Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    Senin tarifin için sana Encard sana daha uygun.

Encard & Play Kart veya İşte Üniversiteli şeklinde bir kombo yap tamamdır.

Encard ı ücretsiz havale eft amaçlı kullanman için diyorum. Para çekip yatırabilirsin tüm hizmetler ücretsiz Enparada
  • Arkadaşlar, buraya daha önce sordum mu hatırlamıyorum ama sorduysam bile tekrar soracağım çünkü fikrim değişti. Şimdi ben iki senedir İşte Üniversiteli kullanıyordum ama kuş kadar bonus vermesinden dolayı değiştirmeye kafayı ta geçen seneden koymuştum, şimdiye kısmet oldu (kartın süresi bitti)

Bilen bilir foruma yazıyorum, üç yazdır kasiyerlik yaptım ve o yüzden kartları inceleme fırsatım oldu, önceki iki işyerinde artık nedendir bilinmez (tahminimce o kadar emekliyle karşılaşmadığım için) hep kredi kartlarını gördüm ve gerek alıcılarla yaptığım sohbetlerde gerekse kendim kartta gördüklerimde hep bonus kampanyaları ve bonusları dolgundu. Bu da açıkçası beni bonusa itmeye başladı ama ailede bir tane Money kart var ve o çok da güzel bir bonus biriktirmiyor. Bu seneki kasiyerliğimde ise hep banka kartları (hesap kartları, önödemeli kartlar) ile karşılaştım ve kendi maaş kartım da olan Yapı kredi bankasının bonus oranı beni resmen şaşırttı, yüzde iki ya da beş gibi bir oran verdi resmen (kafadan oranlamaya çalıştım). O yüzden yapı kredi play'i de kafaya takmaya başladım (diğerlerinden hal pek haz etmiyorum).

Şimdi aradığım özellikler:

- Normal alışverişlerde, kasadan geçişli alışverişlerde bana bol bol puan versin
    - Kampanyası olsun ama öyle yok on kere benzin alırsan üç lira yok sana şuradan artı altı taksit şeklinde değil de atıyorum sinemada ikinci bilet hediye (bak bunda işbankası iyiydi), dışarıda beş kere yemek ye biri bizden şeklinde (hani böyle babacan esnaf kart gibi oldu ama)
    - İnternet alışverişlerinde kullanırım neredeyse kasada kullandığımın yarısı kadar, dolayısıyla öyle bir güzelliği de olsa iyi olur ama dediğim gibi taksit falan değil de puan gibi
    - Eft, havale vs yapmam, hiç kriterim değil
    - Kesinlikle temazsız olsun, kasada çok hoşuma gidiyordu akbil gibi okutmak
    - Aidat olmasın mümkünse, öğrenci adamız sonuçta
    - Limit 500 olsun yeter, gerisinde gözüm yok
    - Para çekmem, yatırmam, zaten birikim için kredi kartını kullanmam
    - Ekstra olarak varsa uçak mili deniz mili kara kilometresi falan biriktiren onlar da olur ama bildiğim kadarıyla yok

Önerilerinize açığım arkadaşlar, sadece bir türlü İş bankası kendini bana sevdiremedi ve Play ile Bonus Genç'e biraz daha gördüğüm kadarıyla yakın gibiyim o kadar

• Ziraatin verdiği kampüskartı kullanan var mıdır? Bir şey sormam gerekli.
  • Arkadaşlar aynı banka içinde havale yada eft yaparsan ücreti değişiyormu?
    Babamın hesabı ziraatte. Bana illa ziraattan hesap açtır diyor. Başka bankadan açtırsam bana para gönderirken eft havale ücreti artarmı?
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Bonus kart daha uygun ama aidat ödemem derseniz genç çıkartın ama bonus kadar puan kazanamazsınız şimdiden söyliyim.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Bonus sitesinde aylık 500 lira harcamanıza 55 lira gibi oran yazıyordu Genç için, daha da falza olur mu ki bu oran?

Edit: Her bonus için yazıyormuş o, zaten şubeden başvuru yapacağım, daha detaylı bilgi alırım oranlar konusunda ama benim de zaten aklım yine Bonus'a gidiyordu, iyi oldu birinden de aynı fikri aldığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 6 Eylül 2015; 22:25:01 >
  • bonus genç ve cepteteb kredi kartları öğrenciler için en ideal kartlar bence.biriyle burger king de ne yersen ye yarı yarıya ötekiyle ulaşım harcamalrı yarı yarıya
  • Bir üniversiteli olarak iş bankasının banka kartı mı yoksa kredi kartımı benim için daha faydalı olur?
  • Amacin sadece banka karti ise EnCard alman en mantiklisi ve masrafsizi. Kredi kartida şart bu devirde artık. Iste universiteli veya PlayCard secersin kredi kartı olarakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Bugün başvurumu yapsam cuma gününe kadar kart elime ulaşır mı? Cumartesi günü uçağım var daha fazla kalmayacağım burada çünkü.
    İşte üniversiteliye başvuracağım.
  • Olmaz

• en yüksek limit kaç şuanda öğrenci için? 500 lira yetmez,elektronik alacağım zaman 1500 falan olması lazım. kampanyası falan pek önemli değil
  • 1000 tl olması lazım herhalde Bonus genç kart bazen yüksek limit verebiliyor red yemiştim ben en son onda ama.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Taksitle alisberis yapabilmek icin alacagim aslinda.
    Simdi mesela limiti 500 olan bir kart aldim diyelim. Aldigim urun 1000 lira,250 liradan 4 taksitle alabilir miyim? Taksit tutarinin mi limiti gecmemesi gerekli yoksa toplam tutarin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Taksitle alisberis yapabilmek icin alacagim aslinda.
    Simdi mesela limiti 500 olan bir kart aldim diyelim. Aldigim urun 1000 lira,250 liradan 4 taksitle alabilir miyim? Taksit tutarinin mi limiti gecmemesi gerekli yoksa toplam tutarin mi?

mantik su, kartinda alacagin urunun fiyati kadar bosluk olmali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Alamaz miyim yani taksitle?

• Limite göre alım yapabilirsin onun üstünü çekemezler.
  • Cardfinans kredi kartı onaylandı 15 gün oldu hala gelmedi kurye verilmiştir diyorlar gelen giden yok..

• İş'te Üniversiteli Temassız Kart için 29 Ağustos'ta internetten başvurdum. 1 Eylül'de aradılar bilgileri teyit ettiler ve aynı gün öğrenci belgesini mail attım. İnternette sorgulayınca başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır yazıyor. Kart ne zaman gelir ?
  • université teb e interneten nasıl başvuru yapılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.