Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

quote:

size bamexle ilgili üzeleceğiniz bişey söyleyeyim mi? bu kartın üreticisi gemalto. bonuslar hbde kullandırmadı. yoksa bonus genç vakası 2 mi?

Ne diyorsun, hocam!

HB'den eve bi sipariş vereyim dedim american express ve bonus logoları çıkıyor ancak bir sonraki sayfada bonuslar görünmüyordu.Mail attım bakalım hem HB'ye hem garantiye. Bu arada dünkü fazla yatırılan tutar için mail atmışlar arayın istediğiniz yere aktarılım dediler döneyim arayacağım.

Hocam, şu LINK'ten bonuslarını bi sorgular mısın. Bakalım, görünüyor mu.

evet görünüyor hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

İş bankasının İşte Üniversiteli kartını kullanıyorum 3 Aydır.Limitim 1000 tl .Bunu arttırmak istiyorum İşcepte Limit Artışı diye bölüm var Maaşını ve istediğin limiti yazıp Onaya gönderiyorsun sanırım sizce ne kadar maaş yazsam yada en fazla ne kadar limiti kabul ederler ben 1.600 1.700 lira olsun istiyorum limitim.Veya bunu İşcepten değilde direk bankayı arayıp mı telefonda limit artışı istesem hangisi daha uygun olur ?

Hocam aynı durumdan bende muzdaribim. Benimde limitim 1000 TL. Artırmak için işcepten başvurdum ama onaylanmadı. Ne yapmamız lazım?

Ben dün başvurdum Limit artışına, Maaş 3000 limit 1.500 yazdım bakalım.Onaylanıcağı yok ama insan bekliyor işte

• quote:

quote:

quote:

İş bankasının İşte Üniversiteli kartını kullanıyorum 3 Aydır.Limitim 1000 tl .Bunu arttırmak istiyorum İşcepte Limit Artışı diye bölüm var Maaşını ve istediğin limiti yazıp Onaya gönderiyorsun sanırım sizce ne kadar maaş yazsam yada en fazla ne kadar limiti kabul ederler ben 1.600 1.700 lira olsun istiyorum limitim.Veya bunu İşcepten değilde direk bankayı arayıp mı telefonda limit artışı istesem hangisi daha uygun olur ?

Hocam aynı durumdan bende muzdaribim. Benimde limitim 1000 TL. Artırmak için işcepten başvurdum ama onaylanmadı. Ne yapmamız lazım?

Ben dün başvurdum Limit artışına, Maaş 3000 limit 1.500 yazdım bakalım.Onaylanıcağı yok ama insan bekliyor işte

Olumlu sonuclanir insallah. hocam sonuctan haberdar ederseniz cok iyi olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olumlu sonuclanir insallah. hocam sonuctan haberdar ederseniz cok iyi olur.

Size ne kadar sürede cevap geldi ?

• Hocam onaylanirsa 2-3 gun icinde internet subesinde goruluyor. Onaylanmazsa bildirim, cevap vs. yok. Sistem boyle isliyor bildigim kadariyla.

• quote:

Hocam onaylanirsa 2-3 gun icinde internet subesinde goruluyor. Onaylanmazsa bildirim, cevap vs. yok. Sistem boyle isliyor bildigim kadariyla.

Basvuru takibinde ayni gun sonuclanip goruntulenebiliyor olumlu ve olumsuz olarak belirtiyorlar.

Bunun için;

internet şubesinden önce başvurular bölümüne girilmeli ardından kredi kartı kısmı tıklanmalı ve başvuru takibi kısmından limit talebi sonucunu öğrenebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 13 Haziran 2013; 21:19:57 >
  • quote:

quote:

Hocam onaylanirsa 2-3 gun icinde internet subesinde goruluyor. Onaylanmazsa bildirim, cevap vs. yok. Sistem boyle isliyor bildigim kadariyla.

Basvuru takibinde ayni gun sonuclanip goruntuleniyor talep hem olumlu hem olumsuzda.

Basvuru takibini nasıl yapıyoruz? Bana referans numarası verdide onu kaydetmeden kapattım direk.

Sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 13 Haziran 2013; 21:19:55 >
  • quote:

quote:

quote:

Basvuru takibinde ayni gun sonuclanip goruntuleniyor talep hem olumlu hem olumsuzda.

Basvuru takibini nasıl yapıyoruz? Bana referans numarası verdide onu kaydetmeden kapattım direk.

Sağol

yukarda belirttim genelde araya hafta sonu ve resmi tatil girmezse aynı gün sonuçlandırıyorlar müşteri limitinde değişiklik yoksa zaten reddedilmiştir.

Ben iş bankasıyla çok zor limit arttırdım ki bu taleplerim bankada karşılık bulmayınca şikayetvar.com adresinden talep istemekle oldu ve bu şekilde 1200 tl'yi görebildim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağol

yukarda belirttim genelde araya hafta sonu ve resmi tatil girmezse aynı gün sonuçlandırıyorlar müşteri limitinde değişiklik yoksa zaten reddedilmiştir.

Ben iş bankasıyla çok zor limit arttırdım ki bu taleplerim bankada karşılık bulmayınca şikayetvar.com adresinden talep istemekle oldu ve bu şekilde 1200 tl'yi görebildim.

