Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: smurats

play alıcam sanırım arkadaşlar 10 lira gibi bi senelik ücreti varmış..kesinlikle dıt card dedikleri şeyin olması lazım ama bende kgslerden falan geçerken sorunsuz kullanabilirim değil mi?

kullanırsın tabiki de temassız özelliğini;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

play alıcam sanırım arkadaşlar 10 lira gibi bi senelik ücreti varmış..kesinlikle dıt card dedikleri şeyin olması lazım ama bende kgslerden falan geçerken sorunsuz kullanabilirim değil mi?

evet benimki de temassız özellikli fakat gişelerde geciyor mu bilmiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

quote:

evet benimki de temassız özellikli fakat gişelerde geciyor mu bilmiyorum .

mesela iş bankasının temassız kartı var bende onun için bankayı arayıp plaka falan tanımlatıyorsun playde de benzerdir sanırım

• İşte üniversiteli kullanıyorum.Kartımı alalı 2 ay oluyor.750 lira limit ile geldi kart elime(daha önceden banka müşterisiyim).Sanırım bir 100-150 daha artar.Gayet yeterli bir kart öğrenci için. Hesap işletim ücreti yok kredi kartı aidatı yok.Tüm maksimum kart özellikleri var daha ne olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhkrc

İşte üniversiteli kullanıyorum.Kartımı alalı 2 ay oluyor.750 lira limit ile geldi kart elime(daha önceden banka müşterisiyim).Sanırım bir 100-150 daha artar.Gayet yeterli bir kart öğrenci için. Hesap işletim ücreti yok kredi kartı aidatı yok.Tüm maksimum kart özellikleri var daha ne olsun.

aynen artıyor hocam 300le gelmişti şimdi 800 oldu üstüne birde temassız aldım.Düzenli ödeyince artıyor
  • Ben temazsız almayı düşünmüyorum.750 lira limit gayet yeterli bence.Malum öğrenciyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhkrc

Ben temazsız almayı düşünmüyorum.750 lira limit gayet yeterli bence.Malum öğrenciyiz.

Zaten isbankasinda musteri limiti olayi var kac kartin olursa olsun tek limit oluyor
  • 200 Tl ile nakit çekimi olmayan işte üniversiteli kartı almıştım 2006 da felan öğrenciliğim biteli yıllar oldu kartım hala duruyor toplam limit 4000 tl oldu.halen daha kullanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankre@s

200 Tl ile nakit çekimi olmayan işte üniversiteli kartı almıştım 2006 da felan öğrenciliğim biteli yıllar oldu kartım hala duruyor toplam limit 4000 tl oldu.halen daha kullanırım..

Yillik ucret almamaya devam ediyorlar mi peki hocam?
  • ya arkadaşlar yeni aldık banka kartı kredi kartı falan filan ama bi internet hesabını açamadılar sizde ne kadar sürede açıldı? bankaya gidip söyledim biz sırayla açıyoruz dediler. ohooooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekomu

ya arkadaşlar yeni aldık banka kartı kredi kartı falan filan ama bi internet hesabını açamadılar sizde ne kadar sürede açıldı? bankaya gidip söyledim biz sırayla açıyoruz dediler. ohooooo

Sirayla mi? Valla internet bankaciligi ile ilgili talimatnameyi imzaladiginda ayni gun aciyorlar
  • quote:

quote:

ya arkadaşlar yeni aldık banka kartı kredi kartı falan filan ama bi internet hesabını açamadılar sizde ne kadar sürede açıldı? bankaya gidip söyledim biz sırayla açıyoruz dediler. ohooooo

Sirayla mi? Valla internet bankaciligi ile ilgili talimatnameyi imzaladiginda ayni gun aciyorlar

dimi yani saçmalığa lüzum yok 5dk lık şeymiş zaten internet bankacılığını açmak. bi arayayım mh yi.
  • quote:

quote:

quote:

dimi yani saçmalığa lüzum yok 5dk lık şeymiş zaten internet bankacılığını açmak. bi arayayım mh yi.

Ara olmadi sikayetvara yaz aninda hallederler

• quote:

quote:

200 Tl ile nakit çekimi olmayan işte üniversiteli kartı almıştım 2006 da felan öğrenciliğim biteli yıllar oldu kartım hala duruyor toplam limit 4000 tl oldu.halen daha kullanırım..

Yıllık ücret öğrenciliğim zamanında kesmişlerdi 25 tl.Çeşitli yerlere şikayet ettikten sonra geri iade ettiler.Daha sonra üstünden bayağı bi zaman geçti (yıllar) bankamatik hesabımdan kesitler başka bi ücret.Pek kullanmadığım bi kart hesap haraketi az olduğundan böyle kesinti yapıyorlarmış.Bende o sıra askerde olduğum için bir şey yapamadım sadece netten şikayet var.coma şikayet ettim bana bununla ilgili geniş bir yönetmelik yazısı yolladı iş bankası bişey yapamadım.onun üzerinden 6-7 ay geçti suan için bir kesinti olmadı insallah olmaz olur ise bütün borçlarımı ödeyip hesabımı kapattırırım.

• quote:

quote:

quote:

Yıllık ücret öğrenciliğim zamanında kesmişlerdi 25 tl.Çeşitli yerlere şikayet ettikten sonra geri iade ettiler.Daha sonra üstünden bayağı bi zaman geçti (yıllar) bankamatik hesabımdan kesitler başka bi ücret.Pek kullanmadığım bi kart hesap haraketi az olduğundan böyle kesinti yapıyorlarmış.Bende o sıra askerde olduğum için bir şey yapamadım sadece netten şikayet var.coma şikayet ettim bana bununla ilgili geniş bir yönetmelik yazısı yolladı iş bankası bişey yapamadım.onun üzerinden 6-7 ay geçti suan için bir kesinti olmadı insallah olmaz olur ise bütün borçlarımı ödeyip hesabımı kapattırırım.

Cok sukur bende de kesinti olmuyor zaten gerek kartimda gerekse vadesiz hesabimda oto odeme var arti ogrenciyim...sen okul bitti hala kullaniyorum diyince merak ettim :)

• peki işte üniversiteli kredi kartının limitini sabitleme gibi bir durum sözkonusumu? internet şubesi yada şubeden yapılıyormu?
  • Zaten kart sabit fiyatlı geliyor...istersen internetten otomatik limit arttırımı seçeneğini kullanıyorsun ve ödemelerine bağlı ve zamanla limitin artıyor.istemezsen telefon bankacılığıyla veya internet bankacılığıyla limiti sabitleyebilirsin.
  • Biktim la nakit alisveris yapmaktan.Vatanda alisveris yapip tek seferde 150 lira vermek koyuyor ogrenciye.. Hangi karti tavsiye edersiniz? Avans falan olursa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknomaster

peki işte üniversiteli kredi kartının limitini sabitleme gibi bir durum sözkonusumu? internet şubesi yada şubeden yapılıyormu?

Başvuru-Ürünler>kredi kartı> otomatik limit artırımına tıklayarak otomatik limit artışını kapatabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaMaM MaRiQuAnTe

Biktim la nakit alisveris yapmaktan.Vatanda alisveris yapip tek seferde 150 lira vermek koyuyor ogrenciye.. Hangi karti tavsiye edersiniz? Avans falan olursa iyi olur

vatan için play kart daha avantajlı bildiğim kadarıyla nakitte var
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.