Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • bu kart ödemelerinde kkb ye yansıyan puanların hepsi aynı puan mı acaba mesela 100 tl kart borcunu ödeyenle 3000tl kart borcunu ödeyen kişinin o ayki aldığın puan aynı mı oluyor ki
  • teb limitimi 750 yapmış. iş bankası da başvurumu onaylarsa baya bi ferahlık olacak üzerimde
  • sonunda paraf kartımı aldım.

atm den 100 tl 2 taksitli nakit avans çekmek istiyorum fakat lütfen kampanya kapsamında geçerli bir taksit sayısı girin diyor.

ne yapmam gerekiyor beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

sonunda paraf kartımı aldım.

atm den 100 tl 2 taksitli nakit avans çekmek istiyorum fakat lütfen kampanya kapsamında geçerli bir taksit sayısı girin diyor.

6 taksite böldurebilirsin ancak onun için biraz daha fazla çek mesela 250 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

bu kartta taksitli çekmek istesek minimum 6 mı yani ?

arkadaş ben 2 istiyorum :D böyle şey mi olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

bu kartta taksitli çekmek istesek minimum 6 mı yani ?

arkadaş ben 2 istiyorum :D böyle şey mi olur

sen istersin ama halkbank vermez çunku halkbank diğer bankalardan farklı biraz ilginç sistemleri var
    AL SANA PARAF SİTESİNDEN AÇIKLAMA 6-12-18 TAKSİT YAPABİLİRSİN
    Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığı!
    Kampanya 1-30 Haziran 2013 tarih aralığında geçerli olacaktır.
    Kampanya süresince 6,12 ve 18 ay vade seçenekleri geçerli olacaktır.
    Taksitli Nakit Avans kampanyası tek seferde çekilecek asgari 200 TL ile azami 5.000 TL tutarındaki işlemler için geçerli olacaktır.
    Kampanya süresince bir müşteri maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans işlemi gerçekleştirebilecektir.
    30 Haziran 2013 tarihine kadar 6 taksit için SIFIR faiz, 12 ve 18 taksit için % 0,89 faiz oranı uygulanacak olup, Taksitli Nakit Avans işleminden %3 + 3 TL nakit çekim ücreti alınacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: [CrossFire-X]

Trink Classic Bonus ile Bonus Classic arasindaki tek fark Trink ozelligi sanirim hocam? 5lira bonus eklenmis kartima.

Evet tek fark o. E ekstre bonusu eklemislerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

teb limitimi 750 yapmış. iş bankası da başvurumu onaylarsa baya bi ferahlık olacak üzerimde

TEB Kredi Kartlarının İş Bankasında olduğu gibi vadesiz hesaba bağlanma zorunluluğu var mı?

• bir kredi kartına daha başvursammı acaba?

paraf olaydı eyiydi, eyi kampanyalar yapıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Bu arada, başvuru hala değerlendirmede. Aklına geldikçe geriliyorsun.

Hangi başvurundan bahsediyorsun?

Trink + Bamex hocam benim gibi öğrenci işsiz adama bile amex kart verirlerse garantinin nasıl en çok kart müşterisine sahip banka olduğunu açıklamaya yeter bence diğer bankalardan açık öğretim okuduğum için öğrenci kartı bile alamamıştım gerçi sadece akbank'da şansımı denemiştim hoş daha sonra card free'ye başvurmuştum ona'da onay çıkmamıştı garanti ne gelir belgesi ne'de öğrenci belgesi v.b şey istiyor

Bu arada akbank direkt İOS 7'de çalışmıyor akbankcılar için kötü haber iGaranti'de bir sorun yok şimdilik umarım en yakın zamanda tam İOS 7 destekleri çıkar uygulamaların

• quote:

quote:

teb limitimi 750 yapmış. iş bankası da başvurumu onaylarsa baya bi ferahlık olacak üzerimde

TEB Kredi Kartlarının İş Bankasında olduğu gibi vadesiz hesaba bağlanma zorunluluğu var mı?

Bir tane vadesiz tl hesabi aciolar onun icinde banka karti yolluyorlar

• quote:

quote:

quote:

Trink + Bamex hocam benim gibi öğrenci işsiz adama bile amex kart verirlerse garantinin nasıl en çok kart müşterisine sahip banka olduğunu açıklamaya yeter bence diğer bankalardan açık öğretim okuduğum için öğrenci kartı bile alamamıştım gerçi sadece akbank'da şansımı denemiştim hoş daha sonra card free'ye başvurmuştum ona'da onay çıkmamıştı garanti ne gelir belgesi ne'de öğrenci belgesi v.b şey istiyor

Bu arada akbank direkt İOS 7'de çalışmıyor akbankcılar için kötü haber iGaranti'de bir sorun yok şimdilik umarım en yakın zamanda tam İOS 7 destekleri çıkar uygulamaların

haklısınız, ben iş bilgilerini sallamayson girdim, vergi numaraları vs. daireye sallamadan isim yazdım adamların umurunda değil,kart başvurusu gelsede onaylasak diye bekliyor,hepsi..

• Bameximle internetten birsey alayım dedim guvenlik kodu 4 haneli ve ondeymis rezil oldum ama cok havali ya ohhh yeah:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 13 Haziran 2013; 16:05:56 >
  • Otomatik Limit arttırım talebine evet demiştim. Şimdi ne şartlar altında yükseltiyorlar limiti? (biz başvurmadan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

quote:

quote:

quote:

haklısınız, ben iş bilgilerini sallamayson girdim, vergi numaraları vs. daireye sallamadan isim yazdım adamların umurunda değil,kart başvurusu gelsede onaylasak diye bekliyor,hepsi..

Sen yine iyi sallamış'sın ben çalışma şeyine ''Emekli'' yaptım adamlar emekliyi duyunca ne kart vereceklerini şaşırıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

teb limitimi 750 yapmış. iş bankası da başvurumu onaylarsa baya bi ferahlık olacak üzerimde.

Bir tane vadesiz tl hesabi aciolar onun icinde banka karti yolluyorlar.

Tamam da hesabı kapatabiliyor muyuz, kredi kartı açıkken?
  • Aman tanrım!!!! bamex'ide seçtiğim trink başvurum onaylanmış kesinklikle dalga geçiyor olmalılar

edit: daha bonus genç elime geçmedi sanırım kurye net'di değil'mi garantinin çalıştığı firma arayıp bari gidip alayım kartı henüz açtırmadım zaten internet şubesinden biraz yanımda dursun daha sonra iptal ettirmeyi düşünüyorum

edit: 2 bamex trink'e bağlı olarak gelecek değil'mi arayıp bir işlem yaptırmam gereklimi yine'de ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 13 Haziran 2013; 16:27:24 >

• iş bankası bitmiş beyler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

teb limitimi 750 yapmış. iş bankası da başvurumu onaylarsa baya bi ferahlık olacak üzerimde.

Bir tane vadesiz tl hesabi aciolar onun icinde banka karti yolluyorlar.

Tamam da hesabı kapatabiliyor muyuz, kredi kartı açıkken?

Bilmem hic denemedim ucret kesmiyor cunku ayrica suanda faizsiz kredi firsati var sadecr hesaba yatirio parayi 40 yilda bi ise yarayacsk :)

• caihlliğime verinde arkadaşlar ne bu american express furyası. ne yapacaksınız ki.

Kart aidati falan mı yok da bu kadar populer geliyor sizlere.
  • 
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.