Şimdi Ara

Öğrenciye Araba (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yanlışlıkla olmuştur:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bay büyük

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-palio-2003-135695089/detay/

arac bu

Fiyatı düşürmüşsünüz sanırım. :) + LPG'nin markası nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afesacarsoy -- 29 Ağustos 2013; 2:56:42 >

• Afesacarsoy kullanıcısına yanıt
    lpg markası atiker ,fiyatı düşük tuttum
  • quote:

lpg markası atiker ,fiyatı düşük tuttum

Daha iyi olmuş ama hala biraz fazla gibi. Gerçi pazarlık payı olduğunu söyledin. O yüzden normal olabilir.
    şuan piyasanın minumum 1500 tl aşagısında...benim yazdıgım fiyata 3 kapı araç veriyorlar
  • quote:

şuan piyasanın minumum 1500 tl aşagısında...benim yazdıgım fiyata 3 kapı araç veriyorlar

Araç gayet iyi. Hatta babama gösterdim tam ama o sırada klima yok yazınızı gördüm... Kötü oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afesacarsoy

quote:

Araç gayet iyi. Hatta babama gösterdim tam ama o sırada klima yok yazınızı gördüm... Kötü oldu...

üstad alıcısını bekliyor palio :)
  • quote:

quote:

quote:

Üzüldüm ya. :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Üzüldüm ya. :D

hayırlısı

• Arkadaşlar şu ilana bir bakar mısınız? Nasıl sizce? 16v özelliğini de unutmamak gerekir. Ayrıca ben şuanda Marmaris'teyim. Satıcı da Marmaris'ten. Bu yüzden biraz fazla dikkatimi çekti. Tel.de konuştum. 13.750 olur dedi de biraz daha iner araç başında ama ne kadar iner bilemem... Ne dersiniz ilandaki araç hakkında?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-palio-1.2-16v-135519680/detay
  • abicim
    corsa b 1993-1999 modelleri alırsın
    vergi 26 tl
    parçası çok ucuz
    8-13000 tl arası
  • konu taşınmıştır. konularınızı ilgili alanlara açınız
  • Palio 1.2 Dynamic full aldım arkadaşlar. 2005 model. 13.750'ye. Tanıdık biri satıyormuş, şansımıza denk geldi. Gayet temiz. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir eğer yönetim isterse.
  • quote:

Palio 1.2 Dynamic full aldım arkadaşlar. 2005 model. 13.750'ye. Tanıdık biri satıyormuş, şansımıza denk geldi. Gayet temiz. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir eğer yönetim isterse.

Hayırlı olsun kardeşim
    Kardeş hayırlı olsun. Amma uğraştırdın milleti;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChevyChevy

Kardeş hayırlı olsun. Amma uğraştırdın milleti;)

Hehe vallahi öyle oldu ama sonuçta 10-15 bin TL harcanacaksa elden geldikçe fikir almak gerekiyor... :)
  • quote:

Palio 1.2 Dynamic full aldım arkadaşlar. 2005 model. 13.750'ye. Tanıdık biri satıyormuş, şansımıza denk geldi. Gayet temiz. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir eğer yönetim isterse.

yakıtı nasıl acaba etrafta bakıyorum herkes "az yakar" dese de ne kadar az olduğunu söyleyemiyorlar kullananları bulamadım herhalde ondan
  • Marea al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

quote:

yakıtı nasıl acaba etrafta bakıyorum herkes "az yakar" dese de ne kadar az olduğunu söyleyemiyorlar kullananları bulamadım herhalde ondan

Vallahi daha onu ölçecek kadar deneme fırsatım olmadı. Manuel'e alışma çabalarındayım şuanda pazara kadar. :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.