Şimdi Ara

Öğretmenler Odası (DH Öğretmenleri İletişim,Paylaşım ve Dayanışma Başlığı) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
6
Favori
8.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercuezel

quote:

Orijinalden alıntı: albati

valla Dinçer'i bilmiyom da N11 dağıttı bizi, enparadan yararlanmak için tırmalayıp durduk.
    Bir de aldıkları maaş yetmiyor bu öğretmenlerin

Dinçeri bilmiyo musun?
    N11in dinçerden fazla zarar verdiğini söylüyosan kesin sarı sendikadasın

Başlıktaki diğer mesajlarımı görmedin sanırım hocam.
    Benim olsa olsa kızıl sendikam olur başka olmaz.

• benide ekler misiniz Rize'de Felsefe Grubu öğretmeniyim
  • Benide ekleyin Hocalarım.Gelibolu'da Sosyal Bilgiler Öğretmeniyim.
  • merhaba,
    ben mersin erdemli arpaçbahşiş atatürk ortaokulu ingilizce öğretmeniyim.okulumuzda rehber öğretmeni olduğum çok iyi öğrencilerden oluşan bir sınıf var ancak sınıfta bazı ihtiyaçlarımız var..velilerimizin de çok büyük çoğunluğu çiftçi olduğundan maddi olarak yardımları olamıyor..sizde veya çevrenizde kullanılmış da olsa bir bilgisayar ( laptop veya pc) projeksiyon cihazı,hoparlör ve en önemlisi okumak için bol bol kitap varsa, benimle buradan veya mail adresimden iletişime geçerseniz çok sevinirim..ilginize şimdiden çok teşekkürler..
    mail : btamirer@yahoo.com
  • Şanlıurfa // Akçakale den hepınıze selam meslektaşlarım :)
  • Sınıfçıdan selamlarr rRrRR
  • merhabalar ben sosyal bilgiler öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. seneye kpss ye girecegim ve sizler gibi değerli öğretmen abi ve kardeşlerimden yardım bekliyorum kpss hakkında çok az bilgim var kafam karıştı nasıl calıssam nasıl hangi kaynaklara baksam bilemedim yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.
  • benide ekleyin lütfen.teknik öğretmenim.makina bölümü.sakaryadan.
  • arkadaşlar bende din kültürü ahlak bilgisi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim. şu an güncel öğretmen açıklarını ve son yerleştirmedeki kpss puanlarını nereden öğrenebilirim ?
  • Milli Eğitimdeki işler ile ilgili bilgi almak isteyen olursa bilgim dahilinde yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Milli Eğitimdeki işler ile ilgili bilgi almak isteyen olursa bilgim dahilinde yardımcı olabilirim

Şu müdür rotasyonu mu desek tasviyesi mi desek aslı nedir hocam o işin?
    Sendikacılar harıl harıl çalışıyor bu aralar, tüm idareciler diken üstünde, herkes arkası sağlam adam arıyor
    Bir de Fatih projesi işi ne oldu, İzmir'de liseler bitti ama ortaokul ve ilkokullarda tok yok henüz, devam edecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Milli Eğitimdeki işler ile ilgili bilgi almak isteyen olursa bilgim dahilinde yardımcı olabilirim

Şu müdür rotasyonu mu desek tasviyesi mi desek aslı nedir hocam o işin?
    Sendikacılar harıl harıl çalışıyor bu aralar, tüm idareciler diken üstünde, herkes arkası sağlam adam arıyor
    Bir de Fatih projesi işi ne oldu, İzmir'de liseler bitti ama ortaokul ve ilkokullarda tok yok henüz, devam edecek mi?

Mesela bizim milli egitim muduru bu hafta gidiyor. Artvinden yeni müdür gelecek. Okullar icin bize bi yaZı gelmedi ama adam arayanlar bosa arıyor. Fatih Projesi bizim burda 2 lise ile sınırlıydı dağıttık bitti. Sizin orda da hangi okullara verilecegi bellidir. Ek olarak dagitilir mi bilemem ama simdilik pek sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar. Bana 2 aydır maaş fazla yatıyor. Ses çıkarmasam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pike Fighter

Selamlar. Bana 2 aydır maaş fazla yatıyor. Ses çıkarmasam mı?

Fazla yattığını neye göre söylediniz?
    Sizle aynı kıdemde biriyle kıyasladıysanız yanıltıcı olabilir.
    Herhalükarda fazla yattıysa devlet bi şekilde alır, devlete borçlu olmak istemem açıkçası.
  • Hocam maaş bodroma baktım. Olmayan dil için dil tazminatı yatırıyorlar bana. Yarın kısmetse özlükten düzelttireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluehouse

Beni de ekleyin arkadaşlar,
    Tekirdağ - Çerkezköy'den selamlar...

hangi okul hocam ?
  • Konuyu yeni gördüm. Ekleyin beni de sayın Hocam.
    Bitlis'te bir yerlerde bir köy öğretmeni
  • fırtan kullanıcısına yanıt
    Türk Tekstil Vakfı METEM Kız Meslek,
    Siz de mi buradasınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluehouse

Türk Tekstil Vakfı METEM Kız Meslek,
    Siz de mi buradasınız hocam?

yok hocam özel idare ilkokulundayım
  • hareket ilici atamalar sonuclar acıklansaydı..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.