Şimdi Ara

Okuduğum ama adını yazarını bulamadığım bir kitap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ortaokul yıllarında yani şu alacakaranlığın falan popüler olduğu senelerde sınıf içinde alıp okuduğumuz bir kitabı arıyorum elflerle alakalıydı sanırım ve yazarı türk ve kadın olmalı kitaptaki kız rüyasında mı yaşıyordu başka bir boyutta mıydı renklerle alakalı şeyler vardı çok eski zaman olduğu için hatırladıklarım pek net değil sadece çok güzel bir kitap olarak kalmış aklımda bir umut hatırlayan olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elfler deyince aklıma Yüzükler Efendisi geldi ama kadın dediğin için sanırım değil. Mercedes Lackey olabilir mi?
  • Hayır değil maalesef yazarı Türktü diye hatırlıyorum belki de elfler yoktu ama sanrım kahramanların isimleri renklerdi mesela beyaz mavi falan çok net hatırlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SenseiReki

Hayır değil maalesef yazarı Türktü diye hatırlıyorum belki de elfler yoktu ama sanrım kahramanların isimleri renklerdi mesela beyaz mavi falan çok net hatırlamıyorum
    Türk kadın yazar okumuyorum maalesef bilemeyeceğim.

• Teşekkürler gene de:) Ortaokul yıllarında okuduğum muhtemelen çocuk ve gençlere yönelik bir kitaptı bende pek kitap okumuyorum şu sıralar ama o kitap aklıma takıldı nedense

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.