Bi dakika ya yanlışlık oldu.Başvurular<Kredi Kartı dedim burda kart listesi çıktı bende Maximum temassız kart seçtim kendi kartımızı seçiyoruz sanırım diye Başvurunuz alındı dedi beni maximum temassız kredi kartına basvurttu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağol

Bi dakika ya yanlışlık oldu.Başvurular<Kredi Kartı dedim burda kart listesi çıktı bende Maximum temassız kart seçtim kendi kartımızı seçiyoruz sanırım diye Başvurunuz alındı dedi beni maximum temassız kredi kartına basvurttu

Basvuru kısmı var bı de basvuru takıbı var takıp kısmına tıklasaydın keske. lımıt ve kart basvuruları basvuru takıp kısmından yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağol

Basvuru kısmı var bı de basvuru takıbı var takıp kısmına tıklasaydın keske. lımıt ve kart basvuruları basvuru takıp kısmından yapılıyor.

işcepten limit artışı yapmıştım ama internet bankacılığında gözükmedi talebim ala ala internetten tekrar basvurdum limit artımına gözüktü şimdi.

• Vakıfbanka mail atmıştım neden red ettiniz diye cevab vermişler aynen kopyalıyorum;

Sayın Emre EVCİ,

Bize iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, diğer bankalardan kullanmış olduğunuz kredi kartlarınızın toplam limiti gelirinizle alabileceğiniz limiti doldurmuş bulunmaktadır. Bu nedenle başvurunuz uygun bulunmadı. Ancak diğer banka kartlarınızın limitlerini düşürdüğünüz takdirde başvurunuz tekrar değerlendirilecektir.

Bilgilerinize rica ederiz.

Saygılarımızla,

T. VAKIFLAR BANKASI TAŞ
  • inanma gelen mesaja bendede gelir yok 3000 paraf 2500 teb var ve ogrenciyim herşey puan da

• quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

inanma gelen mesaja bendede gelir yok 3000 paraf 2500 teb var ve ogrenciyim herşey puan da

Universi teb bonus ogrenci karti sana 2500 tl limit mi verdi

• ben unitebe başvurduğumda 1000 vermişti 2 yıl kullandım sonra kaybettim yenisini normal teb yollamışlar 1250 4 5 ay kullandım dün aradim limit yüksektin dedim 2500 oldu.

• Yarın Bonus AMEX kapanmış olacak. Yine beni arar, Cansu. İki şartım var, diyeceğim. 1000 TL limit verin, 20 TL bonusumu verin, kartınızı kullanmaya devam edeyim. YKB Play Visa'yı kapattığımı söylemiştim. KKB'mde bu kart hala görünüyor, kapanmasının üzerinden iki ay geçesine rağmen. YKB Müş. Hiz. aradım şimdi. 5 dakikadan fazla bekleteceğiz sizi dedi, ben de kapadım. Nasıl halledeceğiz bu işi hiç yoktan 500 TL daha kredi yazıyorlar KKB'me. Bonus Visa için de son tarihim: Ekim. Ekime kadar adam gibi bir limit yaptılar yaptılar, yapmadılar Garanti'de ne hesap bırakırım ne kitap!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 13 Haziran 2013; 23:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

inanma gelen mesaja bendede gelir yok 3000 paraf 2500 teb var ve ogrenciyim herşey puan da

yok ondan değil adamlar haklı son bir ay içinde bana 7800 tl iki kart geldi bir iki ay tıkar o önümü sonra world almam gerek onun için çabalıyorum adamlar %100 haklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree70 -- 13 Haziran 2013; 23:41:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree70

Son bir ay içinde bana 7800 TL iki kart geldi bir iki ay tıkar o önemi sonra world almam gerek onun için çabalıyorum.

Hocam haklılar tabi. YKB'nin vermeme durumu farklı olabilir, belgelenebilir gelirin yok diye fakat Vakıfbank'tan kart alamamanın nedeni son aylarda aşırı şekilde yeni krediler kullanman. Kusura bakma ama Wings gereksizdi, Paraf gereksizdi. Önceliğin World almak olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 13 Haziran 2013; 23:43:55 >
  • quote:

Yarın Bonus AMEX kapanmış olacak. Yine beni arar, Cansu. İki şartım var, diyeceğim. 1000 TL limit verin, 20 TL bonusumu verin, kartınızı kullanmaya devam edeyim. YKB Play Visa'yı kapattığımı söylemiştim. KKB'mde bu kart hala görünüyor, kapanmasının üzerinden iki ay geçesine rağmen. YKB Müş. Hiz. aradım şimdi. 5 dakikadan fazla bekleteceğiz sizi dedi, ben de kapadım. Nasıl halledeceğiz bu işi hiç yoktan 500 TL daha kredi yazıyorlar KKB'me. Bonus Visa için de son tarihim: Ekim. Ekime kadar adam gibi bir limit yaptılar yaptılar, yapmadılar Garanti'de ne hesap bırakırım ne kitap!

hocam senin yerine olsam ykb play i tekrar açtırırım 90 gune kadar tekrar açıyorlar diye biliyorum garanti şuan için benim için bitmiş durumuda kullanmıyorum bile axess ve paraf beni çok rahatlattı eğer istersen önereyim seni axesse

• Teb bonus ogrenci kartim var 1000 tl ustu limit gormedim kac aydir istiom yok vermiolar alanda gormedim hic varsa sirri solesinler

• 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.