitcek tabi kontenjan açığı varsa yoksa galiba başka okula
  • açıkta kalmaz rahat ol bilişimden düşük yere girerek elektrik o olmadı metal oda olmadı mobilya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dextercrime

Arkadaşlar komşumun oğlu bana geldi ve yardım istedi.Çocuk meslek lisesine gidiyor.Sene başında bölüm tercihini yaptıktan sonra bu gün okula gitmiş ve bilişim bölümünü kazanamadığını öğrenmiş.Yani açıkta kalmış.Şimdi o gence ne gibi bir öneride bulunmam lazım? (Bu benim sorunum değil kesinlikle.Çocuk benden yardım istediği için bende bu konuyu açtım.) Lütfen sadece insan olanlar konuya cevap versin.
    Teşekkürler.

yemezler koçum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean_Winchester

quote:

Orijinalden alıntı: Dextercrime

Arkadaşlar komşumun oğlu bana geldi ve yardım istedi.Çocuk meslek lisesine gidiyor.Sene başında bölüm tercihini yaptıktan sonra bu gün okula gitmiş ve bilişim bölümünü kazanamadığını öğrenmiş.Yani açıkta kalmış.Şimdi o gence ne gibi bir öneride bulunmam lazım? (Bu benim sorunum değil kesinlikle.Çocuk benden yardım istediği için bende bu konuyu açtım.) Lütfen sadece insan olanlar konuya cevap versin.
    Teşekkürler.

yemezler koçum

Gülüm beni bilen bilir.Liseyi bitireli 3 sene oldu.

• biliişim kazanamadıysa muhasebe ve finansman bölümüne gidicektir.birde heralde pazarlama diye bi bölüm açıldı bu seneoraya gitme ihtimalide var tabi
  • İnsanca cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.Ayın 25'inde Kiptaş lisesine kayıt edeceğiz.
  • Bilişim Yerine Elektrik Elektronik Girse 10 Kat iyi

Okul ile ilgili acıl yardım!!!

bu adam sınıfta bıraktırır !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SatisFacti0n -- 20 Eylül 2010; 20:51:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.