Şimdi Ara

Oğuzhan Uğur'un Filmi Borç Harç, Imdb'nin 'En Kötü Filmler' Listesine Kafalama Daldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne dese alkışlayan bir güruh ile video çekip youtube a koymak kadar basit değil demek ki sinema seyircisini mutlu etmek hoş bilinçli insanlar bırakıyor sinema yi felan yavaş yavaş tepki olarak. Yukarı da arkadaşlar da söylemiş liseli tayfa sayesinde dönüyor sektör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korsanı izlenmez bunun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başkası var daha vahim. Neredeyse 1.5 milyon kişi izlemiş.

https://boxofficeturkiye.com/film/enes-batur-hayal-mi-gercek-mi-2013927

2. side geliyormuş buyurun giden gitsin. Ben bu adamlara asla kızmıyorum bunların peşinden gidenlere kızıyorum.

• Ne imdb si yahu, adamların umurundamı imdb falan, sorsan belki bilmezler bile, onlar kazandıkları paraya bakıyorlar ve çok iyide kazanıyorlar zaten.

• Amerikan, Kore sinemasıyla bütçe ve teknoloji açısında boy ölçüşemeyiz belki ama İspanyol filmlerine de bakıyorum, adamlar bizimkilerle benzer bütçeleri, hatta daha düşük bütçeleri kullanarak mükemmel filmler yapıyorlar. Biz her işte olduğu gibi sinemada da kolaycıyız. En ufak bir zeka emaresi göstermeyen filmler trilyon kazanıyor. Adamlar niye boşuna kafa patlatıp filmin senaryosuyla, teknolojisiyle uğraşsın.
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    film sıfırında sıfırı o kadar kötü fraggmanına baktımda yok .d
  • rednebula kullanıcısına yanıt
    bizdeki gibi böyle gereksiz hayran kitlesi olduğu sürece bunlar her türlü para kazanır .d
  • İMDB puanını kim ipler. Adamlar paraları cebe cukkaladı. Filmi 12 günde çekmişler, masraf bile yok denecek kadar az.
  • seyidkutub kullanıcısına yanıt
    Hasan atilla uğur.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Ne işle meşgul hocam bu adam?

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Hocam araştırdım merhum biri gibi. Köpekleri sorgulamış.

• ikinci dünya savaşından tam 9 yıl sonra çıkan japon filmi = 7 samuray
    insan utanıyor ya
  • Türk filmi izleyen kaldımı hala ?
  • Bunlara halen giden adamlar var, Enes babayı da çok izlediler, istediği kadar kötü olsun gidecekler.
  • Athlon 840 Kaveri kullanıcısına yanıt
    iyi de , adamın amacı imdb top 250ye girip , oscar halısında yürümek değilki. 3-5 milyon koparıp , hatunlarla gecelere yürümek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az yüksek puan verinde reis den aşağı düşmesin
  • Neden bu tür durumlara kızıyorsunuz? Bakıyorlar insanların kalite seviyesine ona göre 3 kruşa film çekip bu kitlenin parasını hüpletiyorlar.En son baktığımda 250 bin civarı giden olmuş.Çekenler sonuna kadar haklı neden kaliteli film yapmak için bir taraflarını yırtsınlar.Kaliteli filmlere çünkü ilgi yok.Yaa komedi çekeceksin yada cinli minli film yada işte bunun gibi youtuber filmleri.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.