Şimdi Ara

ÖGRENİMLER 140 YTL OLMADI YAŞAMASIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: MaviGece

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ya bana da burs+kredi+katkı çıktı, belgeleri verdikten sonra kredi+katkı yazıodu acaba ben 280 mi alacam 140 mı ???

Seninki burs değildir, burs olsa niye senet imzalıosun, seninki katkı kredisi... Senet imzalarsan , o parayı ödeyeceksin demek onun ismi de burs olmaz...

İşte bana da hem katkı hem başbakanlık çıktı ama belgeleri vericne nedense dönüştürdüler...

katkı parası üniversiteye verilen paranın geri verilmesi gibi bir şey oluyor.(tam bilmiyorum ancak, katkı sadece birinci öğretimlere çıkıyor ve çıkmayanlara göre çok az para ödüyorlar okula)...benim ki kyk bursu. bende ilk önce şaşırmıştım ve yanlışlık yaptıklarını sanmıştım. KYK ya gidip neden senet imzalıyoruz diye sorduğumda, eğer zayıfnız olursa(sanırım 4 zayıfta) kesilecek, isterseniz bu senetle krediye dönebileceksiniz dedi.

o gün sormak aklıma gelmedi iki sene mi alacağız diye...artık bekleyeceğiz bir hafta daha

Başbakanlık 1 yıllıktı 4 sene önce arkadaşım almıştı, ilk sene çıktı 2. sene çıkmadı...

Katkı tamam, harcın yerine geçio vermiosun, Öğrenim de Senet imzalıosun...
    Ya senet imzalatmaları saçma, öyle şey olmaz...Yanlış bi iş var orada...

Sen bi senet imzalarsan o parayı ödemek sonuçtasın garip bi olay ... Zaten istesende istemesende krediye dönmek zorunda oluosun...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MaviGece

quote:

ya bana da burs+kredi+katkı çıktı, belgeleri verdikten sonra kredi+katkı yazıodu acaba ben 280 mi alacam 140 mı ???

Seninki burs değildir, burs olsa niye senet imzalıosun, seninki katkı kredisi... Senet imzalarsan , o parayı ödeyeceksin demek onun ismi de burs olmaz...

İşte bana da hem katkı hem başbakanlık çıktı ama belgeleri vericne nedense dönüştürdüler...

katkı parası üniversiteye verilen paranın geri verilmesi gibi bir şey oluyor.(tam bilmiyorum ancak, katkı sadece birinci öğretimlere çıkıyor ve çıkmayanlara göre çok az para ödüyorlar okula)...benim ki kyk bursu. bende ilk önce şaşırmıştım ve yanlışlık yaptıklarını sanmıştım. KYK ya gidip neden senet imzalıyoruz diye sorduğumda, eğer zayıfnız olursa(sanırım 4 zayıfta) kesilecek, isterseniz bu senetle krediye dönebileceksiniz dedi.

o gün sormak aklıma gelmedi iki sene mi alacağız diye...artık bekleyeceğiz bir hafta daha

Başbakanlık 1 yıllıktı 4 sene önce arkadaşım almıştı, ilk sene çıktı 2. sene çıkmadı...

Katkı tamam, harcın yerine geçio vermiosun, Öğrenim de Senet imzalıosun...
    Ya senet imzalatmaları saçma, öyle şey olmaz...Yanlış bi iş var orada...

Sen bi senet imzalarsan o parayı ödemek sonuçtasın garip bi olay ... Zaten istesende istemesende krediye dönmek zorunda oluosun...

burs diye kredi kakaladılar diyorsun yani zaten başbakanlığı alanların parası ne zaman yattığı belli değil. bizim 7 si oldu mu yatıyor. demek ondan dolayı böyle düzenli yatıyordu

şaka bir yana valla herkese imzalattılar diye biliyorum. yok mu burada kyk bursu alan arkadaşlar.

yoksa sadece bana mı yaptılar böyle bir şeyi

• quote:

ÖGRENİMLER 140 YTL OLMADI YAŞAMASIN
  • geri öderken öyle demezsin merak etme.alırken tatlı geliyor da geri öderken dokunur
  • KESİNLKİLE 130 YTL.
    YA BENDE 120 OLACAK DİYE BİLİYORDUM AMA NE HİKMETSE BUGÜN ÇEKMEYE GİTTİM 130 YATMIŞ BAYA Bİ SEVİNDİM.10 YTL'LİK FARK AMA OLSUN YİNE DE SEVİNDİRDİ İŞTE
  • bir de ne salakça bir günde yatırıyolar parayı ya!insan geçen hafta içi bir gün yatırır en azından cuma falan yatırır demİ!
  • 140 değil 240 olsa ne yazar sonuçta sana imzalattıkları senetteki mebla neyse onu alacaksın.1 kuruş fazla vermiycekler nasılsa.
  • 130 çektim bugün

alması kolay da ödemesiı muhteşem olacak
  • beyler 4 aylık yatırmaları lazım değil mi ya?

Yani ilk kez başvuranlara 4 aylık yatıracaklar değil mi?
  • geçen sene 2 aylık ve 3 aylık verdiler erken onaylatanlar şubatta geç onaylatanlar martta aldı
  • 130 çektim bugün
  • Evet 130 Ytl ogrenimler... Başka bir yerden para kalmıştır hesapta...
    2 aydır diyordum arkadaşlara 130 olacak diye, 120 diye tutturdular...
    Bayram donusu iyi bir dalga geçerim :)
    saygılar
  • Edit : sorduğum soru kyk nın sitesinde varmış. dikkatsizlik işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearless -- 8 Ocak 2006 15:54:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.