Şimdi Ara

OHA Diyorum [3 KASIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 31 Ekim 2017; 9:37:3 >

• Bir onlar eksikti. Cumali Ceber kadar kötü görünüyor. Sosyal medya ve bilimum internet camiası fenomenleri arasında şu an için en iyi iş Ali Kundilli (ilk film, ikinci film leşti.) gibi görünüyor. Şansımı Seveyim'i izlemedim, henüz.
  • Fragmanın yarısını bile zar zor izledim niye bu ülkede böyle salakça gereksiz filmler yapılıyor ve bunlara izin veriyorlar anlamıyorum

kısaca çöp
  • Cumali Ceber V2.

Dur lan şimdi bu isimde ikinci film filan gelmesin. Bak irkildim şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ripper Roo -- 5 Ekim 2017; 19:48:16 >
  • Bu youtuberlar bile artık film çekiyorlar,cumali ceber çöpünün fragmanı bile filmin ne kadar çok berbat olduğunu gösteriyordu,ama buda kötü ama cumali ceber kadar aşırı kötü olacağını pek sanmıyorum.Çünkü cumali ceber Recep İvedikten bin kat daha kötü olduğu fragmanından bile belli oluyordu.Ama bunun fragmanı ondan daha biraz daha iyi gözüküyor,fakat Türk sinemamız böyle saçma sapan youtuberların sinema filmi yapmasına izin vermemek gerekiyor,çünkü oyunculuk eğitimleri sıfır,kurgu,montaj,yönetmen desen amatör ve buna rağmen sinemamıza maalesef vizyona giriyor.
  • Yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imdb'ye 0 puan özelliği getirilsin!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi sinema okuyan birisi olarak ağır konuşacağım sonra ban yiyeceğiz.
  • devletin böyle filmlerin çekilmesine el koyması gerek. bu ne lan
  • Cidden aşırı kötü olmuş.
  • öğk diyorum
  • Bıktım ya bıktım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parası biten film çekiyor sanırım youtube camiasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 24 Ekim 2017; 17:33:17 >
  • Ekşi sözlük yazarı olanlar söylemeliyim ki beğenmedim.

Ama gişede coşar bu film

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Bir onlar eksikti. Cumali Ceber kadar kötü görünüyor. Sosyal medya ve bilimum internet camiası fenomenleri arasında şu an için en iyi iş Ali Kundilli (ilk film, ikinci film leşti.) gibi görünüyor. Şansımı Seveyim'i izlemedim, henüz.

ama baksana bu filmin fragmanında en azından osuruk yok, cumali ceberde zarttt die osurup zıçıyodu

bu filmde osuruk olmadığına göre cumali ceberden kötü çıkamaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalecimessi

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Bir onlar eksikti. Cumali Ceber kadar kötü görünüyor. Sosyal medya ve bilimum internet camiası fenomenleri arasında şu an için en iyi iş Ali Kundilli (ilk film, ikinci film leşti.) gibi görünüyor. Şansımı Seveyim'i izlemedim, henüz.

ama baksana bu filmin fragmanında en azından osuruk yok, cumali ceberde zarttt die osurup zıçıyodu

bu filmde osuruk olmadığına göre cumali ceberden kötü çıkamaz bence

Olabilir, illaki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.