Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: TaMaM MaRiQuAnTe

Biktim la nakit alisveris yapmaktan.Vatanda alisveris yapip tek seferde 150 lira vermek koyuyor ogrenciye.. Hangi karti tavsiye edersiniz? Avans falan olursa iyi olur

tabi ki Play Kart
  • öğrenci belgemi alıp bankaya gitsem yeterli olur dimi arkadaşlar

play card için
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurats

öğrenci belgemi alıp bankaya gitsem yeterli olur dimi arkadaşlar

play card için

evet yeterlidir;)
  • teşekkür ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

play card için

evet yeterlidir;)

yeterli değil ikametgah istiyorlar bütün bankalarda isteniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

quote:

play card için

evet yeterlidir;)

hayır hocam 2 tane bankayla çalışıyorum hiçbiri istemedi öğrenci adam sonuçta okulu belli şeyi belli

• quote:

quote:

quote:

quote:

play card için

evet yeterlidir;)

hayır hocam 2 tane bankayla çalışıyorum hiçbiri istemedi öğrenci adam sonuçta okulu belli şeyi belli

bilemiyorum , benden istemişlerdi bizle alakalı değil demişlerdi mecburen alıyorlarmıs .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

play card için

evet yeterlidir;)

bilemiyorum , benden istemişlerdi bizle alakalı değil demişlerdi mecburen alıyorlarmıs .

2 yıl öncesinde iş bankasından bir tane aldım bir yıl önce yine işbankasından temassız aldım ve yine geçen yıl denizbanktan aldım.

İşbankası sadece öğrenci kimliği istedi.Denizbank ise kimlik fotokopisi istedi sadece.Bilemiyorum

• Neyse bankaya gidip sorsun sürekli prosedür değisiyo
  • en iyisi :)
  • Bankaların kafasına göre uyguladığı prosedür... garantiden hesap açtırmıştım ikametgah istemişlerdi, akbanktan açtırmak için gittim sordu fakat yok yanımda dedim, önemli değil dedi :) işlemi halletti, uğraştırmamıştı beni sevindimşitm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

Orijinalden alıntı: teknomaster

peki işte üniversiteli kredi kartının limitini sabitleme gibi bir durum sözkonusumu? internet şubesi yada şubeden yapılıyormu?

Başvuru-Ürünler>kredi kartı> otomatik limit artırımına tıklayarak otomatik limit artışını kapatabilirsin.

peki hocam şuanki limit görülebiliyormu. benim hesap daha yeni kart bulunmamaktadır diyor. daha onaylanmamışmı nedir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

peki işte üniversiteli kredi kartının limitini sabitleme gibi bir durum sözkonusumu? internet şubesi yada şubeden yapılıyormu?

Başvuru-Ürünler>kredi kartı> otomatik limit artırımına tıklayarak otomatik limit artışını kapatabilirsin.

peki hocam şuanki limit görülebiliyormu. benim hesap daha yeni kart bulunmamaktadır diyor. daha onaylanmamışmı nedir

Hocam karti teslim aldiginda zarfin ustunde de yazar eger kart bulunamamistir diyorsa onay asamasinda olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn1990

Bankaların kafasına göre uyguladığı prosedür... garantiden hesap açtırmıştım ikametgah istemişlerdi, akbanktan açtırmak için gittim sordu fakat yok yanımda dedim, önemli değil dedi :) işlemi halletti, uğraştırmamıştı beni sevindimşitm.

Bankalar ikametgah ile falan uğraştırıp müşteri kaybetmek istemezler :D
  • yıllık ücreti olmayan ve internetten alışveriş için kullanabileceğim tek kart "denizbank paso bonus" mu ?

ben garanti paracard dan memnunum ama internetten alışveriş yapamıyorum ayrcıa en ücra yerde bile şubesi var garantinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

yıllık ücreti olmayan ve internetten alışveriş için kullanabileceğim tek kart "denizbank paso bonus" mu ?

ben garanti paracard dan memnunum ama internetten alışveriş yapamıyorum ayrcıa en ücra yerde bile şubesi var garantinin

Limitsiz yükle kullan olarak denizbank paso bonus var tek(denizbank paso bonusta kredi kartıdır.Ama kredi vermez yani limitsiz gelir,karta limitte tanımlatılabilmektedir.)

yıllık ücreti olmayan işbankası da var ama o normal kredi kartı belirli bir limit tanımlıyorlar size.
  • benim istediğim şey

kartıma para yüklemek ve sadece onu kullanmak

bir şeyler alırken taksit yapmak

internetten alışveriş yapmak

aynı zamanda yıllık aidatı olmaya bi kart

bunların hepsi iş bankasında var mı ?
  • quote:

benim istediğim şey

kartıma para yüklemek ve sadece onu kullanmak

bir şeyler alırken taksit yapmak

internetten alışveriş yapmak

aynı zamanda yıllık aidatı olmaya bi kart

bunların hepsi iş bankasında var mı ?

dediğim gibi siz kartınıza parayı yükleyip kullanmak istiyorsunuz.Yani banka size borç para vermesin,siz para yükleyip yüklediğiniz kadarını kullanın.İş Bankası'nda bu yok.

Dediğiniz olay sadece denizbank paso bonusta var

önce parayı yükleyip ardından diğer tüm saydıklarınızı yapabilirsiniz..
  • hımmm peki iş bankasındaki olay niye böyle ? saçmalık değil mi ? benim param yok o bana zorla her ay borç paramı veriyor
  • quote:

hımmm peki iş bankasındaki olay niye böyle ? saçmalık değil mi ? benim param yok o bana zorla her ay borç paramı veriyor

Tek iş bankası değil ki diğer akbank,yapı kredi vs bankalarda da yok.Kredi kartı dediğimiz olay müşteriye banka tarafından belirli limit verilir.Müşteri her ay o limit kadar alışveriş yapar,borcunu öder tekrar kullanır.Borç para derken kartındaki limiti illa kullanmak zorunda değilsin 3 lira kullanırsan 3 lira ödersin.5 liraysa 5 lira.

Önceden parayı karta yatırıp kullanmak ise kredi kartı mantığı değil banka kartı mantığıdır.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.