Şimdi Ara

Okçuyu bıraktım Asasla devam ediyorum item önerileriniz lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta seviye de iteme sahibim ve sorum şu ardream asas için acaba ideal bi ap ne kadar olmalı ideal def ve hp durumları ne olmalı bunları arastırıyorum

Aklımda şöyle 2 char şekli var ;

1.Char şeklim

Dual +8 exp shard
    2x Fp +9 , 2x Chitin +8
    Rol +1 / Rol +2
    İron belt
    Pp +3
    Dex 16 dual küpe

2.Char şeklim

Md +9 / Chd +8
    Fp +9 set
    Dual +1 rol
    Skeleton belt
    Pp +3
    Dex16 dual küpe

1.char def ve hp yönünden iyi olacak , 2. char ap yönünden iyi olacak sizce hangisini tercih etmeliyim ??

• Bir kaç gündür aklımda olan şey yüksek apli bir asas bence şu zamanki az oyunculu ardream gibi bir yerde en iyisi atagı yüksek tutup vurup almak zevkide güzel olur hem.
    +9 Fp set
    Dual +2/+3 Elf ring
    PP+2
    Ske belt
    Re+2 Dex 16 küpe
    +9 md +8 Dw
  • Takıya önem vermeni öneririm açıkcası önce takılardan dizmeye basla derim.
  • Oyun tarzına göre değişir. Party ile takılmayı seviyorsan full ap aban gitsin.

Ama yok ben scroll basar solo takılırım diyorsan hp/mp/defans ağırlıklı bir şey yap.

Ben olsam MD9 CHD8 Ske DualRol1 Wp2 Dual16dex küpe Fp9 kolluk bot kalanı 8chitin yapardım. Bu buildle resistance dahil tüm verilerin dengeli olur.
    Varsa dd25 yoksa dd15 şart tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 15 Ocak 2012; 18:50:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4HeaveN

Bir kaç gündür aklımda olan şey yüksek apli bir asas bence şu zamanki az oyunculu ardream gibi bir yerde en iyisi atagı yüksek tutup vurup almak zevkide güzel olur hem.
    +9 Fp set
    Dual +2/+3 Elf ring
    PP+2
    Ske belt
    Re+2 Dex 16 küpe
    +9 md +8 Dw

Oyuncu sayısı çok ardreamda her saat dolu diyebilirim.
    Dediğiniz charı kurarsam eğer beni npt ederler pedal da kullanmadığım için kapatamam o kadar damageyi. Def ve hp yönünden çok yetersiz kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jhaspela

Takıya önem vermeni öneririm açıkcası önce takılardan dizmeye basla derim.

Takıya ben çok önem veriyorum o yüzden böyle bir konu açtım. yoksa dual 9 shard alıp boş takılarla gösteriş yapmayıda biliyorum ama olmuyo öyle de. Takılarımında çok ezik olduğunu düşünmüyorum 2 şekildede. 2. seçenekteki belti iron beltte yapabilirim 1 haftaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Oyun tarzına göre değişir. Party ile takılmayı seviyorsan full ap aban gitsin.

Ama yok ben scroll basar solo takılırım diyorsan hp/mp/defans ağırlıklı bir şey yap.

Ben olsam MD9 CHD8 Ske DualRol1 Wp2 Dual16dex küpe Fp9 kolluk bot kalanı 8chitin yapardım. Bu buildle resistance dahil tüm verilerin dengeli olur.
    Varsa dd25 yoksa dd15 şart tabi.

Solo pk hiç sevmem. Clanla beraber takılırım sadece o zaman zevk alıyorum.
    Wp 3 olmadan takmak istemiyorum pek açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkıcıKrema

quote:

Takıya ben çok önem veriyorum o yüzden böyle bir konu açtım. yoksa dual 9 shard alıp boş takılarla gösteriş yapmayıda biliyorum ama olmuyo öyle de. Takılarımında çok ezik olduğunu düşünmüyorum 2 şekildede. 2. seçenekteki belti iron beltte yapabilirim 1 haftaya.

Katılıyorum önemli olan aşırı yüksek damage degil bi nevzede def-attack oranı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AkıcıKrema

quote:

Katılıyorum önemli olan aşırı yüksek damage degil bi nevzede def-attack oranı

Bu düşünceyle kuracam charı hemfikiriz artık

• quote:

Bu combo ile bu minor ile helal valla çok iyi priestleri var

• @L.J Takım oyunları çok iyi vent uyumları çok iyi. Adam critik skillinide iyi kullanınca hoş olmuş.
    @AkıcıKrema işte atak yüklenip parti ile takılırsan böyle hoş enstantaneler sen de yapabilirsin
  • quote:

@L.J Takım oyunları çok iyi vent uyumları çok iyi. Adam critik skillinide iyi kullanınca hoş olmuş.
    @AkıcıKrema işte atak yüklenip parti ile takılırsan böyle hoş enstantaneler sen de yapabilirsin

kafa karıştırıcı bi video oldu benim için
  • full ap yuklen geç ;) manes veya olympıada erkz diye ardream carım vardı ozamanlar tabı kops yoktu full ap yuklenmıstım 9 cleaverların daha yenı cıktıgı zamanlar catır catır adam kesıyordum eglencelı oluyordu :)

• bir archer daha kaybettik desene

2. seçenek iyi gibi . ib9 yok muydu sende ? onla dagger alma kalksan md9-chd8 mi ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkz

full ap yuklen geç ;) manes veya olympıada erkz diye ardream carım vardı ozamanlar tabı kops yoktu full ap yuklenmıstım 9 cleaverların daha yenı cıktıgı zamanlar catır catır adam kesıyordum eglencelı oluyordu :)

AP'ye gerek yok onun için denk gelince oluyor her türlü, ölmemek esas

• quote:

quote:

full ap yuklen geç ;) manes veya olympıada erkz diye ardream carım vardı ozamanlar tabı kops yoktu full ap yuklenmıstım 9 cleaverların daha yenı cıktıgı zamanlar catır catır adam kesıyordum eglencelı oluyordu :)

edana heralde bura , bayağı eski bir ss olsa gerek groobs felan var :)

• quote:

quote:

Edana ardream değil mi ? Çok sarıyordu ozamanlar sonradan tadı kaçtı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Superior -- 16 Ocak 2012; 2:33:22 >

• quote:

quote:

ap asas oynamak için biraz player olcaksın tabi o ayrı :)

• Evet Edana Ardream sene 2006 ya da 7.

/erkz
    Katılmıyorum bence tam tersi. Özellikle o zamanlar ne kadar mana varsa o kadar minorun oluyordu, haliyle daha çok aralara girebiliyordun.

İlk başladığımda asasa full dex abanıyordum kekuri ringler falan, sonraları görev yüzüğü ve küpelere dönmüştüm, atak epey düşmüştü ama çok daha ölümsüz bi hal almıştım:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.