Şimdi Ara

okuduğunuz en iyi kitap ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
1
Favori
99.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: siegfried

madem simyacıyı yazmışlar ben de "martı jonathan livingstone" diyorum.
    yani sayfa performans oranı diye saçma bir şey olsa bu kitap dünyanın tartışmasız en iyi kitabı olurdu heralde.
    insan kendini düşünürken buluyor okumaya başlayınca bu kitabı.

Kesinlikle katılıyorum. Taaaa 12 yaşımda okumuştum ondan sonra 15 imde bir daha okudum ve 15 yaşımda çok daha iyi anlamıştım elbette.. Martı Jonathan Livingston. Bu kadar samimi bu kadar farklı ve sıcak,güzel bir kitap daha okumadım ömrümde. Okuyun,okutun..

Ha yetişkinler için de Oscar Wilde'dan - Pic of Dorian Gray(Dorian Gray'in portresi)'i tavsiye edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gardi-tr -- 29 Kasım 2008; 2:00:37 >
  • çok faydalı olmuş arkadaşlar, devam...
  • baba mario puzo
  • kesinlikle
    ROBINSon CROUSE
  • hurin'in çocukları - tolkien
    warcraft serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiLdisi -- 21 Aralık 2008; 17:57:47 >
  • monun gizemi1-2 370(sanırım) sayfalık 2 kitabı 4 günde bitirdim
  • osman pamukoğlu unutulanlar dışında yeni bir şey yok
    beyaz hüzün
    destansı hüzün
    sefiller zaten dünya klasiği yazmaya bile gerek yok
    uçurtma avcısı
    sol ayağım
    ya kızın ismi hatırlamıyorum ama vereniko ölmek istiyor diye bir kitap vardı oda güzeldi sürükliyicidi
    bir geyşanın anıları
    emine şenlikoğlunun kitaplarını okudum dinimi bilen biri olarak biraz abartılı gelir bana çok şekilci.kapalıları günahkar gibi göstermesi.veya namaz kılamayanları acımasız şekilde yargılıyor gibi. o yüzden tavsiye etmiyorum pek kitaplarını.her kitabında kız açıktır sonra doğru yolu bulur.ama bir kaç kitabını okudum tavsiyede ettim ama ufak yaşdaki çoçuklara tavsiye etmem yinede
  • Ben çok kitap okuyan biri değilim;ama yabancıların yazdıkları klasik kitapları okumaya başladığımda en fazla yarısına geliyorum.Türk romanları daha sürükleyici geliyor bana.Refik Halit romanlarını ve hikayelerini severim.Bugünün Saraylısı güzel bir kitap.Memleket Hikayeleri ve Gurbet Hikayeleri de okuması insana zevk veren kitaplar.
  • Kar Kurdu(Kesinlikle Öneririrm). Mutlaka Okuyun. Okutun. Yazarı;Glenn Meade

Satranç(Kesinlikle Öneririm)

Kızıl Nehirler(Kesinlikle Öneririm)

''O''

Olasılıksız

VE COCUKLUGUMDAN hatırladıgım 1-Seker Portakalı 2-Günesi Uyandıralım 3-Delifişek
  • Martin Eden (Jack London)
  • Kesinlikle Harry Potter serisi ve Boleyn Kızı
  • harry potter özellikle 3.kitabı fakat tekrar okumak ıstedım çocuksu geldi , küçükken zevkle okurdum bir günde biterdi enfazla ıkı oda gozum agrıdığı için
  • Şibumi- Trevanian....
  • quote:

Orjinalden alıntı: anemon35

Şibumi- Trevanian....

Şibumi' yi cok merak ediyorum. Nasıl bir kitap? Pm atabilirsen sevinirim
  • TOMMİKS.
  • Savaşçı

Suç ve Ceza

Çalıkuşu
  • Necati Sepetçioğlu Kilit-Anahtar-Kapı-Konak Serisi
  • ÇİN İŞKENCESİ- EMİNE ŞENLİKOĞLU...
  • melissa p. yatmadan önce 100 fırça darbesi. tavsiye ederim güzel 1 kitap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymanyak -- 9 Şubat 2009; 14:38:16 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.