Şimdi Ara

Oğuz Kağan Güçtekin ÇÖP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son oynanan konya maçını bu bebe sayesinde kaybettik. İlk 45 dk orta saha o kadar dirençsiz, pas yapamaz ve kırılgandı ki maçı kurtarmaya öbür 45 dk. yetmedi.

Daha pişmemiş, stat zemin yeşillik çimen görmemiş adamıda 11 de sahaya sürerek 2 puan kaybetmemize sebep olan Aykut hocayıda ayrıca tebrik etmek gerek. Çıkar ziraat maçlarına 1 sene oynasın ertesi sene anadoluya kiraya ver 21 yaşında kaybolup gitsin. Tüm kriterler uyuyor çünkü. Yetenekli ve kendini geliştirmeyecek futbolcu tipi var bunda. nice recep niyazlar salih uçanlar berk elitezler yok olup gitti bizde.

Bundanda bi yol olacağa benzemiyor.

Emrenin ilk 11 çıktığı maçı hatırlıyorum. Nerden bulmuşlar bu veleti yumruk kadar derken hagi'ye asist yaptı adam. 18 yaşında forması garantiydi.

Tuncayın sakaryadan 20 yaşında gelipte takıma abilik yaptığını hatırlıyorum.

Bide bunlara bakıyorum.

Nerden bakarsan çöp.

Konu altına doluşun 3 sene sonra hortlatıp nerdesiniz diye alıntı yapıcam sizi.

• Sonra elin 25 yaşında benzer yetenekteki oyuncusunu almak için milyon eurolar dökün, senelerce peşinden koşun.
  • Biz futbolcu yetiştirici bir kulüp hiç olmadık. Olamayız da. Büyük takımlar futbolcu yetiştirmez. İyilerini ayıklayıp alır.

Kaynağı olmayan gariban takımlar futbolcu yetiştirir. Fenerbahçe alt yapısından çıkıp da üst seviyede futbolcu, 25 senelik futbol izleyiciliği kariyerimde kimseyi hatırlamıyorum.

Böyle çapsız adamlardan medet umarak vakit kaybedemeyiz. Kayıp giden 2 puan. Sezon sonu 2 puan cetvelde ne kadar şey değiştirecek göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrax33 -- 25 Aralık 2017; 11:47:6 >
  • temennim odur ki daha fazla oynayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • futbol uleması konuşuyor beyler susun, konuş futbol uleması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 25 Aralık 2017; 12:1:28 >
  • Barcelona'nin küçük takim olduğunu öğrenmiş olduk böylece. öğrenmenin sonu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

Biz futbolcu yetiştirici bir kulüp hiç olmadık. Olamayız da. Büyük takımlar futbolcu yetiştirmez. İyilerini ayıklayıp alır.

Kaynağı olmayan gariban takımlar futbolcu yetiştirir. Fenerbahçe alt yapısından çıkıp da üst seviyede futbolcu, 25 senelik futbol izleyiciliği kariyerimde kimseyi hatırlamıyorum.

Böyle çapsız adamlardan medet umarak vakit kaybedemeyiz. Kayıp giden 2 puan. Sezon sonu 2 puan cetvelde ne kadar şey değiştirecek göreceğiz.

o zaman barca anadolu kulübü?
  • Başlığı okudum gerisini okumaya gerek görmedim
  • Ozan var ozanı oynatmak yerine kritik deplasmanda bu çocuğu oynattı.
    Ozan form tutmuş iken birden kesti adam.
    Ozanın ileri çıkması sanırım sonu oldu. Aykut ileri çıkan oyuncuyu sevmiyor açık net. Her atağımız 1 2 kişi ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaybedeceksen genç ile kaybet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45dakikada topa kaç kere değdi adam nasıl anladın hemen

• matrax33 kullanıcısına yanıt
    aynen bayern,barça bunların kaynağı yok o yüzden oyuncu yetiştiriyorlar. ya da benfica,porto bunlarında kaynağı yok o yüzden yetiştiriyorlar. oyuncu yetiştiremiyor denilen real bile asensio,jese gibi oyuncuları çıkardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

aynen bayern,barça bunların kaynağı yok o yüzden oyuncu yetiştiriyorlar. ya da benfica,porto bunlarında kaynağı yok o yüzden yetiştiriyorlar. oyuncu yetiştiremiyor denilen real bile asensio,jese gibi oyuncuları çıkardı.

adamlar tüm dünya üzerinde ki en iyi gençleri değerlendirip kadroya alıyorlar güvendikleri adamları fark açılmışken oyuna alıyorlar. Fenerbahçe de giriyor adam alt yapıya 25 yaşına kadar a2de. Aynı şey mi? Necip Uysal alt yapıda çoşuyordu güya süper genç yetenek çıka çıka bu kadar oldu işte. Ülkede alt yapılar leş Türk futbolcular daha da leş.

Sizin bu sene kampınız da genç futbolcularınız Düzcede ki tesise ceza evi diyerek paylaşım yapmışlardı hatırlarsan kafa bu işte.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    biliyorum ne durumda olduğunu ben o elemanın dediğine karşı çıktım. bütçesi olmayan takımlar oyuncu yetiştiriyor dedi. yani büyük takımlar oyuncu yetiştirmez dedi. yoksa anadolu takımları futbolcu çıkartamıyor ki biz çıkartalım.
  • benfika porto ajax vs.. bunlar büyük takım kategorisinde değiller. Hatta bu kulüplerin yegane politikası oyuncu yetiştirip büyük takımlara kakalamak.

Elit kulüplerin 21 kişilik kadrolarına bakın, zorunlu kulüpten yetişmiş oyuncular ( uefa'ya bildirilen zorunlu kadro ) haricinde kaç tane futbolcuları var 30 yaşına gelmiş hala oynayan ?

Bi iki taneden fazlası çıkmaz. İstisnalar kaideyi bozmaz. Büyük takımlar oyuncu yetiştirmez, dünyadakilerin en iyisini toparlayıp kadrosunu oluşturur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrax33 -- 25 Aralık 2017; 17:35:9 >
  • Aykuta kizin cat diye koydu adami

Evinde oynayacagin nispeten kolay macta koysan oyuncuyu kazanirsin

Genc oyuncular icin ilk maclaei guven acisindan onemli nasul baslarsa oylw gider

• Oğuz Mataracı vardı. Aynı mevkide oynuyolardı bununla. Orta sahada tüm rakibe basardı. Aldığı topları aralara çok güzel kullanırdı.
    Uzaktan şutlarıda etkiliydi. Off ne güzel yetenek fenerbahçenin geleceği !! dedik hep birlikte.

Şu an 23 yaşında sarıyerde sürdürüyor kariyerini.

Bu çocuğun ondan yetenek olarak fazlası yok. Salih uçandan eksiği de var.
  • Bu arkadaş beğenmediyse , Oğuz Kaan doğru yolda demektir .
  • Adam olacak çocuk bokundan belli olur.

Genç yetenek merak eden Trabzon'a baksın.

Yusuf Yazıcı sırtına geçirdiği gibi formayı takımın dinamosu oldu.

Abdülkadir bu sene süre aldığı tüm maçlarda kendine hayran bıraktı.

Bunu istediğin kadar karıştır boncuk çıkmaz bundan.
  • matrax33 kullanıcısına yanıt
    Yusuf cok iyi. Genc ve o kadar olgun oynuyor ki zihinsel acidan cok iyi bi cocuk. Yeteneği de öyle. 15-20 dakikalik oynayan gencler vardir ya iki hareket edeyim de izlesinler diyen,onlarin yaninda adamdir bu çocuk.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.