Şimdi Ara

Öğrenim Kredisi Kesilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben bu sene 4 yıllık lisans bölüm kazandım gittim ders kaydımı falan yaptırdım okula 2 hafta gittim sonra önemli bir ameliyat geçirdim ve memlekette kaldım,kaydımı aldırmadım okulu seneye devam ettirecem. Harç falan olmadığı için dondurma gereği duymadım. Şuan devamsızlıktan kalmışımdır herhalde.şimdi 2 sorum var

1- Burs başvurusu yapmıştım. Kredi çıktı. Krediyi almak istiyorum. Bu durumda alabilirmiyim? 2. dönem falan kesilmez değil mi?

2- Okulu dondurmadım demiştim harç olmadığı için. Bu durum seneye sorun olmaz değil mi? Yine her dersten 4 hafta devamsızlık hakkım olur mu?

Kafam çok karışık durumda beni aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• her dersten yine 4 hafta devamsizlik hakkin olur.(bizde 3 hafta gerci)
    kredi, ders basarisizligindan dolayi kesilmedigi icin sorun olmaz diye dusunuyorum. ama yinede daha iyi bilen birine sor.

• o derslerden devamsızlıktan kaldığın için kaldığın derslere devam zorunluluğun olacak. devamsızlıktan ve ya başarısızlıktan kredi kesilmez. ayrıca evet 4 hafta devamsızlık hakkın devam edecek
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.