Şimdi Ara

OHAL Yurtdışı çıkışları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaş kıbrıs için gerekmez diyerek yazıyı almamış ve havaalanında çevirmişler
    5 saat sonraki uçak için bekletiyorlarmış
    şu an harıl harıl izin yazısı alabilmek için koşturuyor
  • yetkili amire laf arasında "yurtdışı izin için geçen ay yazı almıştım, gümrüktekiler bu yazı güncel değil diyerek sorun çıkarabilir mi"
    bana yeniden talep etmemi zira yakında yeni bir KHK çıkacağını işimi riske atmamamı söyledi ben de yeniden dilekçe verdim
  • 26 Haziran uçuşum var Almanya'ya ayın 1-5 i arası dilekçe verin uzun sürüyor çıkması çünkü denildiği için 1 Haziran'da dilekçe verdim 7 Haziran'da yazı çıkmış ama yazının geçerlilik süresi 13 günmüş.Dün tekrardan dilekçe verdim.
    Not:Devlet memuru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gngrumt

26 Haziran uçuşum var Almanya'ya ayın 1-5 i arası dilekçe verin uzun sürüyor çıkması çünkü denildiği için 1 Haziran'da dilekçe verdim 7 Haziran'da yazı çıkmış ama yazının geçerlilik süresi 13 günmüş.Dün tekrardan dilekçe verdim.
    Not:Devlet memuru

13 gün diyorsunuz da ben bugün güncel yurtdışı izin yazımı aldıktan hemen sonra sorumlu amir ekranlara yazı düşürdü
    yazı özetle siz yurtdışı izin talep ettiğinizde biz de ilgili yerlerle yazışma yapıyoruz, bu süreç uzun olabilir o yüzden yurtdışına çıkmadan en az 15 gün önce talep dilekçenizi gönderin diyordu
  • Prosedur nasil isliyor bilmiyorum ilk verdigim dilekcenin cevabi 5 is gunu sonunda cikti ama ucusa 19 gun vardi bu belgeyle ucamazsiniz denildi tekrardan dilekce verdim bugun 4 is gunu oldu beklemedeyim yarin ya da en gec p.tesi belgem cikar diye tahmin ediyorum ki bu da bana lazim olan tarihte cikmasi demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • havaalanında bir deneme yapacağım
    önce memura geçen ayın izin belgesini sunacağım
    itiraz ederse bu ay verileni gösteririm böylece olay netliğe kavuşur
  • denemeyi yaptım ve eski tarihli izin yazısıyla sorunsuz çıkış yapabildim
  • çıkışta memura pasaport ve bilet ile beraber izin yazısını verince memur yazıyı okudu ve memur musunuz diye sordu
    hiçbir teferruata takılmadan 1 dakikada çıkış yapabildim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.